barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego mnie minusujecie ;(
Wiem, że się promuje, ale tylko na tej stronie wiem, że komuś moze się moja praca spodobać ;D
Pozdro
0
pio2007
Ronaldo też jest bardziej wszechstronny od Messiego, a jednak dupa z tego jest i Messi jest moim zdaniem dużo przed Ronaldo
0
Tak poza tematem
mój drugi filmik
Dajcie znac jak wam się podoba ;)
Co do newsa super transfer
Z góry dizęki
Pozdrawiam
0
Ale NIGDY nawet nie myślcie, że zastąpi geniusza Sergio.
Możecie się za mną nie zgodzić, ale sezon temu po Messim on grał najpewniej zero strat i wgl. niesamowita gra na jeden kontakt.Ciesze się, że Song dołącza, ale Sergio jest niezastąpiony
0
Nie żeby coś do kochanej redakcji, ale Song jest już w Naszym Klubie 40min
Pozdro
0
Wchodzę na tą stronę codziennie i zamieszczam komentarze więc się teraz wypromuje trochę ;)
To mój drugi filmik o Naszym Klubie mam nadzieje, że się spodoba napiszcie w komentarzu pod nim ;D
Z góry dzięki i pozdrawiam ;)
0
Jeżeli się przypatrzycie to w każdym niewykorzystanym karnym piłkarz biegnie powoli, a jeżeli później jeszcze zaryzykuje na dwa tempa to ma 80%, że nie trafi. Messi na szczęście nie strzela na dwa tempa ale za wolno do piłki podchodzi.
Teraz pewno się z frustrujecie jak śmiem tak twierdzić, ale wg. mnie prawie perfekcyjne jedenastki strzela Ronaldo, gdzie trzeba mieć naprawdę szczęście aby je obronić. Szybko podbiega i najczęściej co też ważne silnie kopie.
Pozdro
0
Caratan
Ten wniosek to chyba z dupy wyciagnales
0
Mysle, ze karne w meczach o nic lub normalnych ligowych powinien strzelac Messi bo zloty but dzieki temu blizej :) Ale w meczach o stawke (chelsea, sevilla 90+min przy stanie remisowym) jak najbardziej ktos z silniejszym strzalem i o silniejszych nerwach.
Pozdro
0
pytane nieaktualne ;) 31 sierpnia
Pozdrawiam
0
Jedno pytanie do Was.
Sezon transferowy kończy się wraz z początkiem ligi, czy się mylę?
Z góry dzięki
Pozdro
0
TenTypMes
Jest tysiace takich zespolow blagam nie kompromituj sie tu bo to wlasnie ze stylu cules sa dumni.
Domino_W99 mysle ze dobrze by bylo jakby ta strona co roku powtarzala ze jest tylko na canal+ ilez mozna
Co do newsa widac ze Tito to konkretny gosc, ktory potrafi sie dobrze wyslowic.
Pozdro
0
Ja tez sie zdecyduje na siatke poniewaz Polska gra o Coś. A Barcelona gra o nic.
Pozdro
0
Krzysiek-fcb-fcb
Dostales raptem 2 minusy (nie ode mnie) i juz placzesz jakby Cie obstrzeliwali czerwonymi pociskami
0
Teraz dylemat
Barca Manutd
Czy
Polska Rosja
0
SvRandom
Blagam jak nie wiesz i nie ogladasz to nie komentuj bo sie kompromitujesz.
0
Turboruchacz
Alex Song niestety nie kosztuje ,,pare" Arsenal na mniej niz 20 nie pusci :/
Pozdro
0
Mesi8191 powiedzmy ze on strzela tylko bramki bo w ataku mamy wirtuozow.
Ale jestem jak najbardziej za sprowadzeniem Brazylijczyka
0
Myslę i mam nadzieje ze kupimy go w tym sezonie. Ale pozyjemy zobaczymy
0
Zyczę mu z calego serca powodzenia w nowym klubie :)
0
Guardiola narzekał na takie przygotowania dlatego ich teraz nie mamy. I bardzo dobrze nie trzeba przelecieć całego świata, bo kasy z tego wielkiej nie ma i zawodnikom pewno też to nie odpowiada. No niestety jakoś przeżyjemy w następnym sezonie
0
Xavi6;) Verthongen już jest sprzedany
0
Radek0101
Dzięki wielkie
0
Sory, że nie związane z tematem. Zrobiłem mój pierwszy filmik o Naszym klubie fajnie byłoby, gdybyście rzucili okiem.
z góry dzięki
Pozdro
0
mosquito nie ma szans, że Javi będzie zastępcą Xaviego, trzeba byc uczonym przez lata na tą pozycję, a Javi był uczony czegoś zupełnie innego
0
Javi Martinez to świetny zawodnik, jednak nie jest wart 40mln. I nie mówci, że on jest już Blaugrana bo Bayern też bardzo chce go pozyskać. Oni mogą mu zaoferować msc. w pierwszej 11 u Nas też by grał, ale nie zawsze w pierwszym skaldzie i nie byłby tak ważną postacią jak dla Bayernu.
Pozdro
PS. Ucieszyłoby mnie, gdybyście zobaczyli mój pierwszy film o Naszej drużynie.
0
Nie jestem w temacie może mi ktoś wyjaśnic czy usunęli tą zasadę na podstawie której można było sobie wybrać 3 zawodników o dowolnym wieku?
0
Gdzie Ozil i Hummels ?
0
Błagam Tasci... Oglądam BL i On by sobie u Nas nie poradził. Taki drugi Chygrynskiy
0
kto był drugi i trzeci? 9pewno Niemcy)