1

@Matheu12 Formuła skończyła się gdy zrezygnowali z tankowania. Wtedy taktyka i te zagrywki z jak ciężkim bolidem wystartować, ile zrobić tankowań itd. to były czasy.

3

Komentarz usunięty

0

@Ricc A ilu masz Hiszpanów w Realu ?

0

@Andi18 Lepiej mi powiedz czy Arsenal wychodzi w swoim najlepszym ustawianiu czy może mają spore braki ?

0

Z Betisem wszystko wyglądało bardzo dobrze do momentu aż piłka trafiła do kogoś z trójki Rafa-Lewy-Yamal. Chłopaki muszą sobie poważnie porozmawiać bo widać, że zrodził się tam jakiś dziwny problem.

1

@Wojciech123 Wszystko się zmienia tylko nie Prince Polo.

1

@Sulimo Jak śnieżka to tylko taka.


0

Kluczowa będzie dobra zaliczka z BvB. Przy tym narastającym zmęczeniu rewanż na wyjeździe będzie niezwykle trudny.

0

Odpaliłem sobie tego remastera Crysisa na PS5 no i się zawiodłem. Grafika fajna ale celowanie na padzie koszmar. Niby jest wspomaganie ale bardzo źle to działa, do tego na średnim poziomie przeciwnicy kończą Cię na kilka strzałów a niby taki wspaniały kombinezon. Czuć tutaj starą PCtową szkołę robienia gier.

1

@NeroTFP1 Mam na swojej półce, pięknie wydana, kiedyś będzie Syna ;)

0

Już widzę te memy jak Jaga rozbiję Betis.

6

@tomek8756 kupuje cały samolot

0

@barcelonaLM pijemy polo cole

0

@KierownikLucas Jeśli wygramy z Realem to będziemy mistrzem i nie ma co myśleć o porażkach.

1

@KmN Właśnie nic nie zrobił.

0

Araujo klocek co i nawet głowę przegra. Martinez to przy nim szef wszystkich szefów. Szkoda, po prostu szkoda.

0

No szkoda bo byliśmy na dobrej drodze aby klasyk był tylko meczem o prestiż.

0

@Awtameok_Klana Ciężko powiedzieć jakie obciążenie. W kuchnii mam sporo sprzętów ale tam nowa instalacja. Reszta to tak naprawdę w salonie TV i mała lampka, w sypialni prawie w ogóle nie używam prądu, pokój dziecka też lampka tylko no i łazienka pralka.

1

@michal26 Dla mnie to jest sztosem a na ogół nie lubię Sanah.


0

@Who_you_mam ja bym go zawiesił za sam kolor skóry

0

Witam, na La Rambli są specjaliści wszelkiej maści to pewnie elektryk się znajdzie. Pytanie brzmi, czy 30 letnią miedzianą instalację elektryczną należy wymienić? Mieszkam w swoim mieszkaniu 3 lata przez ten czas,żadnych dziwnych awarii nie miałem ale się nad tym zastanawiam bo będę robić remont no ale jednak wymiana elektryki to spore prucie i brud. Dodam, że w kuchni jest położona nowa instalacja.

0

@Barca_Big_Moment A jaki to jest Real? Meczu się z każdym, daje sobie strzelić 4 gole na SB drużynie pokroju RSSS. Gramy z nimi dziś i dostają srogie lanie, takie jest moje zdanie.

0

@Starrk Dzięki panie Chatcie

0

@Barca_Big_Moment Daj spokój, cały sezon nic nie grają.

1

Patrząc na ceny nowego switcha i generalnie bardzo wielu rzeczy czy usług, dlaczego w Polsce wszystko jest tak nie proporcjonalnie drogie w stosunku do zarobków? Czy chodzi o to , że jesteśmy krajem ciągle i dynamicznie się rozwijającym + ludzie po latach ciężkich i komunistycznych czasach są spragnieni wszystkiego i kupują bez względu na cenę? Ciekawi mnie ten mechanizm.

0

Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.

0

@Piotrek1993 Ino pogratulować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.

0

Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?