bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.
0
@Piotrek1993 Ino pogratulować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.
0
Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.
0
Flick był bardzo pragmatyczny w prowadzaniu Szczęsnego więc naprawdę nie chce mi się wierzyć by w decydujących spotkaniach mógł zagrać Ter Stegen, tym bardziej w LM gdzie Wojtek musiałby zostać wyrejestrowany.
1
Ten cały Sorloth to jest naprawdę nasz koszmar. W każdym meczu strzela nawet wczoraj ze spalonego a ta setka co wyszedł sam na sam i jednak nie spalił, uff mieliśmy fuksa.
0
Cytując Dariusza Szpakowskiego ta druga połowa w wykonaniu Barcy była nerwowa ale pewna.
0
@Faro Jesteś Polakiem?
0
@ShawnC Albo się ma depresję albo się nie ma, nie wiem po co piszesz o jakimś utrudnianiu sobie.
1
@MesQueUnClub96 Ja od lat choruję na depresję i mam takie stany niezwykle krótkotrwałe więc radzę się zastanowić nad swoim stanem zdrowotnym.
0
Droga jeszcze daleka ale ten sezon może się ułożyć tak, że 3 mecze z Realem zdecydują kto wygra wszystko. Ligowe El Clasico prawdopodobnie o mistrzostwo Hiszpanii no i możliwy finał LM i PK. Naprawdę może być niezwykle pasjonująco.
4
Co to za kasztan komentuje z Laskowskim?
0
Betis u siebie na szczęście, luzik.
6
@tomek8756 Jowita : Jestem w ciąży.
@Luciano99 : Jestem bezpłodny.
1
Podajcie mi jeden sensowny powód dlaczego po takiej długiej kontuzji i fantastycznej passie Szczęsnego to Ter Stegen miałby zagrać w decydujących spotkaniach. Ja nie widzę nawet pół powodu i się dziwię , że Flick nie ucina tego tematu.
0
Nie dziwię się Lewemu na to, że się denerwuję gdy koledzy mu nie poddają bo myślę, że gra nie idzie tylko o króla strzelców ale pokazanie całemu światu, że 36 latek jest wstanie pokonać Mbappe, czyli zawodnika przymierzanego do numer 1 na świecie. Moim zdaniem to byłoby wydarzenie bez precedensu.
0
@jacobFCB Czy ja wiem czy są glofryfiwani? Ludzie po prostu lubią takie kino akcji. Wystarczy spojrzeć jaki legendarny status mają gangsterskie filmy z USA z De Niro i całą tą obsadą z tamtych lat, nie wspominając o Ojcu Chrzestnym.
0
Skuteczny polski Diego Simeone znany jako Marek Papszun.
0
@Criss18Barca Ostatnio ktoś tutaj pisał, że jest uczciwe jak lekarz wystawia fakturę na 100 k. I to jest właśnie taki przypadek, że lekarze którzy składają takie przypadki zasługują na wszystko.
1
@Zoker Tylko jak kryzys się skończy to cena nie zmaleje, to właśnie tajemnica tych wszystkich kryzysów surowcowych.
12
Balde i Yamal mają obowiązek grać patelnie do lewego. Strasznie mnie denerwują niektóre wybory naszych chłopaków.
0
@jark3 Od kilku lat używam c+ online i zero problemów, o co chodzi ?
1
Co Wy tak się ciągle napinacie na ten Real, przecież my ich lekko jedziemy.
0
Lech i cała ta Polska liga to jest naprawdę pośmiewisko. Te piłkarzyki co zgarniają w tej lidze setki tysięcy złotych rocznie i mają wszystko podstawione pod nos to naprawdę wygrali w życie.
13
@Adran360 Prawidłowo.
0
@Sulimo O proszę Ishak gol.
0
Spokojnie, obejrzę ich spotkanie z Realem ;)
0
Może uznacie mnie za ignoranta ale PSG to nie jest drużyna na wielkie zwycięstwa w Europie.
7
Probierz już trochę czasu z tą kadrą spędził i jak nadal gramy na podobnym poziomie co Litwa i Malta to po prostu z tej mąki chleba nie będzie. W sumie to bez zaskoczenia, jedna naprawdę udana impreza na 40 lat to chyba nic wielkiego.