bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rastafarnianin Ale jaki im powiesz , że świeżo pomalowana ławka to nie uwierzą i muszą dotknąć.
4
@Muszynianka Weź se zainstaluj operę i odpal blokadę reklam. Dział idealnie ,zero reklam.
0
@GeneralXavi Ważne jest to , że tak czy inaczej Real odczuję fizycznie te spotkania.
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście było grane ale CoD 2 to dopiero był przeskok i niesamowita gra. Dla mnie nadal TOP 1 jeśli chodzi o gry wojenne.
0
@lithotripter Na GeForce Now nie ma praktycznie różnicy o ile masz odpowiedni internet.
0
@WiecekFCB Chyba masz na myśli usługę Xbox Cloud, z tego co wiem to konsola dużo lepiej. Inną dopracowaną na maxa usługa jest GeForce Now. Masz tam super jakość i płynność no ale kosztuje chyba 70-100 zł miesięcznie plus grę kupujesz.
0
Co myślicie u filmie Brutalista ? Poszedłem zachęcony opiniami, że to film genialny, pewniak do Oscara, że takie filmy wchodzą raz na 20 lat i ostatecznie trudno mi powiedzieć o czym On był. Oprócz wspaniałej gry aktorskiej trudno coś mi jeszcze tutaj wyróżnić.
0
@tomek8756 a z jakiego powodu można mieć nie dopłatę, mówię o zwykłych szarakach pracujących na umówię o pracę?
1
@tomek8756 Za rok Rodowicz
0
@norbi77 Jak tak dalej będą robić to Sony się wykolei. Bez eksów nie ma konsol.
0
Dziś dalszą część poniżania Jana Ptaszka. Najpierw pokonany w polowaniu na Zające a potem ratowany z opresji. Ale ta gra wciąga ;)
0
@MesQueUnClub96 Tak, dziś są Walentynki.
0
Dziś odśnieżane dużo szczotą do podłogi :D 11 lat w Poznaniu i chyba tyle śniegu nie było ;)
0
@clyde od roku płacę w okolicach 300 zł za dwa miesiące. 3 osoby w rodzinie, mieszkanie 64 m.
0
@pikass14 5 zł różnicy to nie wiem w czym masz dylemat
0
@Koorsik Red Dead 2 to przy tym gra akcji.
0
@Koorsik To gra typu albo pokochasz albo znienawidzisz. Polecam cierpliwość i wytrwałości na początku a gra odda ;)
0
@norbi77 Myślę, że złodziejstwo w tej grze niezwykle pomaga, szczególnie na starcie. Cierpliwie rób zamki od najłatwiejszych i będzie lepiej, umiejętności Henryka wzrosną, będzie łatwiej. Ja też teraz na początku mam ogromne problemy z wytrychem.
1
@Kgorecki2500 Widziałem jak Rysław ogrywał to po czesku i bardzo mi się podobało. Niestety na PlayStation nie ma czeskiego więc gram po Niemiecku, który prawdopodobnie historycznie się zgadza bo w tamtych czasach z tego co słyszałem mówiono w tamtych rejonach na niemiecku a czeskiego jako takiego nie było. Jakoś kompletnie w tę grę po angielsku bym chyba nie dał rady się wczuć.
1
@Kgorecki2500 nie znam dalszej historii na razie nie da się go lubić.
1
@Jakchcesz Też dla mnie cud i na miecze też się nie spodziewałem.
3
Zacząłem przygodę w CKD część pierwsza i na samym starcie pokonać w pojedynku łuczniczym i na miecze tego pierdołe i gbura Ptaszka to niesamowita radość i satysfakcja.
0
@Roobo A co powiesz o pop cornie w Multikinie - 25 zł mały 30 zł duży ?
0
@clyde to jest naprawdę dramat. Dziesiątki super gier w ostatnich 20 latach a teraz taka maniana.
0
Tak jak kochałem Sony za eksy na PS3 i PS4 to co wyprawiają na obecnej generacji to jest wstyd. Remastery pięknie wyglądających gier już kilka lat wcześniej i nic więcej. Generacja się skończy a oni nie zrobią nic wielkiego, wstyd.
1
@ranger3120 Równie dobrze piekarz może pluć, srać czy sikać przy wyrabianiu ciasta ;)
0
@JordiAlbion Zgadzam się w 100 procentach ale trzeba pamiętać, że alkohol nie jestem rozwiązaniem w żadnym problemie.
0
W grudniu Ateltico było naprawdę rozjeżdżane przez nas no ale wiadomo, impotencja strzelecka. Mimo wszystko, jedno jest pewne, zawszę to nie przyjemne mecze z nimi no i rewanż u nich.
0
@lithotripter ale aż litr coli
0
Z kim Barcelona może grać w LM po tych playoffach?