1

@FCB_dimiC U mnie przy zerowych stopach 1600 zł, teraz 2200. Mieszkanie 64 metry Poznań, no nie najnowsze bo z 95 roku. Kredyt z 2021.

0

@clyde U mnie nadal tylko 1,30 na minusie.

1

@mrboom Taki miałem rekord w styczniu, syn 5 dni w żłobku :)

2

@mrboom Tran+Olej z czarnuszki.

1

Dobrze, że Real trafił na Ateltico, nawet jak mają na nich patent i być może przejdą ich to Atleti jest ekipą, która raczej nigdy łatwo rozmontować się nie da i będzie to bardzo bolesne i męczące 180 minut dla RM.

3

Naprawdę jeśli ktoś w momencie gdyby mamy niesamowicie perspektywiczną ekipę mysli tutaj o powrocie Neymara czy Messiego to musiał chyba na głowę upaść w tym klubie.

0

@jacobFCB Jakieś potwierdzone informacje czy domysły?

1

Utrzymuje zdanie, że to Raków sięgnie po mistrzostwo Polski.

0

@jacobFCB Nie, aż takim fanem nie jestem chociaż druga płyta sztos. Modlę się o Rammstein w Polsce, jeszcze raz.

3

@mekston Jeszcze bym Douglasa sprowadził On ma to doświadczenie jak się zdobywa Tryplet.

0

@Martwy Musi być

1

@FCB_dimiC Przestanie mordować ludzi w walce o nowe terytorium ?

1

@bari_94 Niech podpisuje co trzeba i niech se ludzie żyją spokojnie.

5

@Eklerek piwo otwierał

1

@szymonekk Wygląda na to, że wszystko się rozstrzygnie w meczach bezpośrednich z Atleti i Realem.

26

Powiem Wam, że z Casado w pomocy czuje się jakoś spokojniejszy niż z De Jongiem.

10

To teraz Penia będzie jak Victor Valdes.

35

Będą jajca jak Wojtek w takich okolicznościach kariery podniesienie puchar CL z Barcą.

0

@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu.

1

Ale gramy piękny futbol nawet jak przeciwnik jak cała drużyną na 16 metrze. A pomyśleć, że prawie Xavi miał prowadzić Barcę w tym sezonie.

0

Lewy strzeli dwie i zamknie mordy.

0

Oscar dla Brutalisty czy inaczej to widzicie ?

0

Gdyby Łoniaki wczoraj używał bardziej głowy niż siły to byśmy byli w bardzo korzystnej sytuacji dziś przed meczem z RSSS.

1

Real na kupił czarnych talentów do pomocy a się okazuje , że odkurzony Ceballos jest jedynym ratunkiem dla nich.

1

Co Wy tak się gotujecie? Przecież wystarczy wygrać wszystko do końca i jesteśmy mistrzami.

0

@ranger3120 Auchan myślę, że tak.

0

A powie mi ktoś dlaczego tak ważne rozmowy Zełenskiego i Trumpa były w ogóle pokazywane na żywo? Naprawdę nikt nie widzi tego teatru ? Po co to wszystko?

0

Nie uważacie, że to co się dzieje na Linii USA-Ukraina-Rosja to po prostu efektowne gierki dla naiwnych?

0

@Lola120 Pobierałeś coś z torrent ów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?