0

szczerze? wszyscy obwiniają piłkarzy, a moim zdaniem Roura jest przyczyną słabszej formy. I nawet jak Tito ,,jest" w przerwie (meczu) to i tak to nie jest to samo. Roura to żaden trener przykład? ostanie pięć spotkań
2 wygrane
2 remisy
1 porażka
Przekształcając na punkty zdobyliśmy 8/15
Mecz z Milanem to potwierdził zero pomysłu na gre jak jest autonus zawsze dochodziliśmy do sytuacji brakowało skuteczności wczoraj najlepszą okazją był strzał Iniesty z daleka...
To jest tylko moje zdanie Roura może choć nie musi być przyczyną słabszej formy i moge sie mylić
Pozdro

0

1 gol 1 gol Milanu i po marzeniach

0

jedna stracona bramka i mamy po LM na 99%

0

jak strzeli Milan pierwszą bramkę będę się obawiać.
Gramy z tym z czym juz nie raz przegrywaliśmy z autobusem musimy byc bardzo ostrożni w obronie
Pozdro

0

pingus216
dokładnie między innymi dzięki przygotowaniom do tego sezonu czyli gra tylko w Europie (i jeden wyjazd na inny kontynent jeżeli się nie mylę) mieliśmy najlepszy start. Szkoda ze zarząd poleciał na kase bo na 99% będzie nas to kosztowało kilka punktów, a one mogą się okazać kluczowe pod koniec sezonu
Pozdro

0

piachuFCB
Nic dodać nic ująć, ludzie nie rozumieją ze istnieją lepsi bramkarze niz VV
Pozdro

0

Mike_00 rzeczywiscie so do wycigniecie kupmy jeszcze Ronaldo ...

Juz nie przesadzajcie z De Geą zagral 2 mecze swietnie, wiekszosc widziala pewno tylko dzisiejszy i juz go chcecie wykupic. De Gea popełnia proste błędy (jak VV czasami). Ter Stegen za to rozegrał cały sezon swietnie a nie dwa mecze
Pozdro

0

Nagłówek niszczy wszytko, wywiad bardzo fajny uwielbiam takie krótkie pytania i proste na które pytani odpowiadają prosto.
Pozdro

0

LeoMessiVeB
Brawo dla Ciebie, że się przyznałeś, a nie tak jak nagle każdy wykrzykuje (wypisuje) visca el Barca itd.
Ja też nie oglądałem jakoś nie mogę się przekonać do tego sportu :)
Pozdro

0

Ehhh zapomniałem ze dzisaj meczyk o 12 i dopiero wstałem
Wime kto sztrzelił, ale tak ogólnie jak gramy? To prawda ze Villa i Alexis dobrze grają?
Pozdro

0

Kra
Mimo ze w słowniku takiego słowa nie ma, ale potocznie występuje to i tak popełniłeś błąd ponieważ ,,chejting" pisze się przez samo h
Btw. ja nie hejtuje tylko pisze wnosze o usunięcie Ciebie, gdyż szkodzisz dobrej reputacji stroniy. Hejting byłby wtedy, gdybym nazwał Ciebie bałwanem itd.
Pozdro

0

Jeszcze cytat
,,piotrze na pewno sie postaram"
6 minut później
,,idjoci x2"

0

Gdzie się podziało twarde pilnowanie ortografii prez adminow? uzytkownika kra juz dawno powinno tutaj nie byc dlaczego? cytuje wszytkie błędy z jego Kilku ostatnich komentarzy
,,na prawde"
,,Zdaży"
,,z tąt "
,,Ironi"
,,zadko"
,,Pretęsji"
,,poprostu"
,,niewiem"
Oczywiscie nie licze literowek, których tez jest mnóstwo. Ja nie mam nic do młodszych bo sam za stary nie jestem, ale mam juz cos do ortografii. Rozumiem 1-2 błędy, ale ten user robi to bez przerwy
Pozdro

0

Piotr777
No rzeczywiscie Tito stawiał na Ville...
Jak postawi na kogos innego niz Pedro to na Alexisa ...
Pozdro

0

nie no ja rozumiem ze uzytkownik kra moze nie byc dobry z ortografii, ale pisac zaczoł ??? to nie pierwszy raz kiedy razi komentarz tego uzytkownika.

Co do Ibry- szkoda, że mu się nie powiodło w FCB bo przecież pierwsza połowa sezonu w jego wykonaniu była świetna, potem nie wiadomo dlaczego został przesunięty na skrzydło, co było równoznaczne z końcem jego kariery w Barcelonie ...
Pozdro

0

j anie rozumiem jak ktos z adminow nie potrafi odpowiednio szybko zareagowac, przeciez ten gosc jest juz z godzine na stronie i nadal bezkarnie spamuje
Pozdro

0

katalonczyk25hx
jakos w tamtym sezonie strzelal ...

0

wybaczcie ale ten ranking jest śmieszny
praktycznie wszystko oprocz pierwszego msc to jedno wielkie nieporozumienie

0

Luty sei zaczyna a zawsze jest pechowym miesiacem Barcy na zmiane z marcem ;)

0

Focus
Jezeli mowimy o szacunku to Messi okazał jego brak (choc jak napisalem to normalne w tym sporcie)
Poprawnosc polityczna byc powinna pozatym oni jakos wielkiej krzywdy nam nie wyrzadzili. Jedynie Callejon odpowiedzial na pytanie dziennikarza. Wiec trcohe nie rozumiem komentarza, a tym bardziej co to ma do przyszlosci Rosella. Kazdy ma swoje dobre i zle strony. Dobra rosella jest to ze potrafi zdobyc kase, zla jest taka ze boi sie konferencji (smieja sie tez z tego w crackovi)
Pozdro

0

leomessi16
Nie napisales do konca tego jak jest.
To co teraz napisze to bardziej moja subiektywna opinia.
Pilka nozna to taki sport gdzie mowi sie do siebie takie rzeczy, jest to absolutnie noralne. Przyklad? Szczesny u wojewodzkiego mowil jak sprowokowal rooneya przed karnym, a to co powiedzial jest gorsze niz nazwanie kogos lalką(wyzywal jego zone)
Jeszcze jeden? Callejon na konferencji ,,Na placu gry jest to nawet normalne, bo są gorące sytuacje, wszyscy rzucamy obelgi i mówimy różne rzeczy" czyli to normalka
Czy Messi tak powiedzial? Czy to prawda? Mysle ze praiwe na 100 tak, normalnie nic by sie nie stało tylko pechowo powiedzial to przed dziennikarzem i zaczęła sie afera.
Dziennikarze zrobili z tego wielkie boom, a biedny Messi bedzie musial sie wytlumaczyc moglby powiedziec cos w stylu ,, w tym sporcie to jest calkowicie normalne" jednak nie moze bo jest wzorem dlatego tak mi go szkoda.
Mam nadzieje ze troche przyblizylem jak wyglada sprawa
Pozdro

0

ja tylko czekam aż Messi będzie miał wywiad, wtedy wszytko się wyjaśni
Pozdro

0

Pique byl naszym najlepszym zawodnikiem
Swietnie przecinał prostopadłe podania

0

N2O
Czesto sie z Tobą zgadzam bardzo często, ale tym razem nie moge.
Zadna druzyna nie pozwala drugiej atakowac zeby ją zmęczyc przeciez wiadomo ze to ise moze łatwo skonczyc bramką.
Pozdro

0

Pique najlepszy u nad Varane u nich

0

bardziej by mnie interesowała tabela dochodów, tam już nie byłoby tak kolorowo.
Pozdro

0

Mimo że ostatnio tez byliśmy faworytami (troche inaczej to się jednak skończyło) to teraz liczę na pewną wygraną i 3 pkt .W tabeli górujemy nad nimi więc nie powinno to zadanie sprawić większego kłopotu
Pozdro

0

The blues and Barca ,,bochterem?" naprawdę? Najpierw naucz się podstawowej ortografii, a następnie zacznij pisać komentarze...

0

polecam film pokazuje jak blisko byli kiedyś Ci dwaj, ale o coś im poszło i niestey już nie są...

0

Czy ta czerwona byla nieslusna to ja nie wiem... Moze pierwsza zołta bo nie wiadomo o co sie dokladnie klocil, ale ja osobiscie spodziewalem sie wyrzucenia go z boisku po drugim wejsciu
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?