0

leser taaaaaakk mourinho i ofensywa raz nawet tak spróbował no i...

Więc na to bym nie liczył

0

kiedyś mówił że nie zrobiłby tego na miejscu ceska tera zmienia zdanie.

0

dokładnie więcej niż gracz dołożył ponad swoją roczną pensje.

0

dobra jak 4 miliony to uwielbiam Cesca bo kto jak kto ale jak on by chciał to mógłby więcej brać.

Ten news jest wiarygodny ponieważ jest potwierdzony i trener i prezes się zgadzają myślę że dzięki temu Cesc przejdzie do nas

0

sory że nie na temat ale PSG jacyś szejkowie kupili czy coś że taki wydatek tera?

0

w końcu nie powiedział ,,w tym sezonie wygramy. "

0

TheNekro94 idioci tylko tyle mozna powiedzieć.

0

linek FCB sam jesteś debilny bo podał to jasnowidz z Kolumbii który wymyslił sobie że Messi pokłóci się z nowym trenerem i odejdzie do realu jak tez że gra u nas tylko dla pieniędzy to ciekawostka a nie oficjalna informacja i czytaj tekst

0

tonyfontana naucz się czytać...

0

Kurinhooo jak Fabregas jest śmieciem to ty nikim i gównem.

Dzieciaku szacunku cię matka nie nauczyla?

0

zxcvbnmasdqwe bez przesady schweinsteiger to nie takie trudne nazwisko.

makaj dzięki

0

A ja będę szczery oni nie powalczą nawet z Valencią lub Sevillą. Jakiegoś mega nazwiska tez już tam nie ma...

0

1/100 to juz byłoby dużo

0

takich decydujących tygodni mieliśmy już 7

0

la_maartaa ich najdroższy transfer to Reyes za 35 milionów.

0

emeu ploty mogą potwierdzać z zainteresowanie właśnie kogoś na pozycji Cesca (tak jak w tym przypadku)

Co może potwierdza że Arsenal jednak sprzeda Cesca.

0

Armandi no może z tymi dwoma ostatnimi panami przesadziłeś.

0

BłĄD Reyes to najdroższy transfer w historii tego klubu.

dowód http://www.transfermarkt.de/de/premier-league/transferuebersicht/wettbewerb_GB1.html

Proszę przeskoczyć na sezon 04/04 i będzie Reyes za 35milionów.

0

kluskaveb jezu po co wklejasz takie gówno ?

0

dawid10418k nie możesz porównywać Alexisa z Davidem.

Dlaczego? Założę się że Alexisa oglądałeś w kilku filmikach youtube i może tera na copa america.

Ville zaś oglądałes o wiele częściej. 2 lata temu byś powiedział Ibra jest o wiele lepszy od Pedro był? nie był.

0

to na pewno dało Sanchezowi wielki push.

0

Hamsik hhahahaha kto to? :D

Pastore gra we Włoszech a Fabregas jest kapitanem gówniarzy i światowej klasy pomocnikiem.

Nie ma co porównywać. Gościu nie wie co mówi.

0

może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w ,,byly czyste"

0

robokochambarce hahaahha

0

wiedziałem ze iceman napisze ten artykuł.

0

masq wiedzę to ty masz chłopcze.

M4G1K dobre

0

Czak18 pytania ni ułożyłeś ale najwięcej zarabia Messi potem krystyna a 3 jest Becks

0

poza tematem

http://www.youtube.com/ watch?v=KpcAbYb3PWw&feature=relmfu

usuń spacje

o ile że Messi by zrobił to 2 razy szybciej.

0

_cule_ po co wklejasz ten link? Żeby wszyscy uwierzyli że na jednak nie przez sędziów wygralismy to wszystko. Pamiętaj nie daj się sprowokować.

DaniAlves2:]

Iniesta może potrafi grać na pozycji skrzydłowego ale to jest pomocnik. Jednak mamy wystarczająco dużo graczy (jeżeli Sanchez przejdzie do nas) na tej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?