barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja akurat nie przepadam za tym graczem ale zgadzam się z tym co powiedział.
0
Jesssst już sikałem w gacie bysmy nie mogli pewno zagrac w następnej edycji ligi mistrzów a na pewno Xavi by dostał dożywotni zakaz.
Naprawdę wielkie dzięki super news bardzo sie ucieszyłem.
Co do jasnej cholery on sobie myśli
0
Bingoo real? już prędzej lech poznan
0
A ja nie uwierzę zanim nie zobaczę oficjalnej wiadomości. Fabregas i alexis mieli do nas przejść 5 razy.
0
,,Myślałem, że czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w 2006 roku było bolesne, ale tego nie da się porównać"
Jakie czwarte miejsce?
Jak pamiętam Argentyna przegrała w ćwierćfinale z Niemcami a Diega wtedy nie wpuścili na stadion.
Jezeli sie myle moze ktos wytłumaczyć
Messi nie był nawet 5 najlepszym piłkarzem strzelał najwięcej a zdobył najmniej (0)
0
robbsson91 trochę ma to powiązanie dla niektórych jak np mnie. Jak przeczytasz mój koment na dole.
0
Co do świętego judasza:) jak czytałem pierwszy akapit myślałem że chodzi o cesca xd ale potem okazało się że drugi to dalsza część powieści :)
0
Nie można płakać nie taki trudny kalendarz na pewno ten przed rokiem był trudniejszy. I... rewanż w końcu na CN
0
Ja Cule trochę przesadziłeś nie cenisz raula casillasa r.carlosa czy... figo;DDD
0
Iniesta jest przekonany, że urodzony w Arenys de Mar zawodnik będzie jego partnerem w pierwszym zespole Barçy.
"Możliwe, że tak będzie" no to nie jest przekonany.
0
Nie żebym był przeciwko temu ale Guardiola nie dotrzymał słowa :
,,Nie odpuszczę dopóki Bojan nie stanie się lepszym zawodnikiem"
Nie miał szansy gry i dlatego nie jest lepszy.
Jest bardzo młody wg mnie powinien zostać wypożyczony a nie sprzedany to będzie kiedyś bardzo dobry piłkarz.
0
A ja nie zgadzam się całkowicie. "Nie ma znaczenia czy trenerem jest
Diego Maradona czy Sergio Batista. Znaczenie ma to, jak grasz", zakończył.
Trochę jednak ma Maradona był beznadziejnym trenerem i gdyby
Argentyna grała z Normalnym trenerem który trochą się na tym zna nie przegrałaby 4:0 (choć nie mówię że by nie przegrali bo Niemcy to świetny przeciwnik)
Dowodem na to jest też Mourinho który brzydką piłka wygrał wszystko z Interem choć nie byli jakimś tam faworytem.
Co do reszty popieram.
0
senso Malaga ma średnich zawodników więc nie przesadzajmy z tym zagrożeniem.
DinaczClue real też jest mocno zadłużony a więc bez przesady każdy walczy o swoje.
Ja jednak bym się trzymał dobra klubu i tego nie zmieniał bez tej forsy nigdy nie spłacimy długu a co sezon będziemy bardziej zadłużeni. Kosztem ciekawości ligi.
0
nienawidzę Blattera tam już jest taka korupcja w fifie i oszustwo. To musi przejąć Beckenbauer.
A co do pytania czy lubi Mourinho to co miał odpowiedzieć nienawidzę dziada? :)
0
Też się zgadzam że wypowiadanie się na temat konkurencji mając nie zagrożone miejsce w pierwszej 11-sce jest trochę nie na miejscu.
0
LOL Fabregas nie przeszedł jeszcze do Barcy a tu już takie newsy bez przesady poczekajmy na oficjalną informację.
0
leoxxx javier lepszy od yaya tak na pewno może frytki do tego to miał być super transfer? Ty chyba nie wiesz jak yaya nie ma co nawet porównywać Pyrzo ma rację.
Transfer Javiera nie został wykorzystany w 100%. Nadal brakuje troszeczkę zaufania ja na przykład sadzę że raz ten zawodnik może grać słabo (I cześć sezony, moze wynikało to z oswojenia) albo dobrze (2 część sezonu w szczególności końcówka)
Ale porównywanie go do yaya to absurd.
0
gostek2 tak właśnie było z realem tylko bardziej. Kupili Kake Ronaldo Benzeme itp. jak wyszło wszyscy pamiętamy. Nie twierdzę że z Barcą będzie tak samo ale pieniądze nie zawsze dają wygraną. Choć jestem za tymi wzmocnieniami.
wjemrzenje zgadzam się aby poczekać na oficjalną informacje i patrzeć na to trochę z przymrużeniem oka.
Dla WSZYSTKICH którzy się pytają ,,po co nam Cesc?" zobaczcie http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37032
niesamowity artykuł wyjaśniajacy tak trudne dla niektórych do zrozumienia odpowiedzi na pytanie po co nam cesc?
0
J a R o
Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to przeczytaj to 20 razy aż zrozumiesz tu naprawdę nie jest wymagane bogate słownictwo.
Co do newsa chce już pierwszy lipca.
0
ja nie wiem ma napisanego newsa
Fŕbregas nie wystąpił w filmiku promującym stroje Arsenalu na nowy sezon
jak wchodze wyskakuje mi ten news.
0
*Ronaldinho_88* z twojego tekstu ,,wróciłaby magia" wynika że porównujesz Roniego z Nanim . Jeżeli nie to nie mów do innych naucz się czytać ze zrozumieniem tylko sam naucz się wyrażać to co chcesz.
Pozdro.
0
szefu91 to było pytanie retoryczne.
0
Trochę poza tematem
http://www.youtube.com /watch?v=6Roc2lf6Zek&feature=player_embedded#at=28
usuncie spacje
Dlaczego odszedł :(
0
: mejdzor dzięki
0
na facebooku piszecie że 19
,,Piłka nożna: Liga, LM, Superpuchar, Gamper; Juvenil A: Liga, Copa de Campeones, Puchar Króla; Fustal: Liga, Puchar Hiszpanii, Króla i Katalonii; Kosz: Liga, Puchar Hiszpanii, Superpuchar; Ręczna: Liga, Puchar Pirenejów, LM; Hokeiści na wrotkach: Liga; Piłkarki nożne: Puchar Królowej"
Z tego co wiem nie zdobyliśmy pucharu króla.
,,Puchar Ligi Mistrzów, Puchar Mistrza Hiszpanii oraz Puchar Króla - te trzy trofea zdobyli futboliści, prowadzeni przez Pepa Guardiolę"
0
nuke zgadzam się że Neymar tu super zawodnik ale z charakteru jest jak balotelli a Pep zapewne takich graczy nie chce.
0
ale nabyło nam młodych ludzi (żeby nie powiedzieć sezonowców) przez Ligę Mistrzów niedawno Kaka w jedenastce sezonu tera Fabregas na dm i Mascherano na lo
Profesorek do tego są forum itp. a nie strona sportowa.
0
ale najbardziej się uśmiałem przy 11
fandukat878 chłopie Kaka zagrał z 15 meczy! ty chyba nie ten sezon oglądałeś. To przechodzi jakiekolwiek granice aby wstawić Kakę do jedenastki sezonu no błagam...
0
haha niektórzy tu wstawiają Xaviego na pozycję defensywnego pomocnika.
0
Jedna z najgorzej wybranych jedenastek sezonu jakie widziałem. Może nie Valdes ale jak nie on to też nie Casillas. Schweinsteiger też jakieś nieporozumienie. Dla Ozila i Falcao miejsca zabrakło. Jedyny według mnie który powinien być obecny jest ... Abidal.