bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda , że wczoraj Raphinha nie próbował w ogóle gry 1 na 1 tylko od razu bardzo szybko chciał dogrywać w pole karne. Chyba żadne mu podanie nie wyszło do końca.
16
Ilu z Was już widziało strzał Ferrana tuż obok bramki ?
0
@DTMisTheBest Sorry kolego ale dwulatka oglądająca mecz do 1 w nocy i idącą do przedszkola? Albo ściemniasz albo niezwykle szybko Ci się dziecko rozwija, że żłobek już za nim.
5
Po takim meczu nie ma nic lepszego niż wstać o 5:30 razem z dwulatkiem;)
5
Yamal ma to co miał Messi, dasz mu piłkę a on może zrobić coś z niczego.
2
@barcanawieki Nas powinno interesować to , że w klasyku nie zagra.
0
Czy czerwone kartki przechodzą na Ligę i jeśli piłkarze Realu dostaną zawieszenie na minimum 2 mecze to nie zagrają z Barcą?
0
@buglikos 2 połowie nie mieliśmy żadnej kontroli lecz mieliśmy 2-3 sytuację w których zabrakło tego ostatniego podania i powinien ten mecz być wcześniej zamknięty.
0
Co Wojtek ma powrót do gry to tylko się wzruszyć. Chłop w rok wygra więcej niż przed 3/4 swojej całej kariery.
0
Przy takiej masie i sile to chyba nawet 15 lat doświadczenia Pudziana nic nie dało. Historia niczym walki Najman-Pudzian tylko teraz to Pudzian był Najmanem.
0
Pudzian dziadek i za takie walki lecą miliony.
1
Gdy jest zbyt duża pewność siebie to klasyki się dobrze nie kończą. Liczę po prostu na zdobycie tego pucharu.
0
@FcPortoFan1999 Ta, pewnie znów któryś kibiców nie wpuszczą.
0
Miało być święto futbolu a jest cyrk z dupy. Oczywiście coś takiego musi się wydarzyć w Hiszpanii. Już mi się oglądać odechciało.
0
@draxidox Ten mecz z Arsenalem to był jeden z najbardziej emocjonujących spotkań jakie wspominam w wykonaniu Barcelony. W pierwszym spotkaniu tylko remis 2-2 na wyjeździe i cała naprzód na Camp Nou. Do tego świetny komentarz pana z N Sport. Super czasy.
1
@MesQueUnClub_87 Może jestem dziwny ale kompletnie ominęło mnie to kino gangsterskie z lat 1980-2000.
1
Obyśmy jutro zrobili swoje bez jakiś głupich baboli a przede wszystkim bez głupiej czerwonej kartki.
0
@plastek87 jak kojarzę max 2 tygodnie
1
@LOPEZ16 Moim zdaniem w pierwszym sezonie była ok. W drugim wypada znacznie gorzej.
0
@Bartula Odpalają 5 minut przed rozpoczęciem.
1
@Djorkaef98 Nerwy, jakbym miał oceniać tylko tę sytuację to moim zdaniem nic nadzwyczajnego. Mówi Ci to facet 15 lat w związku, 4 po ślubie i ojciec 2 latka.
2
@Mario96w Moim zdaniem trzyma wysoki poziom i zdecydowanie oglądać.
0
@Mario96w psychicznie
1
Mimo, że grę przeszedłem kilka razy to drugi odcinek The last of Us rozłożył mnie na łopatki.
5
@Arden Chyba też zaraz pójdę stawiać dom.
0
Szkoda, że Bilbao miało tak wylane wczoraj na mecz. Nie stworzyli nawet pół okazji, może mają inne cele.
0
Patrzę na tego Asencio i se myślę,
Oo kolejny "bystrzak".
1
@Bocheno1 Szkoda, że to zrobiłeś dopiero po spłodzeniu ósmego dziecka.
6
Jak Lewy użyje BenGaya to będzie dobrze.
0
@krycha2201 Z takim eksperymentnem to nie na kluczowe mecze sezonu. Do tego skrzydłowi mogą się okazać kompletną klapą w destrukcji.