0

marsan to się nazywa motywacja a każdy ją kiedyś traci obojętnie jak Wielki jest. Jednak tą motywacje można odzyskać wiedząc co się traci

0

Piotr1985 niekoniecznie z madrytu Mundo to bardziej Katalonski dziennik
Przemson jak tutaj obylo sie bez kontrowersji i nikogo nie obrazil to nie powinnismy miec pretesji do Casillasa

0

Media to nie sa przyjaciele to hieny ktore robia wszystko aby wywolac kobtrowersie np. opublikowac luzna rozmowe.

0

jasne wy wszyscy byście zrobili to samo tak na pewno dupy byście nawet nie ruszyli (mówię też o sobie ale ja nie umieszczam komentarzy typu zrobił bym to samo)

0

Coś ostatnio duzo ,,W ciszy stadionu" i bardzo dobrze fajny tekst super się czyta.
VeB

0

jak czytam niektóre komentarze to się aż wstydzę...
kibic Barcy który się dziwi ze Pinto będzie stał na bramce SZOK

0

BAN DLA UZYTKOWNIKA crackmessi PROSZE spamuje Wam całą stronę

0

można prosic o bana albo ostrzeżenie dla użytkownika crackmessi za spamowanie i wpisywanie głupich linków

0

wolę Naymara

0

co racja to racja nazwanie Ronaldo specem w dziedzinie symulacji jest po prostu głupie i nieprawdziwe. Mascherano i Busquets są gorsi ale jest jeden spec z realu di maria

0

kubafcb102 atakującej ? pierwsze słysze

0

misiek 122 czyli z ramosem wygraliśmy 2-6 tak?

0

i to jest własnie wyładowanie emocji którymi naładował nas Mou.
Dlaczego nie gadaliśmy na sędziów jak wygrywaliśmy? Bo wygrywaliśmy i to się liczyło
Ale teraz jak przegrywamy (bo to my gonimy nie oni) próbujemy tak samo odpowiedzieć zawsze real traktowałem jak zwykłego lepszego przeciwnika z którym mecze miały duzo kontrowersji i były ciekawe nie byłem żadnym hejtem.
Ale po meczu z Mallorcą tez nie wytrzymałem zacząłem gadać na sędziów pisać posty na facebooku typu nie oglądaj meczu z Mallorcą mów że sędziują dal Barcelony ta frustracja Mou i kibiców realu do nich wraca pytanie tylko czy potrzebnie zniżamy się do ich poziomu.

0

ej no zaraz bo mi się coś myli. Jestem kibicem Barcy od 2006 (jeszcze przed wygraniem LM) więc może ktoś starszy mi wytłumaczy.
to przecież Schuster przegrał z nami w sezonie 2008/2009 2-6 więc co tu robi Ramos?
Z góry dzięki
Pozdro

0

równie dobrze ja mógłbym grać zamiast Cuencii bo nic dzisiaj nie gra chłopak

0


leże

0

do kris0007 pasuje takie coś
nie oglądaj meczu z Mallorcą mów że sędziują dla Barcy

0

Jeżeli Messi wygra MŚ to nazwą go najlepszym w historii.

0

Eoren na MŚ też było łatwiej a przegrał jeżeli Barca zdobędzie ligę i LM to Messi najprawdopodobniej sięgnie po piłkę 4 raz.

0

Szymonst prawda prawda i tylko prawda
oczywiscie Hulk gra widowiskowo i ma petarde w nodze ale ma juz 24 lata niedlugo 25 a Neymar na to zeby osiagnac poziom hulka ma az 5lat jezeli przeszedlby do nas latem to osiagnie poziom ktorego Hulk nawet w najlepszych latach nie osiagnie. I caly czas licze na to ze Neymar to bedzie 2 R10 jezeli kupi go real to moze nastrzelac nam bramek. A do stylu Barcy to nawet warunkami fizycznymi jest lepszy od Hulka

0

Catalunya2011 nasze spotkanie nie jest najważniejsze ponieważ gonimy a on cudem wygrywają ale są plusy
real wyraźnie nie w formie (2 fuksy z rzedu) i możemy ich zniszczyć w cdr
to może jeszcze bardziej pogorszyć ich grę

0

jak zawsze fartem

0

Czy wy umiecie w ogóle czytać a nie później zadajcie tylko pytania po co? dlaczego ale najgłupsze to z królikiem (On bierze za to kasę i myślę nawet że 1mln z tych 1,5). Ale dobra wytłumaczę po co one są. Ludziki mózg jest wykorzystywany w jedynie około 30% jeżeli naukowcy porównaliby mózg Messiego z przeciętnym człowiekiem to wiedzieliby jak Messi go wykorzystuje a jak Kowalski. Sa też ludzie którzy są świetnymi matematykami ich lewa półkula działa bardziej niż prawa rozumieją dlaczego E=mc2 itd. za to nie mają normalnych zachowan spolecznych itd. Naukowcy próbują doprowadzic do tego żeby człowiek bardziej mógł korzystać z mózgu. a teraz ciekawa sprawa dla każdego żeby zobaczył jak działa mózg.
to z tym mądrym to oczywiście przesada ale fajna rzecz.
http://kwejk.pl/obrazek/748017
Pozdro

0

przy takiej (małej) rozbieżności dni od ostatniego, zdominowanego GD nie można mieć wątpliwości kto jest faworytem.
VeB

0

caminero lepszy niż z canal+ ? mam n (tylko 2 dobrych komentatorów) ale jak w necie oglądam mecz to są moim zdaniem najlepsi w Polsce.
Ps. z tym alvisem to trochę taki fail bo Akves inaczej wymawia swoje nazwisko tak samo jak komentator

0

jeżeli On komentował mecze Barcy z Betisem itd. to nie będę siebie oszukiwał bo moim zdaniem jest to słaby komentator. Dlaczego? Przede wszystkim zero reakcji jak Barca atakuje i ma sytuacje kiedy ma je Betis czy słabsze drużyny i to o wiele gorsze akcje podnosi głos stwarza atmosferę jakby to było sam na sam.
Po drugie mylą mu się czesto zawodnicy np. Maxwell Messi Keita Abidal Mascherano Iniesta a nawet Thiago z ,,Alvisem"
Ale to tylko moje zdanie
Pozdro Veb

0

Sory że dwa komentarze w krótkim czasie ale ten chłopak ma coś czego nie ma każdy potencjał ale co ważniejsze WIELKIE ambicje

0

już się wyraziłem w tej kwestii może i jest niepotrzebny ale jakby się uczył 2-3 lata to może choć trochę powróciła by magia za czasów Ronaldinho. Jeżeli ktos będzie grał jak On to postawiłbym na Neymara.

0

kubusbarca11 Ty tak na serio? Ronnie mógłby powrócić ale to nie jest gracz który by mógł okiwac real przez pół boiska i strzelić bramkę nie bądź taki wymagajacy ma już swoje lata. Ale podobną do Henryego mógłby strzelić.

0

Lechu10 czytaj albo bardziej się interesuj żadne 3 punktów nie zapewnił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?