bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Masz jakiś fajny poradnik jak walczyć w KCD1? Czy wszystko trzeba wypróbować w grze ? W jakiś sposób trzeba się w odpowiednim czasie atakować w jakimś kierunku ? Są jakieś wskazówki gdzie najlepiej uderzyć?
2
@gumaz Kiedyś ludzie dobrze żyli bo każdy miał gówno i na gówno mógł liczyć. Teraz masz tyle tego wszystkiego, że każdy leci na łeb na szyję by nazbierać jak najwięcej. Czy to dobrze? Nie mnie oceniać.
0
@marcin62 No Polak tak odgrywa fajna rolę i to jaką zabawną ;)
0
@Criss18Barca Gościu zajmujący się alko niech się zawija z polityki.
1
@Messibestplayerintheworld Miałem na myśli, że dopiero w przyszłym sezonie czyli po 4 latach strzeli te 100 goli, nie sądziłem że już ma 89.
1
@fart No ale z drugiej strony grasz przeciw obrońcom, którzy delikatnie mówiąc umiejętnościami nie grzeszą.
0
@vangoor No fakt, prawdopodobnie zrobi to w tym sezonie.
7
Lewy w 4 lata strzeli przewnie 100 goli dla Barcelony a pomyśleć, że jak w polskiej ekstraklasie ktoś strzeli 100 goli przez 15 lat to jest legendą. To tylko okazuje w jakiej dupie jest ta liga.
0
@Popitek12 seks
2
@Rewolucja123 Mimo wszystko Yamal jest sporo wyższy od Messiego i inaczej rozłożony środek ciężkości, łatwiej go powalić. Messi przy swoim niski wzroście i silnych nogach był ciężki do powalenia.
0
Pep jest geniuszem ale jak klocki przestają do siebie pasować to widać, że nie potrafi się kompletnie odnaleźć.
1
@Kgorecki2500 Rammstein i jeszcze raz Rammstein.
6
@Majkel34 Myślę, że Crouch był większy.
1
@wojopancer Sergio Batata
0
Z tego Ishaka robią wielką Legendę Lecha a moim zdaniem od dawna chłop jest najzwyklejszym drewnem. Może jakiś fan Lecha mi wyjaśni jego fenomen ?
2
@wojopancer Kucharczyk
0
@aldewir Tak i Nie.
0
@michal26 Ale ten tytuł to naprawdę jest fatalny, nie wiem kto to wymyślił i dopuścił.
0
@Prorokk Barberzy to w ogóle jest niesamowity przekręt. Swego czasu miałem taką wkrętke by korzystać z ich usług. Sprawdziłem chyba 3-4 TOPowych Barberow w Poznaniu. Wszędzie zapłaciłem 60-80 zl, było to 3 lata temu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że niczym szczególnym cięcie u nich się nie wyróżniło. Dziś chodzę to babeczki co ma malutki lokal w moim bloku, bierze 50 zł i jestem super zadowolony i zostaje 50 zł w kieszeni.
1
@Toretto Słuchaj, jeśli ktoś jest psychologiem to najczęściej ma też ukończony 4 letni kurs psychoterapeuty , który w sumie kosztuje okolo 40 tysięcy złotych. Do tego 5 lat studiów magisterskich. Jeśli mnie zapytasz czy 200 zł to dużo to moim zdaniem nie. Jak zauważyłeś to 1 godzina spotkania. Lekarz bierze 200-500 zł za często 5-15 minut konsultacji. W sumie więc 9 lat nauki, chyba sporo co ?
0
@adamek20151 W Ekstraklasie nie ma łatwych wygranych.
1
@SzczenaWojtula Poszukaj coś z Amazfita, dobra i sprawdzona marka.
2
@RomanGroza same plusy
0
10 lat czekamy na LM naprawdę upokarzające dla Nas.
4
@RoberDzik Nie, interesuję mnie tylko triplete jak prawdziwego fana Barcy Guardioli.
2
@KamQiX Ostatnia FIFA z niezłym funem to 11.
0
@Arden Ciekawe czy ten sklep to nie jakaś przykrywką brudnych interesów. Na każdej wiosce po 3 sklepy i to niby jest rentowne ?
4
@BorzyKrzys Zendaya i Holland, proszę Cię.
0
Pytanie dla starszych fanów F1. Dobrze pamiętam , że w latach mniej więcej 2000-2005 kwalifikację wyglądały tak, że każdy zawodnik był puszczany osobno i miał tylko 1 okrążenie? Wiadomo dlaczego z tego zrezygnowali?
1
@wojopancer Przyszły rok jeszcze snajper numer 1 i następnie pożegnanie się z europejskim futbolem.