barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zalewix
bramkarza się w formacji nie podaje + i tak jest 10 nie wiem skąd się tacy ludzie jak wachaFCB biorą
0
wiem ze fajnie to wygląda, ale będzie to samo- gra 2 obrońców a teraz nawet 1! Bo chyba nikt tutaj nie myśli, że Adriano i Alba powstrzymają się od ataków a jeżeli Puyol i Pique nie wystarczają i tracimy każdy mecz bramki to wtedy może być nawet jeszce gorzej a wszyscy wiemy 1 bramka starcona koniec marzeń.
Moim zdaniem 3 4 3 byloby niezłe ale musza wyjśc Masche Pique i Puyol musi być pewnie z tyłu i wtedy dla Fabsa by się miejsce też znalazło
Pozdro
0
pierwszy który to otwarto powiedział, reszta tak nie mówi ponieważ boją się o wygraną
0
Nawet panowie jak nie zrobimy tego osbiscie to mamy 90% pewnosc ze zrobi to ktos moze nawet lepij od nas a klub nazywa sie Bayern Monachium i tam nawet sedzia z wloch nie pomoze
Pozdro
0
Legia
z twego komenatarza gdzie wspominasz o W wnioskuje ze ogladales tylko jeden mecz (ten w sobote) z madrytem?
0
Czy to do cholery jest takie trudne zeby zbanowac tego spamera. Czy opcji banowania juz nie ma? Gosc siedzi 5h na stronie i dalej dodaje sobie bezkarnie komentarze.
Pozdrawiam
0
DO ADMINÓW
Zatrudnijcie nowych ludzi od tego żeby dbali o porządek bo z takim spamem to trzeba sobie szybciej radzić. Godzina to chyba trochę za dużo ?
Co do rankingu, owy zawsze był niesprawiedliwy i bezpodstawny, że Barca zawsze była pierwsza, a teraz jest 5 to pod moim komentarzem na pewno są negatywne reakcje, ale jak mówie dla tych którzy biorą takie coś na poważnie powinni lepiej przestać.
Pozdro
0
warto byłoby o nich zrobić oddzielny artykuł nie wiem czy to na pewno o nich słyszałem ale jak byłem w Barcelonie to przewodniczka opowiadała o jakiejś słynnej grupie chuliganów, którzy mają rożne, naprawdę ciekawe obyczaje.
Pozdro
0
sojerrrr
Z tego co pamiętam byl artykuł o tym co zmienił Villanova i wlasnie krycie indiwidualne zmienił na te gdzie zawodnik musi ogarnac jeden obszar wiec na Pique winy bym nie zrzucał. VV zagrał z Realem dobrze byl pewnym punktem, ostatnio odzyskuje forme szkoda ze dopiero teraz bo nie dawno nie zareagowalem zle jak sie dowiedzialem ze odejdzie. Szkoda tez W bo to prawdopodobnie jego ostatnie GD
Pozdro
0
nuke
Był już taki Ibra który się sprawdził tak jak napisałem spadła Messiemu korona to przesunęli go na skrzydło i dupa. To samo z Eto'o wszytko naprawdę chodziło świetnie to sprzedali Kameruńczyka. A i jeszcze potężna broń, która zdobyła dublet MVP tam tez Messi nie był zawsze na środku grano bardziej na Pedro/Ville teraz jest tylko granie na Messiego więc ŚN się niesety nie sprawdzi tak przynajmniej ja to widzę.
Co do sezonowców racja, ale jakie to pocieszenia skoro i tak wrócą ?
Pozdrawiam
0
Grabarz1750
Wielkie dzięki, musiałem się gdzieś wyżalić, a tu jest najlepsze miejsce gdyż każdy zna sytuacje, a napisanie takich przemyslen to dla mnie przyjemnosc :D
patryk
zarząd nie zwolni Tito ponieważ jest to niemoralne w tym wypadku, tylko Titio może podjąć tą decyzję. Z obroną albo Alves (za tą opcją jestem) albo Alba musi po prostu odejść lub będzie tak, że jeden gra, a drugi grzeje ławę. Abidal grał z tyłu i świetnie wszystko funkcjonowało teraz jak mamy praktycznie 2 pomocników to kiepsko funkcjonuje. Powtarzam mamy Bartre i on ma wielki potencjał. Guardiola miał też tą zaletę, że wporwadzał nowych graczy (np. Busi z 3 drużyny do 1) Tito jakby się bał, a Bartra już nie raz udowadniał, że na szanse zasługuje.
Pozdro
0
III
Teraz Tito może albo przyjechać sobie z powrotem kiedy już wszytko będzie stracone, albo zadbać o swoje zdrowie i zadbać o to żeby imperium nie padło i podac się do dymisji bo tylko on to może zrobić, gdyby był zdrowy to napisałbym to po 3 sezonach bez LM i ligi, ale że i mu i nam by to wyszło na dobre jestem za tym. W ostatnich 8 meczach we wszystkich rozgrywkach przekształcając to na lige zdobyliśmy 11/24 pkt zostało jeszcze 36pkt do zdobycia jeżeli zdobędziemy około 15pkt na te 36 no to chyba ligi nie wygramy, choć to bardzo pesymistyczne podejście jest jak najbardziej możliwe.
Tyle z mojej strony jeżeli ktoś dotrwał do końca dziękuję :D
Pozdrawiam
0
II
2.STYL- Tu jest najwięcej do zdobycia/stracenia wspomnę jeszcze słowa Ronaldo ,,przystosowaliśmy się do ich stylu gry" nie można dać chyba lepszej wskazówki, trzeba coś zmienić bo klepki już nic nie dadzą będzie tylko gorzej, nawet jeżeli uda nam się przejść przeciętny Milan (chciałem nawet abyśmy ich wylosowali) to z Bayernem czy chociażby z Realem nie mamy większych szans. Nie wiem (jestem tylko Polaczkiem, który widzi problem,) a jak go naprawić, to wybaczcie, ale nie posiadam takich umiejętności, od tego jest sztab.
3.TRENER- Po Milanie byłem zły na Roure, kiedy już większość po meczu z Mardytem też zaczęli na nim wieszać psy, zrozumiałem, że ten człowiek wcale nie chce tu być i jest z przymusu, ale z drugiej strony za coś mu płacą. Moim zdaniem największą odpowiedzialność ponosi Tito. Już decyzja o przejęci zespołu nie była chyba do końca przemyślana (już to pisałem dostało mi się za to, że Tito ,,już był zdrowy" więc zanim dostane odpowiedź już pisze, że powrót nowotworu jest wysoce prawdopodobny przez stres, a chyba naprawdę trudno o prace z większa ilością stresu), ale każdy popełnia błędy mógł nie wiedzieć, że ta paskudna choroba powróci, ale teraz mógłby pokazać, że ma jaja, zrobił to już Guardiola, który odszedł dlatego, bo wiedział, że juz tego nie pociągnie, że będzie tak samo.
0
Długo się zabierałem, żeby to napisać , mimo, że chciałem wcześniej (po meczu z Milanem) to zostałbym na pewno źle odebrany, jako człowiek, który zbytnio panikuje. To co tutaj napisze jest wyłącznie moją subiektywną opinia i może nie być tak jak ja uważam. W komentarzu postaram się wyjaśnić co według mnie zawiniło (nadal się nie zawinia) i co należałoby zmienić
1.TRANSFERY- wielu tutaj się o nich rozpisuje jakie to ona niezbędne itp. itd. ja jednak uważam, że nie grają większej roli. Tracimy bramki nie z powodu braku dobrych obrońców bo jeden jest w pierwszej 3-5, a drugi ma serce i niesamowite doświadczenie do tego dołącza najlepszy ŚPD na świecie, tracimy bramki bo sprowadziliśmy świetnego Albe, który niestety jest ofensywny jak Alves, więc gramy tak naprawdę 2 obrońccami (teraz staje się logiczne co Guardiola chciał zwojować tym 3-4-3). Żadne Hummelsy tego świata nie pomogą. Aha zpomniałbym, Bartra ma niesamowity potencjał więc nawet przez to obrońca według mnie jest zbędny.
Przejdźmy do ataku, główna propozycja to oczywiście Neymar. Ten transfer może wypalić z tego powodu, że od Villii i Ibry różni się tym że jest skrzydłowym, więc (przperaszam jak zabrzmi to za mocno) Messiemu korona z głowy nie spadnie. Jest ryzyko i pytanie czy sobie poradzi, ja myślę, że na pewno, ale pytanie brzmi czy pogodzi się z nr. 2 i czy będzie pasować do tego stylu o którym zaraz też napisze)
Musze napisac następny komentarz bo mi nie starczy znaków
0
Powinno być ,, w ciszy stadiony zależni od Realu" :D
Jeżeli Real zagra bez Ronaldo to nie będzie to samo (nawet jeżeli ten piłkarz w GD najlepszy nie jest). Nastawienie do kibicowania nastawieniem ja i tak będę się cieszył, ale bez cr7 to nie będzie prawdziwa szansa na rewanż. Tydzień temu twierdziłem że mecz we wtorek będzie najważniejszym sezonu, a teraz że ten jutro nim będzie (o ile wyjdą w optymalnym składzie)
Pozdro
0
Niesprawiedliwa ocena Messiego.
Leo był tak jak z Milanem ,,głównym kreatorem" chyba że oglądałem inny mecz. Najczęściej przy pilce był Argentyńczyk, osamotniony nie miał z kim grac sam MUSIAŁ podejmować się dryblingów przeciw 6 obrońcom (co pokazują liczne zdjęcia) był odpowiedzialny za wszytko tak jak w rep. Argentyny (przynajmniej kiedyś) ocena dla mnie niezrozumiała.
Busi- Zawiódł mnie, bo w przeciwieństwu do wielu obok Messiego Iniesty i Xaviego najbardzije licze na Busiego, a mu ten mecz po prostu nie wyszedł. Te oszukiwanie napastnikow zawsze mu wychodziło, a kiedy był moment jak stracił piłkę próbując wyśmiac jednego N z Realu podsumował swój występ stratą.
Pozdro
0
Messini
W koncu nie jestem sam. Gdyby Tito mial jaja to by odszedł i pomogloby to mu w walce z choroba i nam, a tak to takie wypady do NY beda co rok. Pep miał jaja i odszedł bo wiedział ze juz nie daje rady.
Pozdro
0
la-ninita
zobacz sobie jak stres wpływa na nawrócenie się nowotworu albo jego powstanie skoro jesteś taki wszytko wiedzący, to jest właśnie ta Twoja logika
Pozdrawiam
0
Powiem coś kontrowersyjnego, Tito okazał się osobą nieodpowiedzialną przejmując ten zespół z chorobą nowotworową i teraz to się odbija, nie wezmą nowego bo chorego nie wypada zwolnić. Guardiola okazał się w przeciwieństwie do Tito odpowiedzialny i kiedy wiedział ze już nie djae rady odszedł tyle ...
A takie durne komentarze typu Tito wracaj nie mają najmniejszego sensu jak on może wrócić skoro ma raka??
http://www.weszlo.com/news/13949-Lot_na_autopilocie ciekawy artykuł
Trzeba zmienić dużo inaczej imperium upadnie
Pozdro
0
wow pierwszy który to otwarcie mówi, ale jakoś najpierw było że nic się nie zmieniło Tito jest wszędzie itp. itd.
Powiem coś kontrowersyjnego, Tito okazał się osobą nieodpowiedzialną przejmując ten zespół z chorobą nowotworową i teraz to się odbija, nie wezmą nowego bo chorego nie wypada zwolnić. Guardiola okazał się w przeciwieństwie do Tito odpowiedzialny i kiedy wiedział ze już nie djae rady odszedł tyle ...
Pozdro
0
GDZIE sa adminy
2 uzytkownikow spamuje pod tym postem odpowiadajac sobie ripsotami i wyzywajac sie od dzieci w 20 komentarzach ... W tym jeden z nich pomylil strony
Pozdro
0
"Teraz przystosowaliśmy się do jej stylu gry"
Cytat roku trzeba cos zmienic bo nie tylko real sie przystosuje
0
Lukasix
rm.pl zapraszam tam mozesz z kolegami powychwalac Cr.
Messi zawodzi w meczach o wyzsza stawke a Ronaldo nie? Bitch plz od kiedy znasz Ronaldo od wczoraj?
0
kamilfcb12
Nie kompromituj sie... Ty bys nawet nie dokopał, Ronaldo zagrał dobry meczi nie jest to tajeminicą
Boli mnie tylko ze jest najazd na Messiego poniewaz był jak w Argentynie dzisaj pomocnik i napastnik ciągnął gre ale nei wystarczylo to na korzystny wynik, rzeszta nic nie grala najbardziej sie zawidołem na mega niedocenianym Busim ktoremu niestety dzisaj zawody nie pykły i odrazu przez to na 3 do tyłu
Ztakim stylem (taktyką) w sobote nie powinno byc inaczej czemu? Rozpisze sie kiedy indziej bo jakos nie mam teraz weny :/
Pozdro
0
drewniaka (Alexisa) nie ma nawet na ławce?
0
nie tylko ja zauważyłem że Roura coś sobie nie daje rady, nawet jeżeli jak to on mówi Tito jest tu tam w przerwie na treningach, a i tak to nie jest to samo
pozdro
0
Juz 10 raz o tym slysze wole go zobaczyc bo znow sie zawiode :)
Pozdro
0
wszystkie oprócz oceny Iniesty są dobre.
Zdecydowanie Andres oczko w dół, gdyż grał tylko jedną (drugą) połowę, a i tak nie była jakaś świetna więc 5,5 za dużo
0
Duch toma joad
Nie tylko dla klubu... Nowotwor powinno sie leczyc w spokoju tu jest stres i szkodzi to tylko zdrowiu, dlatego tez tak czesto te nowotwory powracają. Jakby Tito odszedl byloby to korzystne dla dwoch stron. Wgl mogloby to wplynac na powstanie nowego stylu gry ktory wydaje sie coraz bardziej konieczny. Coz mysle ze jak kazda slawna osoba z nowotworem nie zrezygnuje bo tylko on moze podkac taką decyzje.
Shadow man
On pewno nic tam nie ma do gadania (mowie jak mysle ze jest bo moze byc inaczej niestety pilkarzem FCB nie jestem :) Roura jest wielkim nieporozumieniem po prostu tak jak Tito wypalił i się sprawdził tak Roura potwierdzil ze nie wystarczy miec najlpeszych pilkarzy na swiecie zeby wygrywac wszytko po kolei (a byly komentarze ze Barce moze poprowadzic kazdy)
Pozdro
0
eh az zastosuje tutaj kopiuj wklej bo juz napisałem coś o tym i teraz się bardzo zawiodłem, ale zdrowie jest najważniejsze. Wierze jeszcze w awans bo nie jest niemożliwy, ale będzie ciężko, jestem też prawie pewien ze jezeli Milan strzeli jedną bramkę jest koniec ;/
tu tekst ktory juz napisalem
szczerze? wszyscy obwiniają piłkarzy, a moim zdaniem Roura jest przyczyną słabszej formy. I nawet jak Tito ,,jest" w przerwie (meczu) to i tak to nie jest to samo. Roura to żaden trener przykład? ostanie pięć spotkań
2 wygrane
2 remisy
1 porażka
Przekształcając na punkty zdobyliśmy 8/15
Mecz z Milanem to potwierdził zero pomysłu na gre jak jest autonus zawsze dochodziliśmy do sytuacji brakowało skuteczności wczoraj najlepszą okazją był strzał Iniesty z daleka...
To jest tylko moje zdanie Roura może choć nie musi być przyczyną słabszej formy i moge sie mylić
Pozdro