bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 No ciekawe, dam se rękę uciąć, że w PSStore to wyląduje za minimum 250 zł.
0
Pomyśleć, że na ostatni półfinał jechaliśmy z zaliczką 3-0 a to nic nie dało. Jutro jedziemy z podejściem, że wszystko możemy nic nie musimy. Nawet przy najgorszym scenariuszu jutro, jesteśmy blisko mistrzostwa Hiszpanii możemy to skończyć z 3 pucharami co będzie kapitalnym sezonem. Inter ma nóż na garde,. grają o wszystko bo sezon mogą skończyć z niczym.
1
@barcanawieki Ile części?
3
Jeden syn w Juve, drugi w Interze. Niezłą ekipę se z majstrował Liliana.
2
Pudzian się teraz szarpie z każdym co złe słowo na niego powiedział po walce z Hallem. Niech chłop zejdzie ze sceny bo za chwilę zniknie z listy Wielkich Polaków.
0
@Herato Tylko ile by sprzedali takiego GTA 6 ma start konsoli ? Kilka milionów bo więcej by sprzetu by nie było a tak mogą sprzedać 30-40 milionów w rok czy dwa.
1
@adi7adi8 No ale klasyk musimy grać na maxa.
3
Co za sezon, nikt nie chce odpuścić i będziemy się prać po mordach do końca.
0
@Striker Dlatego właśnie zadałem takie pytanie bo pojadę na serwis, skasują 400 zł a nabija jakieś groszowe ilosci czynnika.
0
Witam, mam pytanie do speców. Czy nabijanie klimy co rok czy dwa jest naprawdę konieczne ? Bo z różnymi opiniami się spotkałem. Mianowicie jak kupiłem auto (14 letnie) to klima nie działała. Majster przepadał, sprawdził szczelność i okazało się, że wszystko jest git, tylko trzeba nabić. Pojechałem napełnić czynnik, przeszedł też test szczelności i tak już dwa lata jeżdżę i ładnie chłodzi. Czy w takim wypadku powinienem taką kilka w tym roku nabić? Czy wystarczy ozonowanie by wszystko oczyścić?
2
Lewy jak zawszę Predator, wraca szybciej niż inni (Balde).
0
Moim zdaniem jeśli Balde i Lewy są gotowi na tyle aby po prostu zagrać i czują się nawet na 70-80 procent to powinni grać, oczywiście jeśli nie ma jakiegoś dużego ryzyka odnowienia urazu. To jest tej jednen moment gdzie musimy rzucić na szalę wszystko co mamy.
2
@MesQueUnClub_87 Clair Obscur: Expedition 33 ma teraz niezwykle przychylną prasę i oceny głównie 9/10, ja bym zdecydowanie w to uderzał.
2
@Bernard777 Na szczęście szatnia nie gra
4
Duży kamień serca spadł po tym zwycięstwie wczorajszym. Mamy komfort przed klasykiem, 4 punkty minimum a może będzie więcej. W tej sytuacji to Real musi nawet wystarczy nawet remis. Teraz tylko rzucić wszystko co mamy, podjąć maksymalne ryzyko w rewanżu aby po prostu wyrwać sobie ten finał.
0
Real o 14 gra, to musi być strata jak nic.
0
@Herato Podobno to nie jest ich stadion tylko jakieś ekipy od Rugby. Paris FC ma stadion 9 km dalej. Jeśli się mylę, poprawcie.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Monohydrat bardziej cię pompuje, zatrzymuje wodę. Mi zależy na redukcji i wtedy jabłczan lepszy. @karci0 A w necie coś widzisz? Bo nie mogę znaleźć.
0
Z jakiej firmy najlepiej jabłczan kreatyny ? Trec to solidna marka ? Kiedyś brałem z KFD ale widzę, że w ofercie tylko monohydrat.
0
@jacobFCB Żywiec Biały zero ;)
1
Jeszcze Flick przygotuje Ter Stegena na finał LM, by spił całą śmietankę Niemiec.
0
@VegetaPolska na pewno mają na to czas
0
To jeszcze klasycznie Rockstar przełoży premierę o kilka miesięcy i mamy grę na jesień 2026 ;)
7
@adamek20151 podania na nos ma jak Messi ;) A tak serio no to chyba Yamal miażdży Messiego na tym etapie kariery. 2 sezony jako kluczowych zadowdnik, mistrz Europy i kluczowy zawodnik na Euro.
0
Jak Bernal i Casado wrócą w formie jaką prezentowali i nadal będą się rozwijać to mamy ciekawą pomoc.
0
@pt9 Bardziej chodzi mi o to, że Inter na pewno nie pokazał się jako drużyna wybitnie grająca defensywnie a na taką się ją maluje.
1
@Comentateiro Wpakowaliśmy im 3 gole a mogliśmy 5. Chyba zbyt spuszczasz się nad ich magiczną obroną i organizacją gry. Praktycznie każda akcja Yamala to było zagrożenie.
0
@Michael24 A ja jestem bardzo zaskoczony , że tyle strzeliliśmy i tyle mieliśmy sytuacji przy takim Interze. Wystarczy sobie przypomnieć iel razy mieliśmy potworne problemy z takimi drużynami, gdzie ciężko było o celny strzał. Naprawdę czuję , że możemy to wygrać na wyjezdzi.
7
Najważniejsze, że przy takiej silnej i skomasowanej obronie Interu potrafiliśmy stwarzać dużo sytuacji, to bardzo dobry znak na rewanż.
4
Ciśniencie tego Martina jakby to była jego wina, że gra. Chłop jest przeciętny ale to tylko wina zarządu, że kadra jest wąska. Gdyby Balde miał żelazne zdrowie to grałby wszystko jak Kounde i Martin zagrałby 3-4 spotkania.