2

W obronie gramy tak, że Wojtkowi pakują wszystko praktycznie do pustej bramki z metra a znajdą się tacy co powiedzą, że powinien zrobić więcej.

1

Co Ceballos miał być ratunkiem środka pola w kluczowym momencie sezonu to jego ;)

4

Nawet taki kozak jak Cortouis jest demolowany przez Barcelone niesamowicie. 4,5,3,4 to będzie w sumie 16 goli.

0

@Bobo25 Mimo wszystko ręką daleko od ciała i odległość strzału mega bliska nie była. Mając VAR, nie możesz tego puścić.

3

@Stinger_ Wygrać 3 mecze do końca sezonu to nie lada wyczyn w ekstraklasie.

4

Naprawdę mało jest bardziej oczywistych zagrań ręką niż to Czułameniego. To jest nie pojęte, że kilku zawodowych sędziów siedzi, ogląda powtórki kilka minut i podejmuję złą decyzję. VAR tylko potwierdza, że przekręty i tak są i nikt nic nie powie.

1

@BORO_12 Cytując klasyka, to się nazywa inteligencja.

3

Christensen nie grający cały sezon jest wyżej w hierarchii niż wielki Ronald Araujo. Jak po tym dzisiejszym policzku Ronald będzie kontynuował grę w Barcelonie to nie wiem. Gdyby tak Duńczyk z zimną krwią wszedł na Inter...

0

No to Flick teraz musi na spokojnie usiąść i pomyśleć jak ustabilizować grę z tyłu bo rollercoaster co mecz to nie wiem czy na dłuższą metę wytrzymamy. Ostatnie mecze pokazały, że klasowy napastnik chyba ale nietypowa 9 da nam więcej.

0

@kamiVeB Przecież z Interem zagrał koszmar.

0

Czy Była ręką Fermina? Bo nigdzie nie widziałem powtórki.

0

@sevs W Poznaniu ładnie.

0

@Mario96w Ciężko powiedzieć co trzeba mieć aby to zrobić. Jak miałem zakupiony silny stymulant dla konia to opcja ocucenia była nie dostępna, chyba , że jest jeszcze inny środek.

1

@norbi77 Nic mnie tak nie wkurza jak tracę konia przez jakieś głupoty co bardzo utrudnia rozgrywkę.

2

Red Dead Redemption 2. Jedziesz sobie na koniu rozpędzony, wpada na ciebie inny gość i umiera razem z swoim koniem. Sytuacji widzi jakiś inny gościu który jedzie bryczką i strzela do ciebie bo uznaję, że Ty jesteś sprawcą tej sytuacji. W rezultacie strzela w mojego konia, który ginie a w dodatku jestem uznany za mordercę i poszukiwany. W tej grze nigdy nie jesteś pewny ,że dotrzesz gdzieś bez problemu i przygód. Teraz pozostaje zasuwać kawał drogi na nogach by ogarnąć nowego konia i w dodatku trza wrócić po siodło z ekwipunkiem.

0

@Batys nawet w radio leci.


6

Flick nie podejmuje ryzyka jeśli chodzi o zdrowie zawodników. Mam nadzieję, że nie będzie nas to kosztować kolejnego pucharu po tym jak odpadliśmy z LM. Trener Interu postawił na wszystkich zawodników po kontuzjach i mimo, że schodzili prawie martwi to z tarczą.

1

Słuchajcie mamy kompletną pomoc i atak, nie widzę tego aby Real i ich "cudowna" formacja defensywna nas zatrzymała. Może być różny przebieg tego spotkania ale na pewno strzelimy więcej. Spokojna Wasza rozczochrana ;)

5

"Światowy Dzień Psiej Mamy obchodzony jest 11 maja. Jest to nowe święto, które celebruje się dopiero trzeci raz w historii."

Niech mnie piekło pochłonie i krew zaleje.

0

PL na Canal Plus będzie dodatkowo płatna czy jak ktoś ma cały pakiet sportowy to wystarczy ?

1

@partymaker Zaufaj mi, ludzie robili i robią gorsze rzeczy.

3

Real trzeba bić bez względu na okoliczności. To będzie dobra niedziela, Cules !

2

@Joe_Pesci No chyba mogłeś się spodziewać spojlerów w komentarzach skoro @pt9 zadał takie pytanie ?

1

@pt9 Abby, chcą ją zabić za to, że zabiła Joela. Szukają ich bazy.

0

@jacobFCB Jak jeszcze piłem alkohol to smakowo dla mnie hit był jager z sokiem jabłkowym lub z napojem typu Red Bull.

0

@Maker0 Panie co z tego ? We wszystkich ligach tak jest i nie ma co płakać, jeśli nie łamią przepisy jest OK.

0

Flick chłopie, zaryzykuj tym Lewym i Balde jutro bo naprawdę to już ostatni moment.

15

Kibicuje Ci Lucho ale taki obrzydliwy futbol Interu często lubi wygrać.

1

@Matheu12 Myślę, że samo jedzenie w markecie to będzie z 2k minimum dwie osoby, dziecko 2 letnie.

22

Zawszę jak Barca odpada z LM, szczególnie jak się liczymy w grze o zwycięstwo to człowiek czuje taki wielki i wyjątkowy smutek, jakby sezon się kończył tu i teraz. Finał LM to tak wyjątkowe wydarzenie, że człowiek marzy by znów tam Barcelone zobaczyć. Gol Raphini dał taki wielki spokój i radość. Bylem pewny, że nic nam nie zrobią bo przecież całą drugą połowę grali NIC. Ciężko to przeboleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?