0

@KonopaaEagle Jak szybko ? Przecież chyba żadna gra nie powstawała tak długo a dodam też, że zbyt długi czas produkcji też nie jest wskazany. Pewne rozwiązania stają się po prostu przestarzałe.

0

@MesQueUnClub_87 Nie chodzi mi o strikte sprzedaż tylko ogólną promocję. Nie powiesz mi, że nawet przy takim tytule jest to kompletnie nie ważne.

0

@macio_944 Orientujesz się z jakim wyprzedzeniem podawali datę premiery GTA4 i GTA 5?

0

Myślicie , że Rockstar nadal jest takim twardzielem olewając całkowicie marketing i GTA 6 wyjdzie w tym roku czy jednak już pozamiatane i premiera gdzieś w 2026 ? Osobiście nie wierze już w premiere w 2025.

5

Modlę się o koniec wojny i wyjazd znaczniej części Ukraińców z Polski.

2

@ranger3120 a ja myślę, że się poślizgnął i to dotknięcie nie miało żadnego wpływu. Jeśli w takiej sytuacji są wątpliwość to brak przepisu o powtórzeniu takiego karnego to kpina.

1

@Popitek12 Alkohol pogarsza jakość snu.

1

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i rzadkich sytuacji akurat w spotkaniu Realu Madryt ;)

0

Komentarz usunięty

1

Atletico o dwa mecze z Barcą od skończenia sezonu.

1

@mordini123 Byłem kilka razy na meczach Barcy w LM i atmosfera super. Najczęściej pełna sala, fajnie się to ogląda. Miałem szczęście być na meczu 6-2 PSG, oj było niesamowicie.

3

@KamQiX Realu nie ale najpierw trzeba dojść do starcia z nimi

0

Myślę, że musimy patrzeć na naprawę rozsądnie i nie ma wyjścia, to Barca musi dotrzeć do finału i po prostu zrobić swoją robotę z Realem. Inaczej będziemy się łudzić tak jak to robimy od 10 lat a i tak to Real wygra LM.

1

Czy Real kiedyś odpadł z LM gdy sędziował im Marciniak?

0

Z kim możemy grać półfinał? PsG/Arsenal najprawdopodobniej?

0

@Piotrek1993 To by City było poza LM.

0

@kamiVeB Zdecydowanie wygląda bardziej ma 53.

0

@pt9 HDR chyba wrzuca jasność na maxa

6

Naprawdę się sracie bo nie obejrzycie 90 minut meczu przed TV. Spokojnie,zaraz gramy z Benficą. Przetrzymacie to, wierzę w Was.

0

@michal2007 Pięknie naprawdę fajne prezenty. Wszystkiego najlepszego.

6

@mekston wiatr nie wieje

1

@Nightraider Ter Stegen to broni jakby nie umiał się wybić.

0

Obejrzałem 10 minutowy skrót spotkania PSG-Liverpool i jestem zdumiony bo oprócz gola nie zagrozili oni bramce Francuzów. Czy to Real Madryt?

2

@Luciano99 przecież to Grove Street

5

@Luciano99 Chłop liczył, że będziemy grać w 9 i polegniemy, na szczęście Raphinia zepsuł mi humor doszczętnie.

1

@sebo939 Tak, ma tam powstać sztuczne jezioro podobno jedno z większych w Europie.

0

@kiper09 Zakręcić to się możesz ale musisz mieć forsę.

1

@Borneo Jestem z rejonów Bełchatowa i powiem Ci, że tyle Co się tam ludzie nachapali pieniędzy za nic nie robienie na elektrowni/kopalni to tam już nikt pracy nie potrzebuje.

0

@Cvzx A kto lubi w ogóle Niemców?

2

Raphinia ładuje takie gole z dystansu w sytuacjach gdzie w życiu bym nie pomyślał, że wpadnie.
PS. Ilu z Was miało koszmarne Deja Vu po czerwie dla Cubarskiego? Ja już byłem przekonany, że skończy się jakimś 4-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?