0

@HypeR o ile dotrwa do następnego zgrupowania.

15

No i mądre słowa.

0

@Danny Gaucho No ale co to Nam daje ? Afera+ Lewy nie gra. Czy uważasz, że Probierz po prostu nie chciał Lewandowskiego w kadrze? Bo chyba nie sądzisz, że mogło to się skończyć inaczej niż rezygnacją Roberta ?

1

Gdyby Robert powiedział,że sam rezygnuje z opaski to by się to rozeszło po kościach i grałby dalej. Dlaczego EGO Probierza musiało stać tutaj wyżej? Co jemu to dało? Czy to jest to myślenie o dobru reprezentacji?

5

Niesamowite jest to, że wobec naprawdę mizernej gry reprezentacji Polski i wielu problemów czysto piłkarskich a myślę, że przed wszystkim taktycznych, Probierz uznał, że to dobry moment na zmianę kapitana jakby to naprawdę miało coś wnieść.

0

@Lucyffffer1922 Brawo i emotke klaskajacych dłoni.

1

@tbas Zrobił aferę Probierz a się okaże, że Zielu nie zagra. Podsumowanie tej reprezentacji.

0

@Rastafarnianin Nie znam tej historii i pewnie prawda może być wątpliwa ale jednak, grać tyle lat dla kadry z Robertem będąc ważnym zawodnikiem tej kadry przez długi czas pisać coś takiego otwarcie to po prostu załamka.

64

Taki Glik otwarcie i publicznie gratulujący zabrania opaski kapitańskiej Lewemu to już wyższy poziom bezczelności.

0

@xvcWinterSoldier A co to za jakieś znów inne logo Nike?

0

@Kazragore Nigdy nie kupowałem ale znam ten sklep bo swego czasu obserwowałem ich asortyment. Na moje oko to mają sprawdzony towar i raczej wszystko oryginale z oficjalnej dystrybucji zespołów.

1

@misterio Powiem szczerze nie czuje nic do tej kadry.

23

Lewandowski dla tej cieniutkiej reprezentacji strzelił 84 goli to jest wynik prawie 2 razy większy niż drugi w tej klasyfikacji Lubański. Tyle goli nawet mało jaki piłkarz strzeli w ekstraklasie grając 15 lat. Więc jak ktoś mówi, że Robert zasłużył na takie potraktowanie to nie mam słów. Przegrajmy z Finlandią, następnie formalność z Holandią i zobaczymy gdzie będzie Probierz.

0

Na pewno zmiana kapitana to było coś co tej ekipie brakowało...

0

@kaamil1910 z tego co czytałem to była inna sytuacja. Jakub bardzo długo nie grał i Robert w Prime formy dostał opaskę i tak zostało.

0

@kaamil1910 Nie ma innej opcji niż rezygnacja Roberta. Takiej legendy nie można w ten sposób potraktować.

3

Ronaldo Ronaldo, przestań ty ludzi prześladować od tylu lat. Zawszę ten pierun się gdzieś tam znajdzie i coś wygra. Naprawdę chłop ten to sięgnie po World Cup, mówię Wam, nawet jakby miał 50 lat i zagrał 10 minut.

4

Powiedzmy sobie szczerze, przecież chyba było jasne, że Robert nie zagra już gdy mu się odbierze opaskę kapitańską. Absolutnie normalne zachowanie, Probierz myślał inaczej ? Absolutnie nie potrzebne zamieszanie, tym bardziej, że ta kadra na pewno nie jest silniejsza bez Roberta.

0

@marcin62 Wszystko z okazji wydania na Switchu 2

0

@mekston Wiem, że 11 czerwca będzie ta rozprawa ale czy jednoznaczna decyzja wtedy będzie to nie wiem ale prawdopodobnie tak.

1

@Safrani Np. pozew i kredyt oprocentowany na stałe tylko na marzę tj. 1,5-2% oraz zwrot zapłaconych odsetek wynikających z WIBOR-u. Plusy dla kredytobiorców są naprawdę niewiarygodne.

0

Myślicie, że jest duża szansa aby TSUE unieważniła WIBOR i uznała za wskaźnik szkodliwy dla kredytobiorców?

1

Portugalia naprawdę musi stawiać na dziadka Ronaldo?

1

@Astad Ostatnio byłem z dzieckiem to taki parking przy szpitalny 5 zł na godzinę a w weekend 7 zł. Generalnie stawka 5 zł za godzinę to minimum, najczęściej jest to koło 7-8 zł. Mówię o mieście Poznań. 10 zł jak u ciebie to naprawdę sporo, normalnie jak w Zakopanem w szczycie sezonu.

1

Patrząc na to demo technologiczne Wiedźmina 4 mam dwa wnioski. Wygląda pięknie oczywiście ale mam wrażenie bardzo korytarzowego świata, niezwykle przypomina mi God od War Ragnarok. Druga rzecz to jednak ciężko będzie mi się wczuć w postać Ciri. Gerat był tak cholernie charyzmatyczną postacią, że to już nigdy nie będzie to samo.

1

Naprawdę nie sądziłem, że Polacy tak szybko będą chcieli wrócić pod PiSowskiego buta. Bylem pewny, że kolejne 8 lat to bedzie PO.

1

@PeteR10 Laporta pożegnał Messiego? Chyba nie miał możliwość go zatrzymać.

0

@RoberDzik Laporta na coś czeka w związku z Szczęsnym? Przecież nie raz się wypowiadali , że kontrakt jest na stole i decyzja zależy do Wojtka.

0

@Joe_Barbaro czekałem ale po najnowszym zwiastunie jestem bardzo rozczarowany.

13

@PaprykFCB Panie, ale Trzaskowski to chodzi na parady te takie wiesz Pan, dla gejów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?