bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale frajerskie zachowanie wszystkich z Espanyolu aby tylko zepchnąć do szatni by bydło nie weszło na płytę boiska.
0
@Nazio_87 Znam recenzje, dobry jak każdy inny. Jak lubisz to będziesz zachwycony.
1
@pikass14 no chyba to jasne ale bym się nie napalał na sukces bo jak wiadomo banki nigdy nie tracą.
0
3 poziom trybun to już ostatni czy jeszcze nie ?
1
@mrboom Z tego co się orientuję to odgrzybianie w kabinie auta nie ma większego sensu i efektu. Podobno trzeba środek odgrzybić, tak zwany parownik.
0
@MesQueUnClub_87 Mam wszystkie części za groszek kupione na PS5 ale jeszcze nie grałem.
0
@mordini123 Raczej tak.
1
@Faro Pojawi się u nich dziura na wiele lat jak u nas po odejściu Xaviego i Iniesty. Właściwie mają analogiczną sytuację po odejściu Kroosa i zaraz Modricia.
1
Trylogia Stalkera pojawi się w maju w abonamencie PlayStation Plus Extra dodatkowo 20 maja pojawią się patche remasterujace cała edycję czyli tak zwana wersja rozszerzona. Mocno na to czekam bo za dzieciaka byłem mega wkręcony w te gry. Właściwie tylko 3 części nie przeszedłem bo komputer mi nie domagał. Ciekawe jak w to będzie się grać na konsoli i ile ten remaster poprawi rozgrywkę.
2
Jak dziś przetrwamy bez gola Mbappe to cała naprzód i trzeba zrobić wszystko co w mocy aby Lewy pokonał Francuza.
0
@OskP Zaleca się jedną miarkę 5g czyli miałem na myśli 20 gram ;)
0
Ładowanie się keratyną czyli branie przez 5-7 dni dawki 4x większej niż normalnie rzeczywiście ma sens ?
1
Patrząc na to jakim Real miał być potworem po transferze Mbappe to w sumie,żadnej ich transfer już nie zrobi na mnie wrażenie.
10
Platforma Max od czerwca znów będzie nazywać się HBO MAX.
1
@NeroTFP1 Naprawdę fajna dziewczyna, widzę.
0
Jakby tak Messi pojawił się w GTA6 ? Może czeka nas jakiś ciekawy easter egg.
1
@Luciano99 Późno odkryty? Raczej przez lata był czołowym obrońca w La Liga.
0
@kanver_ Mocna rotacja z Lewym. Za rok kupujemy TOP 9.
0
@VegetaPolska Ciekawe czemu RDR2 nie dostał żadnego ulepszenia patrząc na to ile razy remasterowali GTA V. Może obecne konsole nie dadzą rady 60 klatek w RDR2 ?
2
@Konradowskyy Najważniejsze, że wygraliśmy i zapamiętają nas jako mistrzów. Najgorzej to przegrać po takich błędach sędziowskich.
4
Zrobili se jaja z tej kampanii prezydenckiej naprawdę się zastanawiam czy warto iść na tę wybory w ogóle.
0
@A4ron Chłopaku a jak to jest, że księża gwałcą dzieci ? Krótko chyba na świecie chodzisz.
6
Oni jakby powiedzieli Kochamy Real Madryt to pewnie i tak by znaczyło co innego.
1
@BezglutenowyPedri Poszukaj informacji na temat nadpisywania danych. Są takie programy i to darmowe, które nadpisują dane. Zapuszczać cały proces na kilka godzin i jest to skuteczne, tylko znajdź jakiś sprawdzony program.
0
Myślę, że Wojtek nie przedłuży kontraktu. Narracja w klubie jest ewidentnie jasna , że będzie pchanie Ter Stegena na numer 1 i czy po tym powrocie z emerytury potrzeba teraz Wojtkowi siedzieć na ławce? Szkoda tej LM, było by to piękne zamknięcie jego kariery i absolutnie szalony powrót na salony.
0
@Borry Flick chyba powiedział, że jak będzie oficjalnie mistrz to zagra Ter Stegen.
0
@Marcelinho99 Zobaczymy wielu trenerów którzy robili niewiarygodne wyniki z słabszymi zaliczali kompromitację w wielkich klubach. Real już miał taki wielki talent jak Julen Lopetegui i chyba mu Ernesto Valverde zapakował 5 bramek to chlopa zwolnili. Jak mawiał klasyk, czas pokaże.
32
Przecież po tej ręce Fermina to Real miał korzyść i przyjęli piłkę. Naprawdę to jest horror co się wyprawia w erze VAR-u gdzie wszystko jest wyłożone na tacy.
0
Asencio od kiedy zagrał pierwszy raz to w każdym meczu jest mega bucem i chamem.
0
@buglikos Oczywiście, że PSG i Lucho. Tak jak wcześniej kibicowałem Guardioli i City. Inter to klub bez kultury piłkarskiej, brzydkie włoskie granie. Nie lubię tego.