bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 Formuła skończyła się gdy zrezygnowali z tankowania. Wtedy taktyka i te zagrywki z jak ciężkim bolidem wystartować, ile zrobić tankowań itd. to były czasy.
3
Komentarz usunięty
0
@Ricc A ilu masz Hiszpanów w Realu ?
0
@Andi18 Lepiej mi powiedz czy Arsenal wychodzi w swoim najlepszym ustawianiu czy może mają spore braki ?
0
Z Betisem wszystko wyglądało bardzo dobrze do momentu aż piłka trafiła do kogoś z trójki Rafa-Lewy-Yamal. Chłopaki muszą sobie poważnie porozmawiać bo widać, że zrodził się tam jakiś dziwny problem.
1
@Wojciech123 Wszystko się zmienia tylko nie Prince Polo.
1
@Sulimo Jak śnieżka to tylko taka.
0
Kluczowa będzie dobra zaliczka z BvB. Przy tym narastającym zmęczeniu rewanż na wyjeździe będzie niezwykle trudny.
0
Odpaliłem sobie tego remastera Crysisa na PS5 no i się zawiodłem. Grafika fajna ale celowanie na padzie koszmar. Niby jest wspomaganie ale bardzo źle to działa, do tego na średnim poziomie przeciwnicy kończą Cię na kilka strzałów a niby taki wspaniały kombinezon. Czuć tutaj starą PCtową szkołę robienia gier.
1
@NeroTFP1 Mam na swojej półce, pięknie wydana, kiedyś będzie Syna ;)
0
Już widzę te memy jak Jaga rozbiję Betis.
6
@tomek8756 kupuje cały samolot
0
@barcelonaLM pijemy polo cole
0
@KierownikLucas Jeśli wygramy z Realem to będziemy mistrzem i nie ma co myśleć o porażkach.
1
@KmN Właśnie nic nie zrobił.
0
Araujo klocek co i nawet głowę przegra. Martinez to przy nim szef wszystkich szefów. Szkoda, po prostu szkoda.
0
No szkoda bo byliśmy na dobrej drodze aby klasyk był tylko meczem o prestiż.
0
@Awtameok_Klana Ciężko powiedzieć jakie obciążenie. W kuchnii mam sporo sprzętów ale tam nowa instalacja. Reszta to tak naprawdę w salonie TV i mała lampka, w sypialni prawie w ogóle nie używam prądu, pokój dziecka też lampka tylko no i łazienka pralka.
1
@michal26 Dla mnie to jest sztosem a na ogół nie lubię Sanah.
0
@Who_you_mam ja bym go zawiesił za sam kolor skóry
0
Witam, na La Rambli są specjaliści wszelkiej maści to pewnie elektryk się znajdzie. Pytanie brzmi, czy 30 letnią miedzianą instalację elektryczną należy wymienić? Mieszkam w swoim mieszkaniu 3 lata przez ten czas,żadnych dziwnych awarii nie miałem ale się nad tym zastanawiam bo będę robić remont no ale jednak wymiana elektryki to spore prucie i brud. Dodam, że w kuchni jest położona nowa instalacja.
0
@Barca_Big_Moment A jaki to jest Real? Meczu się z każdym, daje sobie strzelić 4 gole na SB drużynie pokroju RSSS. Gramy z nimi dziś i dostają srogie lanie, takie jest moje zdanie.
0
@Starrk Dzięki panie Chatcie
0
@Barca_Big_Moment Daj spokój, cały sezon nic nie grają.
1
Patrząc na ceny nowego switcha i generalnie bardzo wielu rzeczy czy usług, dlaczego w Polsce wszystko jest tak nie proporcjonalnie drogie w stosunku do zarobków? Czy chodzi o to , że jesteśmy krajem ciągle i dynamicznie się rozwijającym + ludzie po latach ciężkich i komunistycznych czasach są spragnieni wszystkiego i kupują bez względu na cenę? Ciekawi mnie ten mechanizm.
0
Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.
0
@Piotrek1993 Ino pogratulować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.
0
Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.