0

Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.

0

@Piotrek1993 Ino pogratulować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.

0

Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.

0

Flick był bardzo pragmatyczny w prowadzaniu Szczęsnego więc naprawdę nie chce mi się wierzyć by w decydujących spotkaniach mógł zagrać Ter Stegen, tym bardziej w LM gdzie Wojtek musiałby zostać wyrejestrowany.

1

Ten cały Sorloth to jest naprawdę nasz koszmar. W każdym meczu strzela nawet wczoraj ze spalonego a ta setka co wyszedł sam na sam i jednak nie spalił, uff mieliśmy fuksa.

0

Cytując Dariusza Szpakowskiego ta druga połowa w wykonaniu Barcy była nerwowa ale pewna.

0

@Faro Jesteś Polakiem?

0

@ShawnC Albo się ma depresję albo się nie ma, nie wiem po co piszesz o jakimś utrudnianiu sobie.

1

@MesQueUnClub96 Ja od lat choruję na depresję i mam takie stany niezwykle krótkotrwałe więc radzę się zastanowić nad swoim stanem zdrowotnym.

0

Droga jeszcze daleka ale ten sezon może się ułożyć tak, że 3 mecze z Realem zdecydują kto wygra wszystko. Ligowe El Clasico prawdopodobnie o mistrzostwo Hiszpanii no i możliwy finał LM i PK. Naprawdę może być niezwykle pasjonująco.

4

Co to za kasztan komentuje z Laskowskim?

0

Betis u siebie na szczęście, luzik.

6

@tomek8756 Jowita : Jestem w ciąży.
@Luciano99 : Jestem bezpłodny.

1

Podajcie mi jeden sensowny powód dlaczego po takiej długiej kontuzji i fantastycznej passie Szczęsnego to Ter Stegen miałby zagrać w decydujących spotkaniach. Ja nie widzę nawet pół powodu i się dziwię , że Flick nie ucina tego tematu.

0

Nie dziwię się Lewemu na to, że się denerwuję gdy koledzy mu nie poddają bo myślę, że gra nie idzie tylko o króla strzelców ale pokazanie całemu światu, że 36 latek jest wstanie pokonać Mbappe, czyli zawodnika przymierzanego do numer 1 na świecie. Moim zdaniem to byłoby wydarzenie bez precedensu.

0

@jacobFCB Czy ja wiem czy są glofryfiwani? Ludzie po prostu lubią takie kino akcji. Wystarczy spojrzeć jaki legendarny status mają gangsterskie filmy z USA z De Niro i całą tą obsadą z tamtych lat, nie wspominając o Ojcu Chrzestnym.

0

Skuteczny polski Diego Simeone znany jako Marek Papszun.

0

@Criss18Barca Ostatnio ktoś tutaj pisał, że jest uczciwe jak lekarz wystawia fakturę na 100 k. I to jest właśnie taki przypadek, że lekarze którzy składają takie przypadki zasługują na wszystko.

1

@Zoker Tylko jak kryzys się skończy to cena nie zmaleje, to właśnie tajemnica tych wszystkich kryzysów surowcowych.

12

Balde i Yamal mają obowiązek grać patelnie do lewego. Strasznie mnie denerwują niektóre wybory naszych chłopaków.

0

@jark3 Od kilku lat używam c+ online i zero problemów, o co chodzi ?

1

Co Wy tak się ciągle napinacie na ten Real, przecież my ich lekko jedziemy.

0

Lech i cała ta Polska liga to jest naprawdę pośmiewisko. Te piłkarzyki co zgarniają w tej lidze setki tysięcy złotych rocznie i mają wszystko podstawione pod nos to naprawdę wygrali w życie.

13

@Adran360 Prawidłowo.

0

@Sulimo O proszę Ishak gol.

0

Spokojnie, obejrzę ich spotkanie z Realem ;)

0

Może uznacie mnie za ignoranta ale PSG to nie jest drużyna na wielkie zwycięstwa w Europie.

7

Probierz już trochę czasu z tą kadrą spędził i jak nadal gramy na podobnym poziomie co Litwa i Malta to po prostu z tej mąki chleba nie będzie. W sumie to bez zaskoczenia, jedna naprawdę udana impreza na 40 lat to chyba nic wielkiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?