0

Sprzedać Keirrisona no rzesz ile mozna wypożyczać ???

0

jezeli 45mln pozegnamy się z Fabregasem. Tak sie bym wkurzył on jest wart z 28.

0

rastinho ,,szkoda że za sterami Barcy nie ma szejka " tak lepiej sprowadzić Rooneya, Ronaldo, Lamparta... ile ty masz lat szejk?

Tez nie rozumiem tego co napisał barca-fan.

0

hahhaha typowy rynek transferowy od poprzedniego roku w ogóle się nie cieszę zainteresowaniem i plotkami.

0

max 20

0

AveBarca! hahahaha czytaj komentarze to zobaczysz kogo to zasługa tajemnicze źródło xd

0

Catalu& twoje źródło to pewno onet.pl albo coś w tym stylu :)

0

Mega artykuł challenger jesteś moim mistrzem na tej stronie :)

Chciałem w komentarzu napisać o asyście w finale MŚ ale na końcu to zobaczyłem:) jak czytałem te cechy to naprawdę Fabregas to takie połączenie Iniesty z Xavim.

0

musli1989

Po pierwsze nie mów tak bo nie możesz wiedzieć czy Fabregas w wieku 17 lat miał Barcelone gdzieś. Ogarnij się TO JEGO DOM.

Po drugie wiesz co to kontrakt? Jego nie można zerwać i przyjść za darmo.

Poza tym Camp Nou nie gwizdało dlatego że nie chcieli Fabregasa tylko dlatego że mają dość opery mydlanej jak zresztą wszyscy.

Co do newsa prosty kompromis idźmy na 5mln :)

0

mucha19945

jego tata nie wykluczał ale sam Cesc tak.

0

mam nadzieję że nie przypierdzielił mu mocno i że krew się nie polała.

0

jimmyjazz sam jesteś głupi.

0

Nie wiem jak wy ale ja nie czuje transferu Rossiego do Barcelony. Willian byłby lepszy.

Ja nie rozumiem czemu wy cały czas o tym Thiago , on nam sie przyda jak i Cesc Xavi długo sobie jeszcze nie pogra a oni nam go troszeczkę zastąpią. Ale kto o zdrowym rozumie odszedł by z klubu choć jest szefem szatni a w pomocy Barcelony grają Iniesta i Xavi Busquets myślę że on czeka na odejście tego drugiego

0

lukasoon15 nie Bosquets tylko Busquets i nie Macherano tylko Mascherano taka drobna uwaga :)

Pozdro

0

Ja znalazłem jeszcze ciekawą statystykę.

BARCA była jedynym klubem który zdobył w jednym finale 2 bramki zza pola karnego!

0

#10 tak mówili też się zdziwiłem

0

Ja znalazłem jeszcze ciekawą statystykę.

BARCA była jedynym klubem który zdobył w jednym finale 2 bramki zza pola karnego!

Myślę że jest to warte wstawienia

0

Armandi kto jak kto ale Busquets zawsze był dla nas ważnym graczem.

0

Osa123

tez się zastanawiałem ,,Gratulował piłkarzom Barcelony ale został schwytany"

Akurat on mógł pogratulować.

0

,,Początek meczu był nerwowy z obu stron, zarówno Blaugrana jak i United rozpoczęli spokojnie, nie rzucając się od razu do ataków."

Nie rozumiem pisze ze spokojny potem że nerwowy.

Manu zaczęło bardzo szybko , agresywnie i wg mnie rzuciło się do ataku.

Poza tym świetny artykuł

0

szefu91 mi się tam Kalinowski i Jagoda podobali Fabiański rzeczywiście nie był za dobry.

0

to na prawdę zajmuje aż 460MB ?Mi ściągnie się za 1dzień.

0

Pierwszy raz jakaś drużyna strzeliła 2 bramki zza pola karnego

0

VISCA EL BARCA aż się łezka zakręciła

0

VISCA EL BARCA

0

Puyol miał wkład w cały sezon mógłby zagrać jak nie zagra w 45 min to brzydko ze strony Guardioli to też może byc jego ostatni finał. Jak graliśmy z realem z nim a jak bez niego ?

0

damy rade 2:0

0

extasy a ja na odwrót real to półfinał. Manchester to finał wielka nadzieja ostatnia trudna prosta.Jeżeli tam byśmy przegrali mój niedosyt byłby większy.

0

tradycyjnie :D

0

niech tera lecą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?