barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karol_ziemba
Czarno widzisz awans, ale wierzysz w ta druzyne? To zart?
Mam nadzieje ze wlige wierzysz...
Jak mozna ,,plakac" z powodu remisu na wlasne zycznie. Za bardzo tu niektorych Barca rozpuescila
0
Nie potrafi trafic * przepraszam za blad pisze z komorki
0
Nie przejmujvie sie remisem bo i tak musial pasc i dobrze ze w CdR, a nie w lidze czy LM...
Co do meczu, bardzo szkoda mi Thaigo, ktory zaczął magicznie i byl najlepszy na boisku, az popelnil blad i sie wystraszyl chlopak
Co do Alexisa. Albo te prawie 14% glosow na ZM ma od fanow realu albo od kopletnych slepo zapatrzonych kretynow. Przepraszam, ale on na bramke juz nawet nie piteafi trafic a rywali piszczelem kiwa. MASAKRA
Dzieki za minusy fani Alexisa
Pozdro
0
moze to trochę gimbusowski komentarz, ale zagwałciłem przycisk replay :D
0
villapuyol ja tak samo kurde wszystko mi scina czasmi chodzi w hd a czasami kwadraty scinaja dobrze ze n laczy sie z cyfra bo juz mam dosc
0
Natall
1. Mowimy o vv a nie o przewadze do madrytu.
2. 5-0 ale z jakim rywalem? Z takim ze nawet Alexis potrafil 2 strzelic (pol zartem pol serio)
3. 70% ma to do victora ze dzieki temu rywale zadziej atakuja
4. Nie jestem zadnym jego przeciwnikiem ale jezeli przez jego blad przegramy LM (jedna wygralismy dzieki niemu) to juz sie skonczy jego obrona. Przyznaje ze z Chelsea i realem nie mozna go obwiniac, ale SPH, liga iz rm w 40s, arsenal wpuszczenie bramki z prawie 0* kata.
5. Valdes gra tak kiepsko ze cieszylem sie jak dziecko jak obronil to z espanyllem bo bylem na 100 pewien ze bedzie gol
Podsumowujac dalbym jeszcze szanse Vv za to co zrobil dla klubu, ale musi sie poprawic bo nie gra optymalnie
0
lyrenco
jest tabela
real madid > primiera divison
pozdro
0
ogladam bundeslige ter stegen w całym roku grał najlepiej w lidze (Adler jedynie lepiej niz Ter stegen w drugim półroczu)
0
Hen
Masz calkowita racje Thiago bezsprzecznie zawodnikem meczu, mimo ze Villa tez niezle zagral :)
0
Damarcus
Czepianie sie? Powiedz za co on bierze te miliony. Skutecznosc ma beznadziejna i pilka musi odbic mu sie od nogi zeby trafil. Jak mozna okiwac bramkarza i sie wywrocic to komedia byla.
Nie jest to zadne przelamanie. Nadal mecz z Atletico Madrid najlepszy w wykonaniu Chilijczyka
0
Suowiq
Dokaldnie Alexis zagral po prostu slabo.
Jedynie to te dwie bramki go ratuja i niezla aktywnosc.
Mimo wszytko wspolczuje redakcji przy wystawianiu ocen bo 4 dla zawodnika bardzo aktywnego ktory dorzucil 2 bramki troche slabo no nic naszcescie ja tego robic nie musze.
Pozdro
0
xyzq
tez sie temu przyjrzałem i dzięki temu przynajmniej niedowairki z rm.pl uwierza ze to troll
Piszczek na szczęście obalił możliwość
0
Co jak co ale Ronaldo swietnie zagral :)
Dzieki za minusy
VeB
0
Sojerrrr
Dokladnie koniec spamu. Przepraszamy adminow :) ja sie zegnam
Dobranoc
Pozdro
0
Beniek chodzi o to ze raz wszedl z lawki (lizbona)
Shadow- Tylko ze zawsze przegrywamy na wlasne zyczenie bedac mega nieskutecznym, jednak w tej edycji nic nie wskazuje ze ktos tak zagra.
Ale za rok znowu ta durna klątwa 2 lat i jak znam zycie to trafimy w polfinale na jakies Chelsea czy cos z autokarem :)
Pozdro
0
Wojciechu
Mam nawet narodowosc (w paszporcie) niemiecka, ale nie trawie tego kraju
Lepsi mentalnie? Ze kupują ere (takie prawo durnej demokracji) i wprowadzaja swoje? Ze okradli polowe DOSLOWNIE Europy? Dali Grekom i teraz ich nie wywalą z Unii bo chca kase do swoich bankow i my to musimy splacac. Bo nie ucza swoich dzieci o Adolfie bo bron boze to nie byli Niemcy tylko inny kraj? Rzygac mi sie chce tak innych w trabe robia tylko unia sie rozpadnie i jestem w 80% przekonany ze bedzie wojna za to ze wszytkich okradają
+ Francuzi ich nienawidza
Pozdro
0
Wojciech
Z ta wolniscia slowa absolutnie sie nie zgadzam.
Kradną wszedzie mieszkalem w Niemczech 8 lat i kradli jeszcze bardziej niz tu, jedyny taki kraj w ktorym jest dobrze z kradzieza to Szwajcaria ( w ktorym bylem). Zostawiaja otwartego marcedesa amg i nic.
0
aliant
Wszystko zalezy czy w LM ktos postawi autokar, bo na razie Barca przegrywa z takim stylem 3:1 (Chelsea, Inter, celticx2)
Ja jednak jestem dobrej mysli :)
Pozdro
0
Suowiq
Chodzi o to ze nie bedziemy pracowac (przynajmniej ja bo mam tylko 16lat) dla Polskich spolek tylko dla Amerykanskich i Niemieckich (ci to juz wgl, okradaj ludzi, nawet mozna sie pokusic o porownanie do 2 wojny tylo ze ta jest bezkrwawa). Przyklad tmobile ...
I dzieki tej demokracji moga nam wciskac te swoje produkty (co sie przeklada na dobrze jakosc ale nie na panstwo)
Co do dyskusji tez popieram takie cos tylko kiedys nie bylo msc. na takie cos teraz naszcęście admini sa bardziej wyrozumiali
0
sojerrr
Tylko, ze im (USA) ta demokracja sie oplaca a nam polakom wogole tak jak i innym panstwom. Chociaz ja az tak bardzo w te rozmowe angazowac sie nie bede bo to strona o Sporcie, pilce noznej FCB. Mam nadzieje ze admin nie da banow :)
Pozdro
0
Wkradl sie blad 7-8 linijka
0
fcb_1
Amy macdonald
0
Jeżeli pytanie padło (a pewnie tak było) to przeprasza, ale jest moze jakies info co do głosowania, aby zobaczyc kto kogo wybrał :D
Z góry dzięki
0
pajo na to kto jest najlepszy
0
Jest nie z tej ziemi NIESAMOWITY
0
PS sory jak ktos juz widzial
0
gregu
najmocniej dziękuje
Pozdro
0
gregu prosiłem aby byc pewien to jest za 2012
wiec nadal prossilbym o podanie listy nominowanych
z gory dzieki
0
LUDZIE bylbym bardzo wdzięczny za podanie listy kandydatow do 11 roku.
znalazłem to http://en.toty.uefa.com/defenders.html choc wtedy nie zgadzaloby sie ze Fabs Busi i Dani sa nominowani
+to strona uefy wiec jezeli ktos ma na 100% pewna liste prosze odpisac
Z gory dzieki
Pozdro
0
Jest błąd poniewaz Fabs, Alves i Busi sie nie dotali jezeli tak prosze przeslijcie mi nominowanych bo ja znalazlem tylko to http://en.toty.uefa.com/defenders.html (wiem ze to uefa przepraszam jeszeli nie jestem w racji)
Pozdro