bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron Dla mnie to będzie najsłabszy zawodnik w historii z tą nagrodą, jeśli wygra Dembele.
0
Jak Real kupi jeszcze 6 gwiazdorów to wtedy na pewno już nas pokona. Coś jak po galaktycznym transferze Mbappe.
0
@aspr1me nigdy nie widziałem
5
@Sulimo Jakoś przed chwilą równo 10 lat pykło Wiedźminowi 3. Ahh pamiętam ten rok 2016 gdy kupiłem PS4 i grałem przez tydzień po pracy po 8 godzin dziennie. Piękna gra.
0
@Marcelinho99 Uważam, że jeśli Flick postawi więcej na Forta to boki obrony dadzą radę.
0
Nie lubię konfederacji gdyż wielu aspektach po prostu nie jest nam po drodze ale muszę przyznać, że gdyby skupili się na tym by mieć jednego lidera a nie kilka gwiazd mogli by zajść dalej.
0
@directedbyfcb to przepraszam, myślałem, że kolejne populistyczne gadanie.
1
Rozumiem, że Nawrocki już jest gotowy do podpisania propozycji Mentzena nawet ich nie znając?
0
Politycy i podpisywanie deklaracji, to jak słynne 100 konkretów w 100 dni. Ludzie się nigdy nie nauczą i coraz bardziej jestem zdecydowany by nie głosować w ogóle.
0
@norbi77 Dwójkę robiłem dwa razy ale mimo tego nie kojarzę dokładnie. Ale mam prawie pewność, że Joel przyznał się w innym momencie? W lesie ?
2
Perfekcyjny odcinek 6 serialu The of Us. Na takich emocjach ta produkcja stoi.
1
@Sulimo Jak PS5 to jest darmowy astro playrooms. Polecam super zabawa.
1
@lajcior biorę z free w abonamencie EA Play,, wprawdzie prawie rok po premierze ale na więcej ta gra nie zasługuje. Lepszy feeling i emocję są w PES6.
3
Mam nadzieję, że Napoli już nie odwali większych jak i po prostu zdobędą mistrza a Inter ostatecznie jedyne co wygra to przepchnięty łysą głową Marciniaka półfinał z Barceloną.
0
Marc Andre "Kolanko" Ter Stegen ;)
0
A byłem pewny, że Trzaskowski nie ma z kim przegrać tych wyborów.
0
Patrząc na zajebista realizację większości występów to taki Rammstein by tu idealnie wjechał i rozbił bank na Eurowizji.
1
@Astad No tak jest, książka zamówiona z odbiorem osobistym w Empik 25 zł a w sklepie 40-50 ;)
2
Lewy ma łapę jak sam skurwysyny. Co za gość.
0
@BorzyKrzys Stulejarz pierwsza klasa z Ciebie.
1
@clyde Budżet duży więc szukałabym coś z wyższych modeli Asics Nimbus.
3
Ten cały Nawrocki po tym przypale mieszkaniowym nadal może wygrać wybory? O co tutaj chodzi ?
3
Pięknie się widzi Polaków w tych cudownych barwach, naprawdę człowiek czasem se myśli, kurde czy to się naprawdę dzieję? Kiedyś transfer Boruca do Celticu to było święto narodowe.
4
@Lionel_Messi10 Real teraz wszystkich kupi a i tak jakiś nowy dzieciak z Barcelony będzie im dupsko prał.
0
@Rafalloxfcb Numer 1. Domowe z 2010/11 Numer 2. Domowe z 2005/2006 oraz numer 3. To drugi komplet z 2010/11- te w kolorze niebieskawym.
1
Komentarz usunięty
2
No debil jak nic.
16
@clyde Idę na Adriana
0
@Who_you_mam Ale zobacz co robił wtedy Mourinho, nikt wczoraj nie prowokował od nas.
5
Komentarz usunięty