1

Szkoda , że wczoraj Raphinha nie próbował w ogóle gry 1 na 1 tylko od razu bardzo szybko chciał dogrywać w pole karne. Chyba żadne mu podanie nie wyszło do końca.

16

Ilu z Was już widziało strzał Ferrana tuż obok bramki ?

0

@DTMisTheBest Sorry kolego ale dwulatka oglądająca mecz do 1 w nocy i idącą do przedszkola? Albo ściemniasz albo niezwykle szybko Ci się dziecko rozwija, że żłobek już za nim.

5

Po takim meczu nie ma nic lepszego niż wstać o 5:30 razem z dwulatkiem;)

5

Yamal ma to co miał Messi, dasz mu piłkę a on może zrobić coś z niczego.

2

@barcanawieki Nas powinno interesować to , że w klasyku nie zagra.

0

Czy czerwone kartki przechodzą na Ligę i jeśli piłkarze Realu dostaną zawieszenie na minimum 2 mecze to nie zagrają z Barcą?

0

@buglikos 2 połowie nie mieliśmy żadnej kontroli lecz mieliśmy 2-3 sytuację w których zabrakło tego ostatniego podania i powinien ten mecz być wcześniej zamknięty.

0

Co Wojtek ma powrót do gry to tylko się wzruszyć. Chłop w rok wygra więcej niż przed 3/4 swojej całej kariery.

0

Przy takiej masie i sile to chyba nawet 15 lat doświadczenia Pudziana nic nie dało. Historia niczym walki Najman-Pudzian tylko teraz to Pudzian był Najmanem.

0

Pudzian dziadek i za takie walki lecą miliony.

1

Gdy jest zbyt duża pewność siebie to klasyki się dobrze nie kończą. Liczę po prostu na zdobycie tego pucharu.

0

@FcPortoFan1999 Ta, pewnie znów któryś kibiców nie wpuszczą.

0

Miało być święto futbolu a jest cyrk z dupy. Oczywiście coś takiego musi się wydarzyć w Hiszpanii. Już mi się oglądać odechciało.

0

@draxidox Ten mecz z Arsenalem to był jeden z najbardziej emocjonujących spotkań jakie wspominam w wykonaniu Barcelony. W pierwszym spotkaniu tylko remis 2-2 na wyjeździe i cała naprzód na Camp Nou. Do tego świetny komentarz pana z N Sport. Super czasy.

1

@MesQueUnClub_87 Może jestem dziwny ale kompletnie ominęło mnie to kino gangsterskie z lat 1980-2000.

1

Obyśmy jutro zrobili swoje bez jakiś głupich baboli a przede wszystkim bez głupiej czerwonej kartki.

0

@plastek87 jak kojarzę max 2 tygodnie

1

@LOPEZ16 Moim zdaniem w pierwszym sezonie była ok. W drugim wypada znacznie gorzej.

0

@Bartula Odpalają 5 minut przed rozpoczęciem.

1

@Djorkaef98 Nerwy, jakbym miał oceniać tylko tę sytuację to moim zdaniem nic nadzwyczajnego. Mówi Ci to facet 15 lat w związku, 4 po ślubie i ojciec 2 latka.

2

@Mario96w Moim zdaniem trzyma wysoki poziom i zdecydowanie oglądać.

0

@Mario96w psychicznie

1

Mimo, że grę przeszedłem kilka razy to drugi odcinek The last of Us rozłożył mnie na łopatki.

5

@Arden Chyba też zaraz pójdę stawiać dom.

0

Szkoda, że Bilbao miało tak wylane wczoraj na mecz. Nie stworzyli nawet pół okazji, może mają inne cele.

0

Patrzę na tego Asencio i se myślę,
Oo kolejny "bystrzak".

1

@Bocheno1 Szkoda, że to zrobiłeś dopiero po spłodzeniu ósmego dziecka.

6

Jak Lewy użyje BenGaya to będzie dobrze.

0

@krycha2201 Z takim eksperymentnem to nie na kluczowe mecze sezonu. Do tego skrzydłowi mogą się okazać kompletną klapą w destrukcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?