0

Dziwicie sie, ze ludzie się buntują i zaczynają okradać piłkarzy?
Nie popieram kradzieży, ale znajdzie się zawsze ktoś kto spojrzy prawdzie w oczy. Bezrobocie w Hiszpanii jest duże, ludzie ledwo co potrafią się utrzymać, a taki piłkarz dostaje miliony MILIONY! Nie wiadomo za co. Pewnie większośc osób nieletnich mnie zminusuje, ale taka jest prawda te pieniądze dla piłarzy są znacznie za duze w obecnej sytuacji.
Pozdro

0

marsan
tak? to gdzie te pierwsze miejsce w sezonie 2007/2008? to dlaczego Pep i Tito biją wszytkie rekordy?
chyba ze nie wyłapałem ironii, to najmocniej przepraszam
Pozdro

0

michalk- zainteresuj sie Barcelną. Busi pauzuje za czerwien

0

Samaras- jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy w swiecie futbolu

0

shawnc
Czyli jeżeli ktos według Cb pisze rzeczy typu
-,,super pilkarz"
-super transfer"
to już nie jest głupota? No bo jak można podsumowac piłkarza po 1-2 miesiacach?
Poza tym nie podsumowałem Songa. Nie mówię, że nie okaże się dobrym (super) piłkarzem. Kłócimy się o to samo. Ja napisałem, że nic nie pokazał, żeby pokazać innym, że zbyt wczesniej oceniaja Alexa
Pozdro

0

Jak napisałem ze Etoo to sprzedawczyk (jezeli takie slowo oznacza ze poszedl za kase) dostalem z 20 minusow. Gdybym to napisal teraz dostalbym 20, ale plusow.
Song wcale sie jeszcze nie okazał ,,super piłkarzem". Nawet jakby Rasiak do nas przyszedł nazwalibyście go super piłkarzem.
Prosze mi powiedzie co Song na razie pokazał w Barcelonie??? Nic (jeden mecz, debiut jak ktoś pamięta był w jego wykonaniu dobry)
Co pokazał Etoo w Barcelonie? Chyba nie musze odpowiadac na to pytanie
Myslałem ze wiekszosc kibiców zapatrzonych w swoj klub maja tylko w madrycie, ale widze ze powoli tutaj tez tak jest (przynajmniej w Polsce)
Pozdro

0

Tezertmc
Dokladnie mecz z Atletico moze okazac sie kluczem do tytulu.
Pozdro

0

Zartujecie mowiac ze Toure zasluzyl na pierwsze miejsce??? Tez go bardzo cenie ,ale Drogbie potrzebnybył tylko Cech zeby w pojedynke wygrac LM. To jak walczyl o kazda pilke (np jedyny rzut rozny Chelsea w finale wykorzystany w idealnym momencie, gdzie kazdy myslal ze FC Bayern ma juz tytul w kieszeni) bylo niesamowite! Modlil sie za kazdym razem nie zapomne tego to byla jego edycja LM. Cenie Toure i tez jest swietnym pilkarzem, ale innego wybiru nie moze byc
Pozdro

0

Antimadridista
Niczego? Nie przesadzaj...
Pozdro

0

Pierwszy raz widze zeby kontuzja wyszła komuś na dobre :)

0

Licze na wygrana !!
Visca el Barca
Pozdro

0

Szkoda e wiekszosc traktuje Messiego jak produkt, a nie jak czlowieka..( mowie o synie i o Leo)
Pierwsze komentarze to jiejmy nadzieje ze jednak mu sie uda
Jestescie zalosni traktujecie Thiago jak jakis transfer, mimi ze za te 20 lat zmienicie jeszcze nie raz klub...
Mozecie mnie minusowac prosze bardzo, sami siebie oszukujecie
Pozdro dla tych ktorych ciesy radosc innych(Messiego) a nie ktorzy traktuja jego syna jako transfer

0

Jedno jest pewne Neymar jest najbardziej zmotywowanym czlowiekiem na swiecie zeby podjac sie zadaniu zastapienia Messiego w przyszlosci.
Pozdro

0

Bartek
Mi sie nasza gra bardzo podoba!!!
Mowie tylko ze nie ma szans (albo sa nikle) na taka serie poprostu taka bywa pilka predzej czy pozniej cos nie wyjdzie, a nieszczesliwy miesiac jest przed nami.
Pozdro

0

Oj widze ze ktos tu nie oglada meczy...
Kwestia czasu az cos przegramy przeciez takie powroty robimy w tym sezonie... Ale kiedys sie nie uda i nie ma sie co oszukiwac liga hiszpanska to nie liga wloska. Naprawde radze sie nie napalac na bilans bez porazki do konca sezonu.
Pozdro

0

Moim zdaniem to Casillas i Xavi no, ale ostatnio nasza 6 już nie komentuje co tydzień Madrytu
Pozdro

0

A moim zdaniem niech wraca do Nas :)
Tito jest i bedzie dobry ale to nie ta charyzma to nie ten garnitur to nie ten usmiech to nie ta Barca...
Wracaj szybko Pep
Pozdro

0

Jak napisalem ze Etoo jest sprzedawczykiem (jezeli tlumaczenie tego slowa jest takie ze leci na kase) dostalem ponad 20 minusow... Niewazne, ale jak teraz Song jest w FCB to widze ze wiekszosc wiesza psy na Etoo.
I gdzie tu szukac obiektywnych?? :D
Pozdro

0

Fabs manem of the match zagrał perfekcyjnie ...
Pozdro

0

koksik2007
niemożna zapomniec o półfinale z chelsea
Ale to za mało na tyle lat.
On ma do obronienia 1-4 strzały w meczu a puszcza wszystko (zaraz x ludzi zakochanych w VV powie ze jest nierozgrzany itd. i jest tak najtrudniej cos wybronić itp.). Dajmy mu czas do końca sezonu jak wgl się nie poprawi na to trzeba by kogoś zakupić, ale tak jak mówi niech pokaże się jeszcze w tym sezonie i tego u życze
Pozdro

0

No wlasnie cisniecie ten mardyt od idiotow bo powiedzieli cos o Messim..
Zdjecie Pepe pokazujacego ewolucje czlowieka nie tylko bylo gorsze ale tez rasistowskie
Co zrobilismy? Smialismy sie ze zdjecia
Wiec darujcie sobi to bez przesady

0

Pyrzo_Barca
Najlepszym?? A kiedy VV jest w formie z Chelsea w 2009 roku???
On zawala wszytko co jest mozliwe nic nie potrafi wybronic jesl leci w swiatlo bramki ...
Wystarczy ze nie wpuscilby z Realem w GD ta bramke Ronaldo gdzie nawet sredniej klasy bramkarz by to obronil ...
Pozdro

0

,,Jeśli Piqué dostanie zielone światło od lekarzy, rozwiązanie jest proste: stworzy parę stoperów wraz z Javierem Mascherano, a Alex Song zagra jako defensywny pomocnik. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że nie zdąży wrócić do pełni sił, więc rodzi się pytanie: kto może być partnerem Mascherano w defensywie? Jeśli wybór padnie na Songa, Vilanova może odważyć się zagrać trójką w pomocy - Xavi, Cesc i Iniesta.
Song w pomocy oznacza prawdopodobnie Adriano na środku defensywy"

Moze jestem w blędzie ale nie rozumiem troche najpierw piszecie ze jak zagra w defensywie to mozna grac z fbasem iniesta i xavim a pozniej piszecie ze Song jak spd oznacza adriano w defensywie. Jeszcze raz mowie ze moge sie mylic

Co do newsa. Jezeli nie dadza pograc Barcie to niech on lepiej nie marnuje sie w tym Klubie. Badzmy szczerzy chlopak ma potencjal i trzeba mu pozwolic grac. Najwyzej za 3 lata odkupią go za 30mln i będą mieli naukę. Bo Bartra to naprawde swietny zawodnik ktory na dodatek dobrze gral w presezonie (mialbyc to jego sprawdzian) to tak jakby pojsc na rozmowe kwalifikacyjną swietnie wypasc i nie zostac przyjętym nawet, gdy faworyci odpadają.

Pozdro

0

MalutkiFCB
dlaczego zyjemy w tak pesymistycznym panstwie???
Nawet jakbysmy wygrali 3:0 ktos taki jak Ty powiedzialby ze jakby blablabla cieszmy sie, mnie to naprawde czasem przeraza jak Barcelona przyzwyczaila was do dominowania w kazdym meczu...

0

HALO REDAKCJO
proszę się obudzić i zbanować urzytkownika ,,bananowoc" jak najszybciej
Dziękuje
Pozdrawiam

0

madridisat4eva
przepraszam moj bląd zwracam honor

0

Madridistaforeva
nikt nie kopną w kibica...
Owszem w ich strone ale nie bezposrednio w nich

0

Wojownik nie twierdze ze nim jestes ale sam sobie zaprzeczasz.
,,Gdyby mi się ich gra chociaż trochę podobała to może było by inaczej"
Jak FCB zacznie grac piach a jeszcze nie tak dawno grali (2007/2008 mimo nie beznadziejnej gry 3msc w tabeli) to powiesz ze przezucasz sie na bayern bo gra ładniejszą piłkę?
Odpowiedź pozostawiam Tobie
Pozdro,
bez napinki :)

0

Gaspar każdy ma swoje zdanie
Ale fajnie jest porozmawiać z kimś kto potrafi odpowiedzieć bez spiny i użyć więcej niż jeden argument :)
Pozdro

0

Gaspar.
Zgodze się Lewandowski do tych meczów nie podchodzi jak w BVB i dupy nie rusza.
Ale narodowości się nie wybiera...
Powinniśmy kibicować Polsce, a dopiero później szczycić się jakimi to my jesteśmy kibicami najlepszej reprezentacji świata.
Łatwo jest byc za najlepszym trudno za najgorszym
I nikomu nie zarzucam bycia ,,sezonowcem " uważam tylko, że swoją reprezentacje też należy wspierać i chociaż pokazać ze mamy najlepszych kibicow w europie (po Irlandii) :D
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?