bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@GigiAmoroso Bo to były jeszcze w miarę czasy, gdzie 40-60 mln to było bardzo dużo.
0
Zastanawia mnie strasznie te wahania formy Lewego. Tutaj chyba PESEL nie da się oszukać i mimo, że można się podniecać jak długo gra to jednak stabilności formy na próżno szukać.
0
Poszedłem spać po 1 połowie bo dziś ciężki dzień i postanowiłem się dobrze wyspać. Teraz patrzę i widzę, że uciekła nam duża szansa na zwycięstwo tej fazy. Lepiej to w drugiej połowie wyglądało z przodu ? Bo pierwsza to moim zdaniem niezły usypiacz był.
1
@kanver_ Kurcze no nie dobrze.
0
Ale mnie irytuje ta piskliwa baba co jest podłożona w refrenie Pezeta "Dom nad Wodą". No normalnie wszędzie to jest, boje się otwierać lodówkę.
0
@LambiPL No dobra ale 3/4 naprawdę dużego kraju w naprawdę dobrych warunkach trenuje piłkę nożną. Czy naprawdę jesteśmy wstanie wydać 10 klasowych zawodników przez 100 lat ?
0
Jak myślicie, dlaczego w kraju takim jak Polska, gdzie mamy po prostu wszystko by odnosić sukcesy w piłce nożnej nie potrafimy tego zrobić? Czy uważacie, że istnieje coś takiego jak gen piłkarski i są po prostu populacje na świecie które go nie mają i nigdy sukcesów nie będą odnosić a przynajmniej nie przez dłuższy czas ?
0
Kingdom Come Deliverence - Wystarczy się przekonać czy po prostu jest to trudna gra i trzeba złapać tego skilla mozolną pracą?
0
@FcPortoFan1999 na drugim miejscu pewne nadal zabójczo szybki Kamil Grosicki.
2
@Tasde Dokładnie Sony nie ma konkurencji. Xbox sam się szybko zaorał rezygnując z jakiejkolwiek ekskluzywności na Xboxa.
2
@MesQueUnClub_87 PS Extra też masę konkretnych tytułów.
0
Czy podwyżki inflacyjne czyli powiedzmy 6-8 procent to standard w firmach ? Jak jest u Was ? Czy bywa , że nie dostajecie nic przez cały rok ?
1
@Slawek1999 Właśnie dlatego są w strefie spadkowej a Getafe Nie.
0
Kasia Niewiadoma akcentem Andrzeja Gołoty reklamująca krypto, aj Ci sportowcy.
0
Ciekawe, że Flick stawia na Szczęsnego w momencie gdy ten kompletnie na to nie zasłużył. Ciekawe co on tam kombinuję.
0
Lewy ma kontrakt na przyszły rok jeszcze ?
0
@BorzyKrzys To co teraz pozostanie obijanie mordy z ćpunami w Fame lub jakieś wyzwanie typu Iron Man każdego dnia przez dwa lata w jakieś polskiej wiosce typu Piździszyn Dolny.
0
@Deeespacito Też mam na PS5 nie przesadzaj z tą grafiką. Może dobrze wygląda ale za to fun zgry mija po 3 meczach.
0
Wielki Real ruszył chyba czas na mecz z Barceloną bo trochę utemperować chłopaków.
1
Wczoraj oglądałem tylko pierwszą połowę City i byłem zaskoczony. Rzadko ich oglądam ale jak już to raczej zawszę wrzucali przeciwników na taką karuzele, że w głowie się kręciło. Tymczasem wczoraj to PSG z miękkim ujem grali piłką. Naprawdę co to się porobiło.
1
@ViscaelBarca2007 Rafinha co zapierdala w 95 minucie.
1
@Katalończyk 99 Właściwości odmładzające.
0
@BobSwagger też miałem iść spać tym bardziej, że pobudka o 4:45 wyjątkowo. Jak oni mnie tymi wylewami w obronie wkurwali...
0
@AduŚ07 Ktoś taki jak Penia sobie w tym aspekcie radzi, po prostu Wojtek takiej gry nigdy nie znał.
6
@Salchent I ten komentarz chwilę przed
" Uwaga bo piłkę ma Martin" Wiedział co mówi :)
1
Można sobie różne historie wymyślać i w poszukiwaniu plusów gry Wojtka ale nie ma co się oszukiwać, że po prostu zalicza koszmarne wejście. Już nie mówię o tych błędach karygodnych i jego wyjściach przed pole karne ale facet nawet w wielu innych sytuacjach gdzie by się wydawało jest specjalistą jest strasznie nie pewny. Naprawdę jestem zaskoczony jego postawą bo byłem pewny, że mamy niesamowitą jakość w bramce po jego transferze a tymczasem jest spora niespodzianka. Dziś to widać jak na tacy, że to nie przypadek, że tak długo siedział na ławce. Dla mnie to spore rozczarowanie.
PS. Nie mówię, że nic nie wybronił ale też nie oszukujemy się, że zaliczył jakieś nieprawdopodobne parady bo tak nie było.
5
@Pedri16Future Trzeba strzelać setki bo zobacz jak to później wygląda w lidze.
2
@Zoker Większość tutaj nadaje się do utylizacji.
0
@sebo939 Ostatnio jak wchodzi to coś tam gra. Podania do przodu nie można mu odmówić.
4
Ale co potwory fizyczne są teraz z Pedriego i Raphini to nie mam pytań. 95 minuta, leje, trudna murawa a Brazylijczyk biegnie jak szalony, nabiera obrońców jak dzieci i wali gola. Naprawdę jeśli wygramy LM i dołożymy coś na krajowym podwórku to Rafa jest faworytem numer jeden do złotego balona.