0

Błagam odpuście sobie komentarze typu ,,Thiago lepszy od Goetze " miejcie chociaż szczyptę obiektywności. Porównywać Goetze z Thiago to tak jakby porównywać Messiego z Rooneyem. Możecie minusować nie mam nic przeciwko ale sami siebie oszukujecie.
Nie mam nic do Thiago bo to zależy, jak się rozwinie to może byc lepszy od Goetze. Ale na razie to mu jeszcze troche brakuje

0

culeson ta wole na tej stronie sezonowców niż mieć mniejsze szanse na odrobienie strat i być nadal dumny ze swojego klubu. Nic na nich nie poradzimy oni są wszędzie albo jesteś dobry i masz sezonowców albo słaby i ich nie ma. Ja wole pierwszą opcje. Bo to jest najważniejsze dla Barcy.

0

culeson cytuje ,,z jednej strony chciałbym, aby Barca przegrała z Realem" nie spotkałem ani jednego sezonowca który odszedłby od klubu przez 1 mecz. Po drugie jak można chcieć aby drużyna przegrała prestiżowe derby tylko żeby nie było sezonowców. Też taką pierdołę napisałeś.
I to jest właśnie problem wśród kibiców wyzywają się od sezonowców choc nawet się nie znają.
Ja osobiście kibicuje Barcelonie od 2006 kiedy Messi dobrze grał z Serbią na MŚ w 2006 stał się moim ulubionym piłkarzem. Pózniej puścili mecz Barcy z Werderem pierwszy klubowy który oglądałem jak zobaczyłem tam Messiego Ronaldinho Marqueza i Xaviego to FCB stało się moim ulubionym klubem. Więc ogólnie z Barcą przeżyłem tylko 1 zły bardzo zły sezon 2007/2008 3 miejsce ;( jak na mój wiek jestem dumny z tego że już tyle jestem kibicem tego klubu bo to więcej niż większośc.
Ps. każdy był kiedyś sezonowcem powyższy przypadek też jest tego przykładem choć małym.

0

może ktoś mi powiedzieć kto jest kapitanem ?

0

zawsze był link kt na kogo głosował jest albo będzie takie coś ???

0

Messi jest najlepszy indywidualnie i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ale komentarze typu Ronaldo nie zasłużył są nie na miejscu. Przejrzyjcie na oczy strzelił mnóstwo bramek dobrze drybluje ma szybkośc strzał z dystansu ogólnie jest bardzo dobry. Oczywiście tak jak mówiłem Messi jest bezkonkurencyjny.

0

stifler111 zgadzam się nie mam pojęcia dlaczego nie ma bramki Messiego z realem była lepsza niż ta z Arsenalem. Ale mi osobiście najbardziej podobała się bramka z Panathinaikosem ta piłka była w pewnym momencie niewidzialna.

0

Z tych to najbardziej podoba mi się bramka Rooneya. Ale tak ogólnie to padło pewnie jeszcze wiele wspaniałych bramek które zostały przyćmione nazwiskami tej trójki. Chociaż te też bardzo piękne. Wg mnie chronologicznie Rooney, Neymar i Messi

0

@real9999 widać po twoim nicu albo ze kibicujesz realowi albo ze już zdążyłeś zmienić drużynę

0

@danixxe jest róznica chociaż by w wymiarach boiska

0

@real0911 poczytaj albo dowiedz sie o przygotowaniu taktycznym rywali n wyjezdzie na Barce i na real i wtedy mozemy pogadac

0

po co nam Fabregas? hejterzy teraz widzą

0

Jakie mecze odbywają się w poznaniu z góry dzięki.

0

W końcu ktoś pojechał temu samochwale.

0

Juz nie robci z siebie takich poszkodowanych. 6 pkt to pikus ktory i tak i tak odrobimy ale czy real wtedy odskoczy czy nie tego nikt nie wie. Sezonowcy i tak objawia sie dopiero jak przegramy kiedys (oby nie szybko) lige.

0

Moze mowic co chce ale do anzi nie ma innych powodow do przejscia niz kasa a argument ze w Barcelonie lub Interze tez zarabial jest beznadziejny poniewaz te kluby sa wielkie w futbolu w przeciwienstwie do Anzi

0

gooooooollololoololollllllll

0

Zminusowaliscie amadeusza za te ze mial jaja i przyznal ze kibicuje od 14 miesiecy i robi to niego sezonowca ? Narazie tak ale jak Barca bedzie miala zly sezon to wtedy moze sie nazywac wiernym jak to zacytowal kibicem. Dajcie spokoj polowa z was nawet nie wie kto to Thuram a minusujecie goscia bo powiedzial prawde

0

może to dla spokoju drużyny albo własnego ale skromnością to się nie wykazał.

0

nei wiem czy w tabeli nie ma błędu jak real wygra to Barca będzie aż 9pkt za nimi?

0

piękną bramę wczoraj walną.

0

Barca nie jest taka głodna sukcesów jak kiedyś. Na pewno chcą wygrywać ale czy są głodni noo.... to już trzeba się zastanowić.
@Dinacz Clue a co mają powiedzieć nie będziemy się starać mamy wystarczająco dużo?
Weźmy na przykład Xaviego. Grał z 400 meczy. Ja myślę że trudno jest znaleźć motywację jak wygrało się już wszystko. Np. z Getafe to dla Xaviego tylko kolejny mecz w karierze nie ma wielkiej motywacji. A z realem zawsze jest i dzięki temu z nimi wygrywamy ponieważ wtedy ta motywacja powstaje.
Pozdro

0

Możesz się w końcu zamknąć. Miałeś swoje lata teraz ma je Messi i nie zmienisz tego. Powtarzam teraz każdy piłkarz ma większe wyszkolenie ,a wtedy tylko taki Pele się znalazł i 1000 bud nastrzelał. Mój respekt przed nim spadł do 0. Mourinho przy nim jest bardzo skromny.

0

michal26 My takich jak Ty też tu nie chcemy.

0

już mnie wkur... Może od Ciebie będzie lepszy ? Zarozumiały jest na maksa

0

Jezu to on chce naprawić swoje błędy np. mówił że jest lepszy od Messiego itd. A Wy go obrazacie dlaczego? nie wiem. Chłopak może być w przyszłości najlepszym graczem albo i niewypałem ale nie skazujcie go od razu na porażke tym bardziej ze Nas chwali.

0

Matysior w tym przypadku oznaczało

0

mocno i nie po zimi MMMMMMMESSsssssssssssssssii

0

powiem krótko zazdrośnik który nie może zrozumieć że w jego czasach było łatwiej nie było tyle szkółek nie inwestowano w nie tak dużo pieniędzy itp. dlatego jak się jeden lepszy trafił to hat-tricki był standardem.

0

I jeszcze myśle ze tak samo będzie z Abidalem. Mam nadzieję że nie ale cos tak czuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?