0

donn i w cholerę Tobie to że to mój rocznik zapewne 50% użytkowników jest tu mojego rocznika. Dobra wiem że to rocznik sezonowców ale ja nim nie jestem.

0

KingLeonidas hahahah. Eto'o był najlepszym zawodnikiem Interu i poszedł za pieniądze do jakiegoś anżi? Co to ma być? Ok może i chciał dorobić na emeryturę ale sądzę że Inter nie płaciłby mu źle. A i tak w rok co on zarabia to może spokojnie ustawić sobie całe życie.

Tak samo było z nami chciał zarabiać więcej niż największa gwiazda zespołu Messi. Strzelił focha i nie odbierał żadnego ze swoich 300 telefonów ;)

Jestem Mu wdzięczny za to co dla nas zrobił ale tego nie mozna inaczej nazwać.

0

sprzedawczyk Eto'o

0

wątpię Pep powiedział wszystkie transfery dokonane

0

Valdes 8??? za co za mega niecelne wybijanie piłek

0

Nie zgadzam się z oceną Abidala był on najlepszym zawodnikiem Barcy w pierwszych 20 minutach. Potem real grał wyłącznie na Ronaldo.

Z oceną Messiego tez nie w statystykach super 2 bramki i asysta poza tym jednak niewidoczny i nie zasługuje na najlepszą ocenę.

Wg mnie najlepszy był Iniesta. Najlepszy w dryblingach. Najbardziej widoczny z zawodników Barcy.

0

mateoyy Ronaldo jest (będzie) lepiej opłacany. Podpisał on umowę z realem na mocy której dostaje co sezon o połowę swojej rocznej pensji więcej.

1 sezon np. 10mln

2. 10 + 50%10mln = 15

3. 15 + 50%15mln=22,5 mln!!!

0

AnuŚ92 a co jak przedłuzał kontrakt się zapomniało.

0

Nie ma to jak Cesc dopłacił do transferu, a nie tak jak Etoo idzie za pieniądze bo ciągle mu mało tak samo było z Barceloną.

0

kwiatek tak to była ostatnia brama. I te magiczne trio nie było takie magiczne bo zajęliśmy wtedy 3miejsce. Rok przed tym było magiczne.

Co do Ronaldinho. Był taki efektowny. Te elastico, no look pass jak gram w piłkę i tego używam to zawsze się nabierają. Ronaldinho był przy tym chyba najsympatyczniejszym piłkarzem Barcy. Jego uśmiechy bez powodu przez cały mecz to było coś.

Od Messiego lepszy nie był ale na pewno bardziej efektowny.

Mistrz.

0

Bruma dokładnie też go coraz bardziej lubię jeszcze Kaka nie uczestniczył w tym stał najdalej.

0

a najlepsze (najgorsze) jest to że Pepe to nie tylko boiskowy brutal nr1 tylko w tym meczu dwa razy symulował.

Cr7 jego postawa z Casillasem była dobra. Ponieważ Ronaldo nie brał udziału w tej przepychance tylko stał na boku i kiwał głową jakich to on ma kolegów.

0

Przepraszam za mój komentarz kiedy kliknąłem na newsa nie było żadnego zdjęcia z mojego telewizora wyglądało jakby go szczypał.

Veb

0

Bez przesady w oko. Uszczypną go w policzek od tyłu ale nie w oko.

VeB

0

IceMan nie nie tym razem Ty nie zrozumiałeś, mi chodziło o twój komentarz ,,A Arsenalowi się należy, brawo Sport :] "

Spokojnie nie jestem taki jak co niektórzy tutaj...

0

IceMan

Ja się mogę zgodzić jeżeli chodzi o Twój komentarz ,trochę szacunku się należy.

Tak samo jak Mourinho Nas obraża tak samo Ty Arsenal. Oczywiście porównanie trochę kiepskie ale trafne.

Pozdrawiam

0

ja tym razem nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo dobre oceny.

0

Pepe to wiecej niz psychol.

1.Pamietacie sytuacje z Getafe co bylo potem ,,Przepraszam za moje zachowanie to sie nie powtórzy.

2. Lyon i kopnięcie w twarz któregoś z zawodników.

3. Alves nie wiem czy symulował czy nie ale pepe mógł mu złamać nogę.

4. W meczu o superpuchar był bardzo agresywny sytuacja z Alvesem i potem zauważyłem że on celuje w piłke ale próbuje ją wybić jak najmocniej niezależnie od tego czy zawodnik ma ją przy nodze czy też nie.

pepe powinien walczyć w k1.

0

słuchajcie załóżmy że Barca oferuje Arsenalowi 34mln + 6 zmiennych które są takim jakby hazardem.

Na miejscu Arsenalu też bym się nie zgodził jakby dali załóżmy 38mln i Fabregas by jeszcze 4 dołożył + 5 zmiennych to myślę że by się zgodzili.

0

może i tak ale może Valdes też by bronił tak aby Hiszpania była mistrzem świata.

0

IceMan może i tak ale bez przesady że od razu ban.

0

ta nowe koszulki były zbyt bardzo rażące i oślepiały przed podaniem. Przegraliśmy i trzeba to wziąć to na klatę.

0

Leo10K16

ja powiedziałem żeby zwolnić Pepa.? Opanuj się albo czytaj ze zrozumieniem. Nie wiem o co ci chodzi bo jeżeli o to że napisałem pierwsza 3 bramkowa porażka Pepa to jeżeli rok temu po przegraniu z Interem był artykuł pierwsza 2 bramkowa porażka Pepa to autor chciał dymisji?

0

Queras mnie np. wyniki presezonu nie martwią mieliśmy może złą obronę ale bądźmy szczerzy kogo mieli Chivas? Jedyne co mieli to motywacje. To pokazuje że piłka nadal jest nie przewidywalna i żaden zespół nie osiągnie 99% przewidywalności. Jak to powiedział Pep ,,dwóch goli nie strzela się przypadkiem" to 4 chyba też nie.

0

Pierwsza porażka 3 bramkowa Pepa.

0

sev3nd4ys najlepszego ;)

0

maciek 22 trudno się z tym nie zgodzić poza tym ten człowiek oddał dla piłki całe swoje życie.

VeBHandball nie chce sie czepiac ale myślę że Pirlo miał powody żeby odejść do Juve nie wiem czy wiesz ale Pirlo tak czy inaczej jest takim jakby piłkarskim zdrajcą bo z Interu przeszedł do milanu ale wtedy to mus ie bardzo opłacało.

Pozdro.

0

Veb90 oj przepraszam mała wpadka chodzi oczywiście o połowę sezonu.

0

dobra jakiś wirus wg mnie zdjecia nie na miejscu.

0

Malinka

cóż można sie bac ale pomyśl co czuja kibice realu którzy dostawali w tyłek od Barcy tyle razy. Wirus fifa wpłynie tylko na naszą korzyść real jest mniej zgrany niz Barca i to on będzie miał problemy ze zgraniem bo Mourinho miał średni pierwszy sezon ale drugi był o wiele lepszy mimo że miał więcej remisów właśnie że zgrał te gwiazdeczki razem.

A Barca no cóż tez nie będzie tego ,,zgrania" ale będzie ono na pewno lepsze niż realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?