2

Nawrocki chyba sprawdza ile można odjebać przez dwa tygodnie i nadal się liczyć w walce o prezydenturę.

0

@PatrychoO No nie wiem. 2 część gry jest ogromna i oni moim zdaniem w serialu teraz pomijają wszystko i lecą do sedna. Nie czułem aby w pierwszym sezonie mi czegoś zabrakło.

0

@DeXt3rVeB Od 2013 gram na konsoli i nie wyobrażam już sobie innego grania niż leżąc na kanapie.

1

No i jest ostatni odcinek 2 sezonu The Last of Us. Muszę przyznać, że jednak jestem zawiedziony. O ile pierwszy sezon był taki bezpieczny i nic no zarzucenia nie było to w drugim jest sporo problemów. Moim zdaniem zapierdalają z akcją szybciej niż Verstsppen co bardzo szkodzi.

2

@don'T.R.I.P.e Chodzi o to by twoja prywatność była chroniona.

2

Byle jaki dom w okolicy Poznania czy samym Poznaniu grubo ponad 1 mln a ładny zadbany dom - Nie wila z basenem nawet do 3 mln. Naprawdę co cię wydarzyło w Polsce w przeciągu 10 lat na rynku nieruchomości to jakieś totalne nieporozumienie. Naprawdę współczuję zwykłym obywatelom co próbują jakoś zarobić na pierwsze M.

0

@jacobFCB Nie dawno było to wszystko na Amazon. A ten making of jest na YT. Szkoda, że nie dają PL napisów nigdy do dokumentów.

0

@4drian0 Oni powiedzieli, że DLC nie będzie a kontynuacja tylko wtedy gdy będą pewni , że mogą zrobić coś nowego i wielkiego.

3

Pani Aleksandra Gajewska to pewnie ma wielu adoratorów w sejmie. TOP-owa kobieta.

0

No to Wisła Kraków będzie w barażach. Oby to był w końcu ten sezon. Ekstraklasa bez białej gwiazdy to gówno.

2

@Frimpong Spokojnie moim zdaniem Nawrot stracił w w tym tygodniu po 1 turze. Okazał się wazelinarzem u Mentzena i gościem co bierze pod wargę na ogólnopolskiej debacie. No chyba, że jego wyborcy albo inaczej wyznawcy mają klapki na oczach.

3

Żona Trzaskowskiego wygląda na taką babkę, która w końcu jako pierwsza dama będzie miała coś do powiedzenia a co najważniejsze coś mądrego do powiedzenia.

2

Kaczyński wystawiając Nawrockiego sprawdza czy Polacy są totalnymi idiotami z którymi można zrobić wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@krol211 Dla Barcelony to o 10 za dużo.

0

@Kengo Do Władcy Pierścienia to raczej nikt nie ma startu ale Diuna szczególnie druga część jest naprawdę świetna.

2

@L4ngusta też dziś ruszam, 50 % zniżki właśnie piechotą chodzi.

0

@L3OM3SSI Panie, jeszcze czerwca nie ma. A Ty chyba znasz naszą sytuację finansową? Myślisz, że możemy sobie podpisywać piłkarzy z dnia na dzień? Nie możemy i tak masz rację, do końca będziemy próbować kogoś ściągnąć i zarejestrować.

0

Kandydaci na prezydenta mają się testować na obecność narkotyków. Boje się do jakiego poziomu zejdziemy w kolejnych i kolejnych wyborach.

1

Co do tych ustawek Nawrockiego i tego podziwu ze strony Mentzena to myślę, że Sławek wcale tego nie podziwiał tylko podpuszczał go aby ten wprost powiedział, że lał się w lesie.

0

@wyrek Mówię o równowadze w poglądach a nie , że wszystko co lewicowe to bee.

0

@Kgorecki2500 Inteligencję też.

1

Mam wrażenie, że wszystkie brudy które wychodzą na Nawrockiego obracają się w i tak umocnienie jego pozycji. Chyba skrajnie prawicowe poglady tak się wkręciły ludziom, że już koniec. Szkoda, bo moim zdaniem równowaga jest potrzebna.

0

@Criss18Barca Moim zdaniem w F1 zdecydowanie sprzęt i jeszcze raz kasa. Jest tak mało miejsc w tym sporcie, że każdy kierowca który się tam dostaje ma umiejętności na bardzo wysokim poziomie i moim zdaniem bolid decyduje.

1

@BORO_12 Dlatego wierzę, że nic takiego się nie wydarzy.

1

@fart Ale Dibu? Daj spokój. Na Wojtka można postawić na 100 procent. Trzeba też wziąć pod uwagę, że Wojtek wrócił z emerytury, nowy klub, nowe otoczenie i inny styl grania na bramce niż to musiał robić przez całą karierę. Uważam, że z nowym sezonem może być tylko lepiej.

0

Moim zdaniem będziemy w dupce jak Szczęsny nie przedłuży a Martinez do nas przyjdzie. Marek nie nadaje się na poważne granie a Martinez to też nie piłkarz dający pewność w bramce.

0

@Stasiu84 ja jem tylko pełnoziarniste więc cena pod 10 zł podchodzi...

7

Wy tu macie różne dylematy polityczne a mnie najbardziej martwi fakt,że schodzę do piekarni po nieduży chleb i jednego rogalika maślanego i zostawiam 11 złotych. To są dylematy zwykłych ludzi.

0

@reloaded kup se Amol dodaj do gorącej wody i wdychaj pod ręcznikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?