0

Możecie mnie minusować ale ja napiszę swoje zdanie. Myślę że real zasłużenie został drużyną XX wieku ale to jest chwalenie się przeszłością ośmiesza tylko uzytkownika PDG. Tekst wyżej jest niestety tak samo smieszny bo opowiada również o przeszłości... Na dzień dzisiejszy to kibice realu mogą byc usatysfakcjonowani My musimy wierzyć i być wierni. Jak wygramy LM to my będziemy mogli byc dumni jak wygramy CDR to my będziemy być dumni jak oni wygrają ligę będziemy wierni.
Więc jak rozstrzygnąć kto jest lepszy ? Ostatni dwumecz.Czyli Barca jeżeli real wygra w kwietniu to oni beda sie mogli szczycic. To tak jak z pucharem kontynentalnym na dzien dzisiejszy jestesmy najlepszym klubem na świecie mamy to trofeum... I tak będzie niezminnie az ktos ten tytul nam odbierze.
A co do jednostki czasu to zgadzam się połowicznie z PDG (który sam zapczeczył później swojej teorii) że jeżeli już takie coś ustalać to nie od czasów przyjścia Guardiolii tylko Mourinho.
Pozdro
VeB

0

ewam myślę że masz w 100% racji. Poza tym Pedro nie miał jakiś 100 po prostu się nie udzielał ale dałbym mu mimo wszystko1 bo to nie przez niego przegraliśmy mecz. Ale Pique ode mnie dostaje właśnie to zero. Sory ale ja bym przeciął te wrzutki. On je sobie olewał z myślą V.V doskoczy ... a tu dupa i dwie bramki tak samo stracone jaki jedna strzelona Cuenca tez nie najlepiej wrzucał .
Mimo wszystko uważam że Fabregas zasluguje na ocenę w górę ponieważ po jego wejsciu gra sie ożywiła (może to przez presje czasu, ale 3 to przesada)
Messi- 6 absolutnie nie można go winić za akcję z Alexisem bo jeżeli mnie pamięć nie myli tam był obrońca który na podanie był przygotowany. Messi był też bardzo aktywny i brał na siebie ciężar.
Pozdro oceny trafne
VeB

0

oliwia10 masz racje!! Ale jest jedna odpowiedz ja np. bede wkurzony jak kibice realu beda gadac ze sa najlepsi na swiecie itd. Czy beda najlepsi? Moim zdaniem i waszym pewno tez nie . Ale zwyciestow sie nie sadzi. A o rywalizacje z kolegami mimo ze to wydaje sie glupie tez chodzi jestesmy dumni po zwyciestwie wierni po porazce
VeB

0

niestety nikt nigdy nie zdołał odrobić 8pkt więc aby Barca wygrała musi napisać historie i wierzmy w to...
VeB
Pozdro

0

Zambia !!!!!

0

2-1 po lidze jak real wygra nikt w historii la liga nie wygrał ligi mając więcej niż 8pkt do lidera jezeli dzisiaj wygraja to będzie 10 i trzeba dokonac historycznego wyczynu

0

taa... już słyszę to któryś raz ale trzeba wierzyć
VeB
Pozdro

0

widzę ze pelno optymistow na tej stronie ...

0

Panowie macie może dobrego linka bo mis się tnie

0

Może dadzą nam drugą szanse

0

gogogogogogooglllll

0

Tylko Neymara no i jakiegos obrońce wystarczy Bale nie pasuje do Barcy
Pozdro

0

michal26 to wszystko przez motywacje będąc najlepszym przez 4 lata nie traktujesz jak bycie najlepszym przez miesiąc po prostu aż tak bardzo ci nie zależy i mimo że jakbys chciał to byś mógł (mecze z realem) to odpuszczasz bo jesteś zbyt pewny siebie to jest logiczne wytłumaczenie.
Ja jak mam być szczery to jeżeli Levante nie ugra nic z realem to jest po lidze.. ale pozyjemy zobaczymy
VeB
Pozdro

0

zapomniałem dodać wierzymy że Levante ugra chociaż (aż) remis !!!

0

Pomijając pierwszą połowę. I dlaczego nie wstawił od razu Cesca Thiago dobry wszystko fajnie ale jeden z 3 zawsze musi byc wszedł Cesc i od razu była moc. Nie widać już takiej wielkiej motywacji ale wcale się nie dziwie.. Dlatego jestem coraz bardziej za sprowadzeniem najbardziej ambitnego piłkarza na świecie Neymara. Nie ważne czy przegramy lige czy nie zostaję z Barcą dlatego nie bierzcie tego transferu jako typową dla sezonowca uważam osobiście że byłoby to świetne rozwiązanie. Neymar niedawno w ciągu 15 ostatnich minut ze stanu 1-0 doprowadził do 1-4 strzelając hat-tricka i asystując


Jeżeli Barca przegra ligę ale wygra LM, CDR i z realem w lidze u siebie to sezon będzie wymarzony i nadal bezsprzeczne Barca będzie najlepszą drużyną
Visca el Barca
Pozdro dla prawdziwych kibiców

0

2-0 w dupe ...

0

7 hahah dobre spokojnie on jest z realu i specjalnie tak napisał.

0

sory że nie na temat ale zobaczcie. Santos przegrywa 1-0 zostało 20min. a Neymar w 15 minut strzela hat-tricka i asystuje dajac 3 pkt.
Jeżeli Barca go kupi to to może być przyszły najlepszy piłkarz na świecie. Albo 2 po Messim ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RnZMWrYoZ6k

0

Wiecie podczas pierwszego razu (pierwszego badania tego miesiąc temu) byłem za badaniem. Ale po przedyskutowaniu ze znajomym stwierdziłem że nie mają na co pieniędzy wydawać. 1,5mln euro tyle będzie wynosić koszt badania Holendrów mogli za tą o wiele mniejszą sumę zbadać kogoś innego nie koniecznie piłkarza i uzyskać lepsze efekty ale chociaż zaoszczędzić trochę.

0

'Krzysiek' bez jaj w końcu nam ktoś na nową (nowego) Szymborską wyrasta.

0

Santiago a co ma powiedziec jakis problem do Guardioli? Juz sezonowcy chca nowego trenera

0

AmericanMuscle chyba w spiaczce ta historyjke przezyles maczo sie znalazl.
Pozdro

0

do nastall chodzi oczywiscie o twój pierwszy komentarz

0

Peciak jeżeli ktoś tam poleci dla sponsora to raczej nie piłkarze chyba że w przerwie ale nie tylko dla sponsora nagrają pewno w Europie a wyślą do Ameryki.
nastall11 super fajnie ale z newsem to nie ma dużo wspolnego a Rexona nie znajdzie się na koszulkach FCB.

0

Robertini no wgl wszystko do dupy nie ??

0

Xsite lyso to jest tobie po wytywaniu wlosow w meczu Barca - Real z nerwow

0

E propozycja kupmy moze Ronaldo ?? On wykorzysta nam wszystkie karne i wgl czesciej strzela. A Messiego do City. (ironia)

0

Aveiro wiesz co byl taki poprzedni sezon nie wiem czy pamieyasz a znaczenie to ma takie ze real nie jrst mistrzem i ligi i LM a drugie znaczenie to twoje kibicowanie. Mam nadzieje ze pomoglem

0

Dokladnie Messi jest wszystkiemu winny !!! Macie racje kilkadziesiat pkt w poprzednim sezonie (jezeli wg wieciw o co z tym chodzi) zalatwilby ktos inny a On nie strzelil przeciez karnego !! To jest najbardziej bolesne.
Mam was dosc sezonowcy albo ,,kibice" zwalajacy wszystko na jednego zawodnika

0

w końcu nic do niego nie mam ale to już było (będzie) lepszym rozwiązaniem niż kolejne zbędne wypożyczenie. Powodzenia mu życzę.
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?