0

Strasznie nie doceniacie realu.
Zreszta jak od 2lat juz tak jest dla Was sa na straconej pozycji wszedzie.
A moim zdaniem z Mou moga Lm wygrac (nie mowie ze im sie uda)
To druzyna ktora potrafi zagrac tylko 1 swietny mecz i czasami to juz wystarcza.
Przyklad. Podam 2 najblizsze
1. Rewanz w superpucharze. W pierwszym meczu dominowalismy i nieprzypominalo to wgl walke rownego z rownym.
W rewanzu, no wlasnie mozemy dziekowac Valdesowi szczesciu i Higuainowi, ze ten mecz nie przeszedl do historii pojedynkow real barca bo moglo sie skonczyc z 5-1 jak ktos dobrze pamieta to fuksa ogromnego mielismy.
2. Pierwsze stracie ligiwe w tym sezonie. Real podszedl do spotkania z duza strata jednak mimo to zagrali dobrze i zremisowali. Kazde bebnil ze nie maja szans a oni zremisowali z najlepsza druzyna na swiecie w tym momencie.
Podsumowujac real to zaden smieszny worek do kopania tylko naprawde jeden z 2 klubow ktore moga nas w Lm powstrzymac.
Pozdro

0

Czy wy potraficie wyłapac trolla? Odpowiadacie temu newmennowi jak jest, ,wiedzial ze was zlapie na sterydy i zlapal. Najwazniejsze ze to nieprawda wiec nie przekonujcie takich cymbalow do tego bo to zwykly troll.
Pozdro

0

Danialves95
Alexis? Chyba ogladalismy inne mecze ale kazdy ma prawo do swojego zdania :)
Pozdro

0

guziec mam nadzieje ze nie docisnąłeś literki c ?

0

zycze rekordu ale najwazniejsze 3pkt !!!
VeB

0

oceny co najmniej smieszne i niedopuszczalne. Pilkarze z Portugalii grali przeciwko 3 obrońcom bo jedego z srodkowych wcielo. Niestety nie zobaczylem pocztkowego ustawienia a w trakcie meczu obrona ustawiala sie tak smiesznie ze nie moge tego winowajcy znalezc. Jezeli to Adriano stal (mial stac) obok Puyola to ta 7 to jakis zart
Pozdrawiam

0

auoan
a jak na Messiego sie mowi atomowa pchła to tez ci sie spina wlacza? (pytanie retoryczne)
Pozdro

0

foxxx szkoda ze jak przyszlo co do czego nic nie pokazali

0

Eric Abidal
Tez mysle ze Messi je stlukl bardziej niz ja swoje, ale jego reakcja na pewno byla przesadzona, oczywiscie nie twierdze ze symulowal, ale mysle ze tez mu bardzo zalezy na rekordzie i to bardziej ze strachu niz z bolu
Niewazne liczy sie to ze jest caly i zdrowyn:)
Pozdro

0

Messimilan
Wszytko zależy od Messiego ale ta kontuzja nie jest grozna.

2 tygodnie temu mialem stluczone kolano. Wstałem po 30s i grałem dalej, czulem do 3dni. Troche się dziwilem jak uslyszlame ze Messi tylko stłukł kolano bo dostaje mocne wslizgi, kosy itd. i wstaje gra dalej, a tu po jego reakcji wygladalo jakby mial zlamaną nogę. Naprawde dziwne ...
Pozdro

0

Stedi news taki bez moralu.
Waidomo ze szjki dokladaja z kieszeni wiec zarbia najwiecej proste.
No ale zawszemcos wiecej do pocztania
Pozdro

0

gonai ogarnij sie juve 1

0

Ludzie Milan tylko Milan.
Jest teraz slaby i bez problemu ich pokonamy to nie ta druzyna co rok temu. A z nazwy spotkanie bedzie bardziej ekscytujące niz z turkami.
takie moje zdanie
pozdro

0

Rozwad
Kiepski moment na takie cos :D
Pozdro

0

Deulofeu to tez taka gwiazdeczka :D
btw ,,Quenca"? naprawde
Nie najezdzajcie wszyscy na Neymara za to ze jego agent cos palna
To tez swietny zawodnik ktory na pewno zna swoje miejsce i wie ze narazie do Iniesty dluga droga :)
Pozdro

0

bitch plz

0

To z Wlochami logiczne dzieki za wyjasnienie mejdzor i eoren.
Wedlug mni zaprosznie powinnien jednak predzej dostac wice swiata niz europy nawet jak tam grali piach to uwazam ze to byloby bardziej logiczne.
Bo rownie dobrze tak samo mogla dostac te zaprosznie 2 druzyna w amercyce pld.
Pozdro

0

Budowa zdań i ortografii na tej stronie jest nienajlepsza :)
,,napewno"
,,ja osobiście bardziej wolę pepa ale nie jest tak że nie lubię tito ja poprostu bardziej lubię pepa "
Niewazne...
Pozdro

0

Kurde tak sobie mysle ze moderatorzy musza cos wymyslec na ten spam.
Tylko co? Bo dodawanie komentarzy z limitem czasu byloby kiepskim rozwiazaniem.
Przepisywanie literek tez bo to raczej nie sa boty choc kto wie, wiec te rozwiazanie wchodzi w gre :)
No coz mam nadzieje ze cos wymyslicie ;)
Pozdro

0

dokładnie Iniesta jak nikt onny zasłuzył na ZP.


a to co zrobił z obroncami spartaka poezja...
Pozdro

0

Chudini proźba do Cb. możesz czytać swoje komentarze przed opublikowaniem? Z góry dzięki w imieniu wszystkich odwiedzających stronę.
Pozdro

0

powiem tak. To będzie 7 półfinał (jeżeli dojdziemy) z rzędu to dopiero robi wrażenie

0

Muszą wygrać lepiej nie zwlekac i dac sobie spokoj na ostatnie spotkanie, poniewaz terminiarz jest napiety i odpoczynek sie przyda. Nie WOLNO lekcewazyc ruskich tak jak wiekszosc zlekcewazyla Celtic bo rowniez byli blisko zeby nam odebrac wygraną na Camp Nou

Ps moj nowy filmik http://m.youtube.com/watch?feature=m-feedu&v=uroo7plD1VU jak ktos chce moze rzucic okiem i dac znac :)
Z gory dzieki
Pozdro

0

własnie skończyłem tworzenie filmu o naszym mózgu :)


Dajcie znac z gory dzieki
Podzro :)

0

teraz juz nie ma wymówek ze linie lotnicze to to samo (lub cos podobnego)do unicef

0

według mnie brama tego stulecia, ale ono trwa dopiero 13lat
Jak sie strzela Anglii z 27metrow z przewrotki lobem to musi byc bramka stulecia
Pozdro

0

To co zrobil Ibra dizisiaj musi byc nominowane i wygrac

0

Fajny wywiad :)
Pozdro

0

równie dobrze mógł im puścić mój film (tak półżartem autopromocja jak się komus spodoba fajnie :D


ale tak szczerze ta piosenka rzeczywiscie nie jest za dobra dla dorosłych facetow, ktorych trzeba zmotywowac
Pozdro

0

turbomasakra
ok mam 15lat ale to co napisalem to nie moje slowa do końca, tylko starszej osoby, której też nie mogłem zrozumieć, ale zanlazłem w tym sens. Mówię, że jestem przeciwko kradzieży, ale to ile zarabiają pilkarze przechodzi pewne granice.

Ledsbourne- czyli według Cb
popularność=zarobki?
Lekarze ratują życie ludziom, najlepsi nawet 1-2 dziennie (chociąz tu troche zmyslam bo nie wiem ile ratuje najlepszy to tylko przykład). Nie zarabia tyle co Masche... Nie wiem czy Ty masz 18 lat czy nie. Ja mam 15 i jak sam się domyślasz gówno mogę o tym wiedzieć, ale skoro ktoś dorosły (50lat) mi tak powiedział to jest w tym sens. Musisz się uczyć podczas piłkarze się nie uczyli i wstawać rano np o 6. Możesz pracować do 20, a i tak dostaniesz najnizszą albo powiedzmy nawet średnią krajową (2800 z tego co sie orientuje). A piłkarz? 4 razy w tygodniu (z taką częstotliwością treningi ma Barcelona) po półtorej godziny kopie piłkę. Raz w tygodniu rzeczywiscie zagra i dostarczy rozrywki ,,milionom", ale jego praca nie jest tak duża jak zwykłej osoby. Na dodatek dostaje jeszcze auta za darmo.
Nie jestem za kradzieżą, ale zarobki piłkarzy są przesadzone. Oczywiście powinni oni zarabiac więcej nawet niż ci lekarze :D ale wszystko z umiarem
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?