bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC U mnie przy zerowych stopach 1600 zł, teraz 2200. Mieszkanie 64 metry Poznań, no nie najnowsze bo z 95 roku. Kredyt z 2021.
0
@clyde U mnie nadal tylko 1,30 na minusie.
1
@mrboom Taki miałem rekord w styczniu, syn 5 dni w żłobku :)
2
@mrboom Tran+Olej z czarnuszki.
1
Dobrze, że Real trafił na Ateltico, nawet jak mają na nich patent i być może przejdą ich to Atleti jest ekipą, która raczej nigdy łatwo rozmontować się nie da i będzie to bardzo bolesne i męczące 180 minut dla RM.
3
Naprawdę jeśli ktoś w momencie gdyby mamy niesamowicie perspektywiczną ekipę mysli tutaj o powrocie Neymara czy Messiego to musiał chyba na głowę upaść w tym klubie.
0
@jacobFCB Jakieś potwierdzone informacje czy domysły?
1
Utrzymuje zdanie, że to Raków sięgnie po mistrzostwo Polski.
0
@jacobFCB Nie, aż takim fanem nie jestem chociaż druga płyta sztos. Modlę się o Rammstein w Polsce, jeszcze raz.
3
@mekston Jeszcze bym Douglasa sprowadził On ma to doświadczenie jak się zdobywa Tryplet.
0
@Martwy Musi być
1
@FCB_dimiC Przestanie mordować ludzi w walce o nowe terytorium ?
1
@bari_94 Niech podpisuje co trzeba i niech se ludzie żyją spokojnie.
5
@Eklerek piwo otwierał
1
@szymonekk Wygląda na to, że wszystko się rozstrzygnie w meczach bezpośrednich z Atleti i Realem.
26
Powiem Wam, że z Casado w pomocy czuje się jakoś spokojniejszy niż z De Jongiem.
10
To teraz Penia będzie jak Victor Valdes.
35
Będą jajca jak Wojtek w takich okolicznościach kariery podniesienie puchar CL z Barcą.
0
@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu.
1
Ale gramy piękny futbol nawet jak przeciwnik jak cała drużyną na 16 metrze. A pomyśleć, że prawie Xavi miał prowadzić Barcę w tym sezonie.
0
Lewy strzeli dwie i zamknie mordy.
0
Oscar dla Brutalisty czy inaczej to widzicie ?
0
Gdyby Łoniaki wczoraj używał bardziej głowy niż siły to byśmy byli w bardzo korzystnej sytuacji dziś przed meczem z RSSS.
1
Real na kupił czarnych talentów do pomocy a się okazuje , że odkurzony Ceballos jest jedynym ratunkiem dla nich.
1
Co Wy tak się gotujecie? Przecież wystarczy wygrać wszystko do końca i jesteśmy mistrzami.
1
@jacobFCB https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-roborock-s8-czarny?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA_Yq-BhC9ARIsAA6fbAibTodRUhMNixvtvz2jjg6Jg0SNO2JrpMyl4SpogEZLDTnT8JFCBvwaAnPLEALw_wcB
Najlepsze roboty, zobacz ewentualnie ile kosztuje z stacją opróżniając worek, ale pewnie sporo drożej.
0
@ranger3120 Auchan myślę, że tak.
0
A powie mi ktoś dlaczego tak ważne rozmowy Zełenskiego i Trumpa były w ogóle pokazywane na żywo? Naprawdę nikt nie widzi tego teatru ? Po co to wszystko?
0
Nie uważacie, że to co się dzieje na Linii USA-Ukraina-Rosja to po prostu efektowne gierki dla naiwnych?
0
@Lola120 Pobierałeś coś z torrent ów?