barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gaspar
Szanuje Cibie bo zawsze piszesz swoje zdanie i swoje argumenty. Masz do tego prawo jak każdy. Ja chcę bez napinki wejść w rozmowe. Bo podobnie jak Ty zawsze staram się napisać jak najwięcej argumentów :D
1. Messi jak sam powiedział jest swoim największym krytykiem na pewno teraz się wkurzył na siebie bo wie że nie zagrał dobrze (nie wiem czy czytałeś tą najnowsza biografie, ale tam jest własnie jako taki człowiek opisywany). W poprzednim sezonie wgl nie ruszał dupy, może (jestem tego prawie pewien) mu trener pozwala, żeby miał siły na ostatnie decydujące minuty.
2. Argument z garniturem nie jest do końca dobrym, bo D&G na pewno mu zapłacili, żeby go ubrał.
3. Zgoda zespół gra pod Messiego, ale wszyscy widzimy co się dzieje gdy nie jest aktywny przegrywamy idzie nam kiepsko Messi jest najważniejszym piłkarzem jak jest w formie wygrywamy. Zebrał nam tyle punktówt, że chyba żaden piłkarz na świecie nie daje tyle swojej drużynie.
4. Najlepszy piłkarz świata... Jestem tutaj pewien, że nie ma innego kandydata niż Messi to co on robi na boisku jest fascynacją dla całego globu (jednak marzy mi się Iniesta trzymający ZP, to nie zasługuje na nią jak Leo)
5. Musimy również ochłonąć emocje po meczu :D
Pozdrawiam
0
To polazuje ilu jest tutaj fałszywych ludzi( nie twierdze ze wszyscy). Widziałem setki komentarzy, że ma grać w pierwszym składzie, żeby odszedł dopiero w letnim okienku, że zachowa profesionalizm.
A teraz każdy chce, aby odszedł.
Powtarzam to co napisałem Barcelona BYŁA dla Valdesa, a nie Valdes dla Barcelony, dzisiejszy mecz to pokazuje, ostatni raz nam pomógł w tamtym sezonie w meczu z Levante. I Ci którzy dopiero się teraz przekonali maja racje. Sprzedajmy go i kupmy już teraz kogoś (najlepiej Ter Stegen), usznaujmy bramkarza, który KIEDYŚ nie raz ratował nam dupe
Pozdrawiam
0
Messimilina
1. sam masz pewno jak ja 15lat więc to powinien być twój ostatni argument (co musisz miec z matmy zeby nie wiedziec ile 97 rocznik ma lat?)
2. Poapatrz na swoje komentarze mają z dwa zdania, moje są troszkę (słabo mówiąc) dłuższe .
3. Jak mówi nasslook kończe i w przeciwieństwie do Ciebie przeczytam i później włacze się do rozmowy.
Pozdrawiam
0
Messimilian
1. To przestaw sobie zegarek skoro twój komp tego nie robi
2. Rzeczywiście julas14 ma racje dodajesz seryjnie komentarze, które nic nie wnoszą. I robisz to aby podnieść sobie autorytet, przez otrzymanie kilku plusów...
Pozdro
0
bartekvisca
Z Schalke było tak na początku bali się, że kibice mogą go nie przyjąć. Teraz jest tam może nie tak jak Lahm czy Schweinsteiger, jednak go szanują i lubią.
Valdes na 99% nie przejdzie do Monachium, to nie miałoby sensu.
0
Shiv3R
Ja go cenia za to co zrobil i zawsze bede o nim pamiętał, ale wkurzył mnie na maksa. Ma prawo iść sobie gdzie tylko chce, jednak mogl poinformowac zarząd. Jego glupota (lub ,,bomba") bedzie nas kosztowac z 3-10 mil. Kazdy wie ze Barca MUSI kupic bramkarza i kazdy to wykorzysta aby zarobic dodatkowa kase. Gdyby poinformowal zarzad w odpowiednim czasie to kupilibysmy bramkarza i nastepnie moglby oglosic swoją decyzje
Pozdro
0
reikon
Tylko ze w odroznieniu od innych (czyt. bajdek) potrafisz przynajmniej solidnie wytlumaczyc. Z glupotą troche moze tez przesadzilem( chociaz nie potrafie tego znalezc),, ale
Ile znamy partnerek zawodnikow FCB? Ja wymienie 5. Malo osob w profesionalnej pilce wozi sie po imprezach wiec kazdy pasuje do ,,rodziny" Barcelony? Odpowiedz brzmi nie. I , gdyby nie moj nick to nie wiem czy tak latwo byloby rozpoznac kto jest dorosly, poniewaz jezeli juz nawet jestem glupi dzieciak a On doroslym to jakos nie dal by sie tak latwo sporwokowac.
Koncze odpowiadanie bo za czesto ostatnio sie kloce na tej stronie :D
Pozdrawiam
0
Bajdek84
ucieczka to najlepszy pomysł bo kompromitujesz się :D
Dobrej nocy życze
0
piachuFCB
z tym pichachu też dobre :D jak powiedział thiagoamazing spoko się śmiejemy bo takie komentarze są smieszne (ale jak sie czesciej pisze to czesciej sie naraża)
Pozdro
0
bajdek84
przperaszma za 2 psoty ale odpowiedziałes w casie kiedy ja pisałem.
Pajace? Byłem na CN 3 razy to są Katalończycy, którzy kochają futbol i są z ta drużyną na dobre i na złe TO NIE POLSKA, gdzie brawa jak na Bernabeu R10 nikt nigdy nie zgarnie. Ci pajace wiedzą o tym klubie 2 razy więcej niz my razem wzięci i potrafią docenić to co dobre i to co złe
ALe cóż Polak wyzwie od pajaców bo się nie zgadza...
0
Bajdek84
WIEDZIAŁEM, że użyjesz tego argumentu, już osatnio trafił mi sie idiota ( nie mówie, że Ty takim jesteś, który zakładał jakies teorie spiskowe i nie wiem jakim cudem nie dostał bana.) Rozumiem ludzi którzy czepiają się rocznika bo rzeczywiście jest sporo sezonowców i wgl wiemy o co chodzi :D Ale ja Tobie podałem argumenty, Ty za to nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć to pokazuje, że nie odchodza do Ciebie odpowiedzi (nie tylko moje) i nie potrafisz nikomu logicznie odpowiedzieć...
No comment
Pozdro
0
N2O hahah dobre
Pozdrowienia z Polski :D
0
piachu daruj sobie jasnowidzu...
Licze na dobrą runde rewanżowa :D Plan maksymalny to oczywiście 0 porażek czego nam wszytkim życze.
Pozdro
0
bajdek84
,,a ja twierdze ze Alexis gra dobrze w tym sezonie"
To żart? Kto w takim razie gra słabo? Bo na to pytanie nie odpowiem sobie, gdyż w tym sezonie nie ma zawodnika z gorsza formą od Alexisa.
Równiez mylisz bycie sezonowcem z byciem obiektywnym. Ja np go nie wyzywam, twierdze, że gra słabo. Jak kibice na stadionie gwiżdżą to robią to bo drużyna gra słabo (napewno powiesz ze na Alexisa nie gwizdżą, ale to tylk ldatego bo wszytko idzie cacy i FCB tak wszytkich rozpieszcza, że gwizdy są niepotrzebne). Zgadzam się z Cochise ze te porównanie do partnerek też nie ma się jak do jego gry. Dobry człowiek nie równa się dobremu piłkarzowi...
Alexis gra w tym sezonie nie słabo, ale BEZNADZIEJNIE i musi zrobić wszystko zeby nie zepsuć swojej kariery (jak np Afellay) dla niego opłacałoby się odejść i rozwijać się gdzies gdzie nie jest potrzebne DNA Barcy i gdzie nie ma takiej presji. Nie mówie tego dlatego, że chce aby odszedł, ale dlatego, że dla niego byłoby to najkorzystniejszym rozwiązaniem.
Pozdro
0
Nigdy nie będzie tak że 100% zawodników idealnie się wpasuje. Alexis dostaje teraz szanse (y) , bo na razie w lidze idzie cacy więc eksperymenty można robić... Problem polega na tym, że za każdym te szansy marnuje, przeszkadza na boisku, traci piłki (ok to drybler, tylko on je prawie zawsze traci). Jedyny jego plus jest taki, że wychodzi na pozycje jednak jak juz wyjdzie na 1v1 i tak ten pojedynek przegra. Z finansowego punktu widzenia powinniśmy go sprzedać póki jest coś wart. Jeżeli jednak do końca sezonu udowodni, że to byl tylko spadek formy (jednak, litości 1rok bez formy?) niech zostanie, ale ja osobiscie wątpię w jego dalszą grę dla klubu.
Pozdro
0
Eto bojan messi i inni
ZROZUMCIE ZE BAYERN NIE ZWALNIA HEYNCKESA
Dalsze info sami sobie poszukajcie
Pozdro
0
Wiecie co mnie wkurza w niektorych?
Jezeli jakis klub jest zainteresowany naszym czolowym zawodnikiem lub nawet zmiennikiem z Barcy B, polowa strony najezdza z tekstami
,,mu to najwyzej piwo mozecie postawic"itp.
Kiedy odchodzi VV okazuje sie ze robicie to samo. Hart??? A glupotą roku jest Neuer. Niemiecki klub nie jest zadluzony wgl. (A jezeli to do 20mln) i mialby sprzedawac super bramkarza?? Hart ma tyle kasy w M. City i jest szczesliwy co widac. Naprawde pomyslcie zanim zaproponujecie mega transfer.
Co do decyzji VV. Mysle, ze moze chodzic o pieniadze bo jak mawia przyslowie ,,jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniadze". Moze tez byc to spowodowane jego licznymi bledami i totalnym braku formy przez co niektorzy kibice zaczeli powątpiewać.
Jezeli chodzi o zastępce, to mozemy postawic na szybszy efekt lub inwestycje na przyszlosc.
Szybszy efekt to wlasnie Hiszpan ktory szybciej wpasuje sie w druzyna poniewaz zna jezyk.
Z kolei inwestycja na przyszlosc to bez dwoch zdan Ter Stegen. Nie wiem, czy ogladacie bl (ja sie urodzilem w niemczech wiec fanatykiem jestem wielkim), ale w calym roku kalendarzowym nikt nie bronil tak dobrze jak on.
Dopiero w nowym sezonie Adler nawiazal rownorzedna walke (Neuer bezporwnania slabszy).
Jezeli chodzi o mnie najchetniej widzialbym Reine poniewaz jest wychowankiem, a z tego jestem najbardziej dumny ze potrafiny wystawic calą 11 wychowankow. Jednak jezeli mam wybierac z listy to moj wybor padłby na Ter Stegena.
Musicie zwrocic uwage ze jest to tylko moja opinia
Pozdro.
0
Bisz
Zbta historia nie przesadzaj, ale poczesci sie zgadzam
Pozdro
0
Zdf
Jakbym sobie liczyl jak oni to tez bym tyle mial dzisaj na wfie walnalem 3 bramy i moglbym se doliczyc
Wiekszosc z wymienionych sama sobie liczyla a tylko polowa beamek jest oficjalnie pitwierdzona
Pozdro
0
Karol
Pozwalam aby admin udostepnil Tobie moje ip jezeli udostepni tez cdefb porownasz sobie a teraz spij z duma ze zalozyles teorie spiskowa
0
Ze niby ja i cdefb to ta sama osoba?
Dla twojego autorytetu pwoeim ze sie nie mylisz.
Ale dzieki bo tateoriapieknie z humorem zakonczyles moj dzien hahah
Pozdro
0
Karol nie odpowiem a moglbym bo nie orzeczytales ze zrozumieniem do konca co napisalem.
Nie wiem ile jeszcze bedziesz kontrargumentowac, ja juz ide spac bo jeszcze sie wciagne.
Dobranoc Tobie i wszystkim cules ;)
0
I w tym momencie przydalby sie admin mozna sie posprzeczac, ale nie robic takiego spamu... Dwaj panowie zdecydowanie powinni dostac ostrzezenie (szczegolnie c.de.f.b ) ale i karolowi by sie przydalo...
Pozdro i przestancie bo juz naprawde robicie spam i odchodzi to od futbolu
Pozdro
0
BaracForever
Jeszcze zaraz na nią wjadą haha :)
Pozdro, mimo roznicy zdan przynajmniej choc troche z Tobą mozna sie porozumiec (no i znowu zaczynam :) wiec lepiej juz pojde spac :)
Pozdro
0
0
Czasami biore pod uwage jednego zawodnika i go obserwuje dzisiaj wybralem Thaigo.
Gral najlepiej ze wszytkich naszych graczy do 25min, do tej nieszczesliwej minuty mialem banana ma twarzy, ze mamy takie dziwne polaczenie R10 i Iniesty akurat tu juz moze przesadzam (na sile),ale przejdzmy do rzeczy
Po tej barmce Thaigo wyraznie stracil pewnosc siebie bylo mnie dryblingow a jego pidania nie dochodzily do celu.
Mi wystarczy ze zobaczylem go przez te prawie 30minut jako swietnego zawodnika i nie wiem ilu ludzi przekonał, ale mnie na pewno ze jest juz nie tylko zminnikiem, ale WAZNYM zawodnikiem Barcelony
Pozdro
0
Barca forver
Nie masz racji dobrze to powiedzial komentarz kierowany do uzytkownika i cytowal jego slowa
Pozdro
0
Moj komentarz do karola ziemby przepraszam za 2 pod rzad
0
,,Święte słowa:) Ja osobiście wierzę w tę drużynę z całego serca..
Stwierdziłem tylko, że czarno widzę awans bo niestety taka jest prawda."
Czy to zdanie ma sens? Wierzysz ale jednoczesnie nie wierzysz.
Czepiaj sie dalej mojego roczniku masz prawo, ale ja przynajmniej nie widze czarno awansu
Powtarzam, Barca co niektorych za bardzo rozpiescila
0
Gestuge- Tez twierdze ze komentarze typu ,,odpadamy z CdR sa ponizej pozimu, ale kazdy ma swoje zdanie koleszko...
Chyba Ty sam nie wiesz co to kibicowanie skoro twierdzisz ze trzeba przytakiwac ze super Alexis (przyklad), a jak nie to sezonowiec
Jak Camp Nou gwizdalo w 1 sezonie Laporty to znaczy ze sezonowce? Nie