bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawello10 Tak wiadomo, tylko biznes,podatki i UE się liczy.
3
@pawello10 Każdy homoseksualista to pedofil ? To jeden z przykładów jego po pierdolenia.
0
@PatrychoO Zna angielski?
0
@4drian0 Ok, ale aktorsko naprawdę robi robotę.
1
@Joe_Pesci a nade wszystko pot.
3
@Cule_10 A ja uważam, że im mniej go ma tym lepiej więc nie stawiał bym na jakieś żelazne zapachy co musisz mieć.
0
@Lokoo Jak z napędem to tak.
1
@clyde Ale tutaj głupotki czytam.
4
Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu The last of Us i naprawdę jestem mega szczęśliwy, że ktoś wziął na poważnie temat gry komputerowej i zrobił to po prostu jak należy. Jest to wielki hołd dla graczy.
0
@Cvzx Przecież on słabo zaczął sezon.
0
Damy radę Interowi ?
1
@Bykunn Tym bardziej dziwi, że sędzia zapisał w protokole o jakieś tam walce o piłkę.
1
@SelloutCrowd A czy to już nie są problemy od kilku lat ?
0
Prawda jest taka,że Mbappe powinien dostać maksymalną możliwą karę. Jeśli z protokołu wynika, że mogą to być 3 mecze to tak powinno być i każdy inny wymiar będzie skandalem. Nie ma nic na usprawiedliwienie Francuza.
1
@mariogbch Bezpośrednio to chyba dwa od razu minimum.
0
@FCBparasiempre 47 lat a jeszcze niedawno byłem w gimnazjum i oglądałem go na boisku.
5
Bądźmy szczerzy, Wojtek Święty by wyciągnął ten strzał Munira.
1
Mecz z Borussią to formalność a dziś pewnie duża walka na wyjeździe, nie dziwi brak rotacji.
34
Niedługo się okaże, że Duda to naprawdę był Pan Prezydent.
0
@Konradosss Tak, możemy z nimi zagrać. PSG/Arsenal.
1
@ranger3120 Niedostępny na VOD. Polecam sobie sprawdzać na Filmweb.
7
@KamQiX Też uważam, że biegał całkiem ok. Tak bym ocenił 8/10.
0
Naprawdę ta sparingowa atmosfera na trybunach gdzie słychać okrzyki piłkarzy człowieka frustruje niezwykle. Człowiek pamięta czasy gdzie hymn śpiewany na CN powodował dreszcze nawet przed telewizorem.
0
@Faro Flick raczej nie wygląda na takiego co by się słuchał Yamala.
1
@partymaker no ale te dychę na plecach to mógłby oddać
3
Fati nie wszedł przez jakiś dyskomfort Yamala? Realizator w sposób oczywisty to sugerował.
1
Cieszmy się, że Raphinia nie zabrał nam tego gola bo patrząc na niego to wszystko psuje.
6
@Faro Lubiłem Arsenal ale za czasów Wengera, to zawszę była drużyna z charakterem.
0
The Last of Us Part 1. Przechodzą po raz może 4-5 tym razem po raz pierwszy robię ten remake. Lubię do tej gry wracać co 2-3 lata, zawszę odnajduję coś nowego. Co to tego remakeu to mam pewne zastrzeżenia, niby robiony na silniku dwójki ale mam wrażenie, że część druga wyglądała lepiej i to na PS4.
0
@tribo Mogło być gorzej? Chyba tylko ten co koszykówkę komentuję mógłby przebić Gleńa.