0

Po proszę o bana dla FcHolywood za obrażenie Messiego, użycia przekleństwa i prowokacji.

0

Dla tych którzy cenią Figo wypowiedź z niedawna ,,Łatwo było zamienić Barcelonę na real.

Aż się chce coś powiedzieć.

0

Kogo to obchodzi. Zdrajca i tyle.

Raz jeździ po Barcelonie i prowokuje drugi raz mówi że będzie im kibicował.

Człowiek psychicznie chory.

0

Gratulacje widać postępy

to następnie z jakimś piłkarzem :D

0

Zauważyliście że Pele jakoś niezbyt lubi Messiego. Już drugi raz wypowiada się w ten sam sposób. Trochę nie ładnie z jego strony.

Nie twierdze że Messi jest najlepszy w historii ale trzeba wziąć pod uwagę że dzisiaj można trenować od dziecka pod najlepszą opieka specjalistów kiedyś (za czasów Pelego) tak chyba nie było.

0

ibra11

nie działa mi wklej jeszcze raz albo podaj nazwę odcinka

0

silvinho09 tak czasami tak tam jest tylko dziwne że zawsze podstawiają herm Mallorci zamiast właściwego

0

koniec

0

Dzięki

0

Villa

0

dawać zmieniać Inieste

0

Villa

0

kibicArsenalu7 4-1 nie musisz prowokować ;)

0

jeden z piłkarzy espanyolu taki żyt podszedł do kolegi i zabrał mu piłe

0

co oni robią kurde czerwona przecież ktoś wyjdzie z kontuzją

0

szkoda VV zakończył serię

0

myślałem już że będzie hattrick jest gol :(

0

ale jak Messi ma tylko 1 obrońce to jest 100% wiedziałem że będzie gol

0

gol Pedro

0

komentatorzy chyba nie skończą mówić że Xavi Messi i Iniesta są w finałowej trójce

0

barcelonk@ dobry link dzięki

0

gol

0

mogę prosić o linka który się nie tnie i nie trzeba nic pobierać chyba ze vshare

0

jedrzejkowal w 50% się zgadzam.Odepchnięcie Guardioli to absolutny brak szacunku. I tak kryśa jest tylko mocna w gębie. Ale czy to że Xavi podał piłkę Lassanie który absolutnie go nie prowokował ani nic nie mówił przed meczem a Xavi był gwiazdą wieczoru go usprawiedliwia? Jak by podał kryśi ok ale Lassanie. Ale pamiętajcie to nie na 100% pewno Xavi niedługo się wypowie.

0

Pisze jeżeli to jest prawdą.

Niektórzy z was sądzą że dobrze zrobił albo niektórych to śmieszy. Mnie np. w ogóle nie. To nie eleganckie zachowanie. Jeżeli jakiś piłkarz realu by tak zrobił szczególnie ronaldo doszło by do 250 komentarzy i byłoby przekleństwo po przekleństwie. Jakby co to kibicuje Barcelonie.

Pozdrawiam

0

Kosmo nie wiem na pewno ale ostatni sezon na wyjeździe z Espanyolem to był popis Valdesa i chyba remis 0-0

0

PepPL właśnie w to wątpię pamiętam to że Roni poszedł za 24mln co raczej było sprawką Pepa wszyscy się wtedy tak wściekaliśmy ale chyba dobrze zrobił.

Jakby Bastos grał od 18 roku życia w Barcelonie mógłby grać podobnie jak Roni.

Dzięki Roni za wszystko co zrobiłeś dla Barcy.

Pozdrawiam

0

fajny filmik dobra jakość. Ale zobaczcie sobie ten



stworzył go jeden z użytkowników tej strony niestety nie pamiętam jego nicka

0

krystianh7 czytaj ze zrozumieniem wiesz co to znaczy w pozytywnym znaczeniu? bo nie wydaje mi się

a po drugie nie używaj capsa bo to grozi banem. Ale na prawdę czytaj co napisał Mat17 i jeszcze dajesz takiego teksta ,,podejrzewam że jesteś kibicem crisa,, spora wpadka

0

5-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?