bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Józef Młynarczyk w sztabie Jana Urbana, nawet nie wiem co powiedzieć.
0
@MesQueUnClub_87 Wielu też mówiło, by zachować spokój bo nic nie wygrał.
1
Niesamowite są gadki, że Yamal jest super ale jeszcze nic nie wygrał. Facet wieku 17 lat pociągnął Hiszpanie po mistrzostwo Europy a Messi i Ronaldo w tym wieku dopiero wchodzili do poważnej piłki. Dajcie spokój z tymi wszystkimi ekspertami.
0
Remake Metal Gear Solid 3 bez choćby polskich napisów. Dlaczego to Azjaci najczęściej olewają Polaków?
31
@Karol145 skoro to takie obraźliwe to dlaczego te karły dają się wynająć? Dlaczego oferują taką usługę?
1
Liczę, że Lewy zrobi ostatni skok na LM w tym ostatecznym sezonie w Barcelonie. Chłop na to zasługuje i oby dołożył jeszcze z 10 brameczek.
4
Chelsea to ma nosa do tych różnych rozgrywek turniejowych. W LM też przecież potrafili wygrywać gdy nikt by na nich nie postawił.
3
@Cyzix złamać to się oni w kiblu mogą.
0
A mówiłem, postaw 100 zł na Legię bo się śmiali, że kurs 4.0 to Lech pewniak...
2
@Lisek Tak doić kasę potrafią.
65
To jest nieprawdopodobne jak tak zwani Barberzy robią hajs tylko dlatego, że nazywają się "Barber" a nie zwykły fryzjer. W Poznaniu ceny + 100 zł za zwykle strzyżenie gdzie zwykła fryzjerka robi to sam za połowę ceny. Swego czasu testowałem kilku Berberów z tak zwanej wyższej półki i naprawdę nie widziałem,żadnej różnicy w nich wykonaniu w porównaniu do zwykłego ogarniętego fryzjera co brał 40-60 zł za robotę.
2
Czyżby mecz z PSG był pierwszym w historii gdzie sędziował Marciniak i Real przegrał i tym samym odpadł z rozgrywek ?
0
@jacobFCB Słusznie
1
@Safrani Lech nigdy nie obroni mistrza.
0
Fajnie jakby Wojtek dostał Puchar Króla i LM a Garcia La ligę.
5
@Alex1995 ogromne straty finansowe
0
@Solenya Można różne mieć zdanie i wierzyć w różne rzeczy ale chyba nikogo nie oszukamy, że alkohol po prostu szkodzi więc reklamowanie czegoś takiego to abstrakcja.
3
Nigdy nie zrozumiem aktorów z renomą i nazwiskiem, którym przecież pieniędzy nie brakuje a mimo to reklamują alkohol.
1
@PatrychoO Ciekawi mnie ten Klangor ale jeśli bez Jakubika to ciężko będzie utrzymać poziom.
1
@PatrychoO Belfer sezon pierwszy oraz Klangor super. Odwilż to naprawdę słabiutki serial a do Rojsta się zabierałem 3 razy i nie potrafiłem się wkręcić.
5
Yamal, Yamal taki talent i taki młody a tyle robi wokół siebie zamieszania. Nie znam piłkarza co przez lata utrzymał najwyższy poziom i robił wokół siebie tyle szumu. Oby Yamal był pierwszym.
1
@norbi77 ten drugi to już było gówno a 3 to nie ma słów bo to opisać. A szkoda, że to ciągnęli bo pierwszy sezon to było naprawdę coś ciekawego i oryginalnego. No ale wiadomo pieniążki, pieniążki.
1
@Czechuton https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-edge-50-fusion-8-256gb-6-67-50mpix-blekitny.bhtml?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=tele_pla&gclsrc=aw.ds&gad_source=1&gad_campaignid=22665551180&gclid=Cj0KCQjwmqPDBhCAARIsADorxIbpN6P3Shq6WBvGy-gsPCUyXaKFElUIu7r-Ywoej05ZvHEsRJaeTwMaAgr0EALw_wcB
https://www.neonet.pl/smartfony/motorola-edge-40-neo-12-256gb-niebieski.html?cd=18378031426&ad=&kd=&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=18378031426&gad_source=1&gad_campaignid=17341868040&gclid=Cj0KCQjwmqPDBhCAARIsADorxIax9P5G6QxZEsGvDar3r5vRDoX2OpxjHWtGvyhpzH2ZrW8Wae4NktEaAoiREALw_wcB
0
Niestety to jeszcze nie ten moment, że możemy sprowadzać takie talenty jak Nico. Brak gwarancji zarejestrowania zawodnika no nie przystoi Barcelonie ;)
0
Quebo podobno zarobił na rękę z 10 mln za Narodowy. To taki Podsiadło pewnie już ze setkę uzbierał.
2
@barteq A co, miał tak bez niczego mecz oglądać?
2
Zdecydowana większość krytykuje Bułkę, że ten za duży hajs idzie kopać na pastwiska i zarzuca mu brak ambicji, marnowanie kariery itp. Myślę, że warto spojrzeć na tę też z innej strony. Nie każdy musi kochać futbol i wypruwać sobie żyły by tylko zajść jak najwyżej. Dla niektórych może to być zwykła robota gdzie chce super zarobić a się nie zmęczyć fizycznie i psychicznie.
0
Ciekawe jakie gwarancję rejestracji oni oczekują. Nie wystarczy, że Laporta powie: Gwarantuje?
2
@TR3YWAY Oglądałeś Rambo ? To nie takie łatwe.
0
@lithotripter na Playu masz abonament EA Play i tam jest FIFA. Teraz w promocji 4 zł.