1

Józef Młynarczyk w sztabie Jana Urbana, nawet nie wiem co powiedzieć.

0

@MesQueUnClub_87 Wielu też mówiło, by zachować spokój bo nic nie wygrał.

1

Niesamowite są gadki, że Yamal jest super ale jeszcze nic nie wygrał. Facet wieku 17 lat pociągnął Hiszpanie po mistrzostwo Europy a Messi i Ronaldo w tym wieku dopiero wchodzili do poważnej piłki. Dajcie spokój z tymi wszystkimi ekspertami.

0

Remake Metal Gear Solid 3 bez choćby polskich napisów. Dlaczego to Azjaci najczęściej olewają Polaków?

31

@Karol145 skoro to takie obraźliwe to dlaczego te karły dają się wynająć? Dlaczego oferują taką usługę?

1

Liczę, że Lewy zrobi ostatni skok na LM w tym ostatecznym sezonie w Barcelonie. Chłop na to zasługuje i oby dołożył jeszcze z 10 brameczek.

4

Chelsea to ma nosa do tych różnych rozgrywek turniejowych. W LM też przecież potrafili wygrywać gdy nikt by na nich nie postawił.

3

@Cyzix złamać to się oni w kiblu mogą.

0

A mówiłem, postaw 100 zł na Legię bo się śmiali, że kurs 4.0 to Lech pewniak...

2

@Lisek Tak doić kasę potrafią.

65

To jest nieprawdopodobne jak tak zwani Barberzy robią hajs tylko dlatego, że nazywają się "Barber" a nie zwykły fryzjer. W Poznaniu ceny + 100 zł za zwykle strzyżenie gdzie zwykła fryzjerka robi to sam za połowę ceny. Swego czasu testowałem kilku Berberów z tak zwanej wyższej półki i naprawdę nie widziałem,żadnej różnicy w nich wykonaniu w porównaniu do zwykłego ogarniętego fryzjera co brał 40-60 zł za robotę.

2

Czyżby mecz z PSG był pierwszym w historii gdzie sędziował Marciniak i Real przegrał i tym samym odpadł z rozgrywek ?

0

@jacobFCB Słusznie

1

@Safrani Lech nigdy nie obroni mistrza.

0

Fajnie jakby Wojtek dostał Puchar Króla i LM a Garcia La ligę.

5

@Alex1995 ogromne straty finansowe

0

@Solenya Można różne mieć zdanie i wierzyć w różne rzeczy ale chyba nikogo nie oszukamy, że alkohol po prostu szkodzi więc reklamowanie czegoś takiego to abstrakcja.

3

Nigdy nie zrozumiem aktorów z renomą i nazwiskiem, którym przecież pieniędzy nie brakuje a mimo to reklamują alkohol.

1

@PatrychoO Ciekawi mnie ten Klangor ale jeśli bez Jakubika to ciężko będzie utrzymać poziom.

1

@PatrychoO Belfer sezon pierwszy oraz Klangor super. Odwilż to naprawdę słabiutki serial a do Rojsta się zabierałem 3 razy i nie potrafiłem się wkręcić.

5

Yamal, Yamal taki talent i taki młody a tyle robi wokół siebie zamieszania. Nie znam piłkarza co przez lata utrzymał najwyższy poziom i robił wokół siebie tyle szumu. Oby Yamal był pierwszym.

1

@norbi77 ten drugi to już było gówno a 3 to nie ma słów bo to opisać. A szkoda, że to ciągnęli bo pierwszy sezon to było naprawdę coś ciekawego i oryginalnego. No ale wiadomo pieniążki, pieniążki.

0

Niestety to jeszcze nie ten moment, że możemy sprowadzać takie talenty jak Nico. Brak gwarancji zarejestrowania zawodnika no nie przystoi Barcelonie ;)

0

Quebo podobno zarobił na rękę z 10 mln za Narodowy. To taki Podsiadło pewnie już ze setkę uzbierał.

2

@barteq A co, miał tak bez niczego mecz oglądać?

2

Zdecydowana większość krytykuje Bułkę, że ten za duży hajs idzie kopać na pastwiska i zarzuca mu brak ambicji, marnowanie kariery itp. Myślę, że warto spojrzeć na tę też z innej strony. Nie każdy musi kochać futbol i wypruwać sobie żyły by tylko zajść jak najwyżej. Dla niektórych może to być zwykła robota gdzie chce super zarobić a się nie zmęczyć fizycznie i psychicznie.

0

Ciekawe jakie gwarancję rejestracji oni oczekują. Nie wystarczy, że Laporta powie: Gwarantuje?

2

@TR3YWAY Oglądałeś Rambo ? To nie takie łatwe.

0

@lithotripter na Playu masz abonament EA Play i tam jest FIFA. Teraz w promocji 4 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?