barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po proszę o bana dla FcHolywood za obrażenie Messiego, użycia przekleństwa i prowokacji.
0
Dla tych którzy cenią Figo wypowiedź z niedawna ,,Łatwo było zamienić Barcelonę na real.
Aż się chce coś powiedzieć.
0
Kogo to obchodzi. Zdrajca i tyle.
Raz jeździ po Barcelonie i prowokuje drugi raz mówi że będzie im kibicował.
Człowiek psychicznie chory.
0
Gratulacje widać postępy
to następnie z jakimś piłkarzem :D
0
Zauważyliście że Pele jakoś niezbyt lubi Messiego. Już drugi raz wypowiada się w ten sam sposób. Trochę nie ładnie z jego strony.
Nie twierdze że Messi jest najlepszy w historii ale trzeba wziąć pod uwagę że dzisiaj można trenować od dziecka pod najlepszą opieka specjalistów kiedyś (za czasów Pelego) tak chyba nie było.
0
ibra11
nie działa mi wklej jeszcze raz albo podaj nazwę odcinka
0
silvinho09 tak czasami tak tam jest tylko dziwne że zawsze podstawiają herm Mallorci zamiast właściwego
0
koniec
0
Dzięki
0
Villa
0
dawać zmieniać Inieste
0
Villa
0
kibicArsenalu7 4-1 nie musisz prowokować ;)
0
jeden z piłkarzy espanyolu taki żyt podszedł do kolegi i zabrał mu piłe
0
co oni robią kurde czerwona przecież ktoś wyjdzie z kontuzją
0
szkoda VV zakończył serię
0
myślałem już że będzie hattrick jest gol :(
0
ale jak Messi ma tylko 1 obrońce to jest 100% wiedziałem że będzie gol
0
gol Pedro
0
komentatorzy chyba nie skończą mówić że Xavi Messi i Iniesta są w finałowej trójce
0
barcelonk@ dobry link dzięki
0
gol
0
mogę prosić o linka który się nie tnie i nie trzeba nic pobierać chyba ze vshare
0
jedrzejkowal w 50% się zgadzam.Odepchnięcie Guardioli to absolutny brak szacunku. I tak kryśa jest tylko mocna w gębie. Ale czy to że Xavi podał piłkę Lassanie który absolutnie go nie prowokował ani nic nie mówił przed meczem a Xavi był gwiazdą wieczoru go usprawiedliwia? Jak by podał kryśi ok ale Lassanie. Ale pamiętajcie to nie na 100% pewno Xavi niedługo się wypowie.
0
Pisze jeżeli to jest prawdą.
Niektórzy z was sądzą że dobrze zrobił albo niektórych to śmieszy. Mnie np. w ogóle nie. To nie eleganckie zachowanie. Jeżeli jakiś piłkarz realu by tak zrobił szczególnie ronaldo doszło by do 250 komentarzy i byłoby przekleństwo po przekleństwie. Jakby co to kibicuje Barcelonie.
Pozdrawiam
0
Kosmo nie wiem na pewno ale ostatni sezon na wyjeździe z Espanyolem to był popis Valdesa i chyba remis 0-0
0
PepPL właśnie w to wątpię pamiętam to że Roni poszedł za 24mln co raczej było sprawką Pepa wszyscy się wtedy tak wściekaliśmy ale chyba dobrze zrobił.
Jakby Bastos grał od 18 roku życia w Barcelonie mógłby grać podobnie jak Roni.
Dzięki Roni za wszystko co zrobiłeś dla Barcy.
Pozdrawiam
0
fajny filmik dobra jakość. Ale zobaczcie sobie ten
stworzył go jeden z użytkowników tej strony niestety nie pamiętam jego nicka
0
krystianh7 czytaj ze zrozumieniem wiesz co to znaczy w pozytywnym znaczeniu? bo nie wydaje mi się
a po drugie nie używaj capsa bo to grozi banem. Ale na prawdę czytaj co napisał Mat17 i jeszcze dajesz takiego teksta ,,podejrzewam że jesteś kibicem crisa,, spora wpadka
0
5-0