0

ja już mówiłem piłkarz musi być podporządkowany Pepowi inaczej może już się spakować. I oni na pewno mówią prawdę i Ibra i Bojan i Toure. Jeżeli Guardioli coś nie pasuje w charakterze albo czyms innym to tak się to kończy.

0

Wygwizdać Messiego? Bez niego połowy by tutaj nie było. To jest najlepszy piłkarz świata.

0

@Bingoo no tak był jeszcze jeden mecz w którym nie trafił i to wszystko. Ale mimo wszystko kilka razy było naprawdę blisko do obrony.

0

to prawda Messi zawsze tam strzela.

0

Moze jest co narzekac ale ja za takie mecze kocham pilke ze skacze z emocji modle sie itd to dodale uroku tak jak w 2008 na nasza korzysc tak teraz na Sevilli

0

Messi w pomocy za co za kare? robił wszystko aby podać. Ale karnego niestety spieprzył. No i mecz życia Varesa

0

sory ale jak nie chce zostać to niech odejdzie w jednym z wywiadów mówi że zostanie albo zakonczy kariere w drugim ze nie ma porozumienia ale do tego dojdzie a tu lipa myślicie że kto tu ma najwięcej do powiedzenia oczywiście ze Eric jak chce zostać to niech zostanie jak nie to nie. łaske klubowi nie robi jest to piłkarz do zastąpienia ja myślałem że tylko z Alvesem będzie taki problem. Mam nadzieje że zostanie ale dlaczego jest tak mało piłkarzy jak Cesc który nie jest napalony na forsę.

0

dobrze że Xavi chwali Thiago na pewno daje to młodemu pomocnikowi dużo pewności.

0

Pewnie mnie za to skrytykujecie ale to było jedyne nie dotrzymane słowo Pepa. On przed 5 miesiącami powiedział że nie spocznie dopóki Bojan nie stanie się lepszym zawodnikiem. A jednak nie dawał mu szansy gry a później jeszcze transfer do Rzymu. Ja myślę że jezeli ktoś nie pasuje charakterem i nie jest poddany (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) Guardioli to może się spakować. Tak samo było z Ibrą nie pasował trenerowi później ława grał słabo a w lidze włoskiej wymiata. i na koniec tez dał negatywny komentarz w strone Pepa oczywiście gorszy komentarz od Bojana.

0

OSGMarine sprawdziłem w słowniku jakbyś, jak byś pisze się tak jak pisało na tej stronie słownik z 2011. Błędy się każdemu zdarzają.

0

OSGMarine koleś mial racje w tym wypadku należy napisać łącznie http://www.ekorekta24.pl/porady-jezykowe/18-pisownia/185-jakby-czy-jak-by-lacznie-czy-osobno

0

ok kiedyś nikt go nie lubił. Ale teraz jako pierwszy i ostatni skrytykował taktykę mourinho bodajże przed półfinałem CL. Juz nie symuluje tak często. Tylko on i Kaka nie uczestniczyli z piłkarzy realu w tej bójce. I na babolu była bardzo wzruszająca historia o nim. Przyznaje że Messi jest lepszy itd.

http://babol.pl/kat,1025465,title,Prawda-o-Cristiano-Ronaldo,wid,13734298,wiadomosc.html

0

kubafcb10 może jeszcze Xavi Cię wkurza bo nie strzela bramek. Znawco wielki...

0

Fajnie że Ronaldinho się pojawia tak często na stronie. Miło o nim poczytać i powspominać.

Tylko tak dalej.

0

blaugrana1989 ja nie porównuje Zlatana do Messiego. Ale większość czego napisałes dotyczyła reprezentacji. A kogo Messi ma w Argentynie a kogo Zlatan w Szwecji.

Co do ważnych meczy zgadzam się z

sidos

0

blaugrana1989 jezeli Messi nie strzela w Argentynie to cz nie jest wielki??

0

ile można wypożyczać jednego zawodnika lepiej go sprzedać nawet za pół miliona bo za rok ktoś go będzie miał za darmo.

0

MenZone oni tego nie robią (facepalm)

0

Bingoo co nie? Aż wstyd.

0

bardzo proszę nie odpowiadać na zaczepki tylko czekać aż zajmie się tym admin

0

Serdecznie przepraszam za poprzedni komentarz nie ma mnie w domu pisze przez komorke samo sie dodalo. prosze nie banowac

0

Wiedzialem ze bedziesz sie czepial ze podalem argumenty ale to byl cytat. Nie lubie jak ktos mowi ,,on kibicuje 2 miechy max. 2lata. To ze mnie nie znasz itp. to tez miala byc forma ironii. A i jezeli poslugiwales sie tak czesto ironia to skad moge wiedziec ze te wszystkie zdania ktore mowily o inteligencji nie mialy byc przeslaniem ze jestem glupi ? I jeszcze jedno wyjasnij mi definicje sprzedawczyk bo moim zdaniem to cos innego niz np. skrzydlata swinia czy cos w tym rodzaju.

0

Jordi70 wiedzialem ze bedziesz ze podalem argumenty ale podalem je nie na tqoja prosbe o to chodzilo w zdaniu napisanym przeze mnie sie czepial

0

jordi70 5 lat kiedy kibicuje a 4 lata już tak na poważnie gdyż Barcelona była pierwszą drużyną której mecz zobaczyłem.

Nie będę Tobie podawał argumentów.

Nawet mnie nie znasz nigdy nie widziałeś itd ale jesteś wstanie stwierdzić ile meczów oglądałem ile lat kibicuje itd To smutne. Nawet nazwałeś mnie głupim.

Jeżeli powiedziałby Wam to człowiek który ma 40lat to powiedzielibyście ok racja? Broniłem Eto'o ale akurat ten człowiek dał mi kilka mocnych argumentów na które byłem bezradny.

1. Coraz więcej (jeszcze bardziej) się o nim słyszało na pewno interesowały się nim kluby oprócz takich jak Anżi.

2. Spokojnie mógł grać na najwyższym poziomie min. 3 lata.

3. I tak zarabia przecież wielkie pieniądze które starczą na 20 pokoleń jego najbliższej rodziny.

4. Dlaczego Eto'o przeszedł do Anżi?? tylko i wyłącznie aby zarabiać te pieniądze. No chyba nie szukał nowych wyzwań w postaci wygraj ligę rosyjską?

I kiedy rozmawiałem z moim wujkiem akurat wtedy przeszedł do nas Cesc który dołożył ze swojej kieszeni do tego transferu.

Jestem wdzięczny Eto'o za te lata ale tego inaczej nie można nazwać albo trzeba by poznać dokładną definicje słowa sprzedawczyk.

0

manita

0

pogrom

0

czarno-włosy-20 ta może jeszcze bramkarz?

0

Cesc się spłaca. ;)

0

Thiago ale brama.

0

donn rodzine do utrzymania za 10mln euro rocznie? straszne widać że najstarszy też nie jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?