barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
leser taaaaaakk mourinho i ofensywa raz nawet tak spróbował no i...
Więc na to bym nie liczył
0
kiedyś mówił że nie zrobiłby tego na miejscu ceska tera zmienia zdanie.
0
dokładnie więcej niż gracz dołożył ponad swoją roczną pensje.
0
dobra jak 4 miliony to uwielbiam Cesca bo kto jak kto ale jak on by chciał to mógłby więcej brać.
Ten news jest wiarygodny ponieważ jest potwierdzony i trener i prezes się zgadzają myślę że dzięki temu Cesc przejdzie do nas
0
sory że nie na temat ale PSG jacyś szejkowie kupili czy coś że taki wydatek tera?
0
w końcu nie powiedział ,,w tym sezonie wygramy. "
0
TheNekro94 idioci tylko tyle mozna powiedzieć.
0
linek FCB sam jesteś debilny bo podał to jasnowidz z Kolumbii który wymyslił sobie że Messi pokłóci się z nowym trenerem i odejdzie do realu jak tez że gra u nas tylko dla pieniędzy to ciekawostka a nie oficjalna informacja i czytaj tekst
0
otoz po to
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37032
0
tonyfontana naucz się czytać...
0
Kurinhooo jak Fabregas jest śmieciem to ty nikim i gównem.
Dzieciaku szacunku cię matka nie nauczyla?
0
zxcvbnmasdqwe bez przesady schweinsteiger to nie takie trudne nazwisko.
makaj dzięki
0
A ja będę szczery oni nie powalczą nawet z Valencią lub Sevillą. Jakiegoś mega nazwiska tez już tam nie ma...
0
1/100 to juz byłoby dużo
0
takich decydujących tygodni mieliśmy już 7
0
la_maartaa ich najdroższy transfer to Reyes za 35 milionów.
0
emeu ploty mogą potwierdzać z zainteresowanie właśnie kogoś na pozycji Cesca (tak jak w tym przypadku)
Co może potwierdza że Arsenal jednak sprzeda Cesca.
0
Armandi no może z tymi dwoma ostatnimi panami przesadziłeś.
0
BłĄD Reyes to najdroższy transfer w historii tego klubu.
dowód http://www.transfermarkt.de/de/premier-league/transferuebersicht/wettbewerb_GB1.html
Proszę przeskoczyć na sezon 04/04 i będzie Reyes za 35milionów.
0
kluskaveb jezu po co wklejasz takie gówno ?
0
dawid10418k nie możesz porównywać Alexisa z Davidem.
Dlaczego? Założę się że Alexisa oglądałeś w kilku filmikach youtube i może tera na copa america.
Ville zaś oglądałes o wiele częściej. 2 lata temu byś powiedział Ibra jest o wiele lepszy od Pedro był? nie był.
0
to na pewno dało Sanchezowi wielki push.
0
Hamsik hhahahaha kto to? :D
Pastore gra we Włoszech a Fabregas jest kapitanem gówniarzy i światowej klasy pomocnikiem.
Nie ma co porównywać. Gościu nie wie co mówi.
0
może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w ,,byly czyste"
0
robokochambarce hahaahha
0
wiedziałem ze iceman napisze ten artykuł.
0
masq wiedzę to ty masz chłopcze.
M4G1K dobre
0
Czak18 pytania ni ułożyłeś ale najwięcej zarabia Messi potem krystyna a 3 jest Becks
0
poza tematem
http://www.youtube.com/ watch?v=KpcAbYb3PWw&feature=relmfu
usuń spacje
o ile że Messi by zrobił to 2 razy szybciej.
0
_cule_ po co wklejasz ten link? Żeby wszyscy uwierzyli że na jednak nie przez sędziów wygralismy to wszystko. Pamiętaj nie daj się sprowokować.
DaniAlves2:]
Iniesta może potrafi grać na pozycji skrzydłowego ale to jest pomocnik. Jednak mamy wystarczająco dużo graczy (jeżeli Sanchez przejdzie do nas) na tej pozycji.