0

Pawelekkk realowcy obrazliwie nazywaja Barcelonczykow Polakami :)

0

Jakby odszedł za taka sumę za jaką przyjdzie Alba to warto sie zastanowić bo wyjdziemy na 0 i na dodatek ten zawodnik naprawdę w naszym klubie jeszcze nic nie pokazał oprócz jednej akcji.
Pozdro

0

Słowne upomnienie by wystarczyło, ale bez przesady karać go z powodu zagrania w meczu charytatywny. Gdyby kontuzja mu się odnowiła to kara pieniężna miałaby sens.
Pozdro

0

Santana10 nikt nie wie, czy są jakieś zyski z tego Kataru, czy tez nie. Być może masz racje. Jednak Laporta cały czas ciśnie teraz po Rosellu.
Ps. nie pisz caps'em bo tylko kompromitujesz się ortografią.
Pozdro

0

Nie zrozumcie mnie źle, jestem Mu wdzięczny za to co zrobił dla Nas. Jednak ostatnio tyle mówi, ze widać wielką chęć odzyskania władzy. Być może, że się mylę, ale tak wielką, aby skłamać by ją odzyskać.

0

oczekmalbork nie doprowadzilismy i teraz

0

dezkrit Lewandowski był najsłabszy na boisku no dobra moze nie najsłabszy ale grał tak jak Ibra w Barcelonie, dupy nawet nie ruszał do pressingu

0

kuba95 myślę że tak za 10lat. Piłka w Polsce naprawdę się rozwija, ale dopiero następne pokolenie to pokaże

0

klocek12345 liczą sie bezposrednie pojedynki, ci komentatorzy są gówno warci

0

nie na temat ale zobaczcie sobie jeszcze nie wszystko stracone.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=39815

0

Kolkalor
To co napisales jest nielogiczne. To ze ktos jest zwolennikiem transferu to znaczy, ze jest sezonowcem? Ok jest duzo na jego pozycje, ale jestem pewien ze jest pelno ludzi ktorzy nie sa sezonowcami a chca Neymara.
Pozdro

0

Alicja3500 nie mogę z ludzi ktorzy cisna po Polakach dlatego bo im 45min nie wyszlo wiary troche w Nasza reprezentacje.

0

Chyba na tych mistrzostwach na razie najlepszy mecz

0

Myslalem ze tylko fani Realu sa tacy. No coz niektorzy na tej stronie tez Robaldo zagral dobrze (mimo ze w pierwszej polowie byl nieaktywny) to w drugiej budzil jako jedyny postrach. Bral tez ciezar gry na siebie, nie byl samolubny i podawal w kluczowych momentach.
Jak czytam takie komentarze typu
,,ronaldo z tym swoim przekładaniem nóg nadaje się jedynie do baletu."
,,Ronaldo w reprezentacji to się nadaje... do tarcia chrzanu na święta."
Szcegolnie ten ostatni mnie wkurzyl bo przeciez tak chceilismy aby Messiemu szlo lepiej w reprezentacji i sie denerwowalismy jak ktos mowil tego typu rzeczy o nim.
Pozdro

0

Wyrasta na ich prawdziwego lidera. Tak samo jak i Argentyna z nim rozkwita

0

My tu sobie gadu gadu, a Nasz Leo wyrasta na prawdziwego lidera Argentyny. Dla niewtajemniczonych strzelil hat tricka, sam mecz zakonczyl sie 4:3 dla Argentyny

0

Czy to jest jakis zart? Zeby tak się sprzedac ... Piłką zaczynają zadzic pieniadze dobrze ze tym azjatom skończą sie surowce i juz nie beda mieli kasy z niczego zero szejkow...

0

Pewno się naraże ale to moje zdanie. Ten zawodnik jeszcze u Nas nic nie pokazał oprócz wrzutki do Messiego w GD, powiem nawet ze jego gra byla slaba grał za często do tyłu bał się pojedynków 1 na 1 . Zycze Mu zeby nastepny sezon był dla niego bardziej udany.
Ps to tylko moje zdanie nie musiciesie się z nim zgadzac
Pozdro

0

goldmetaxa najpierw się sam naucz pisać, a pòźniej poprawiaj innych.
Pozdro

0

Poweim szczerze ten ranking i te punkty nie mówią kto jest lepszy a kto gorszy zgadzam się że Messi jest najlepszy, ale Gomez drugi? Lewandowski jest chyba przed Iniestą i Rooneyem.

0

VovA 3 dobre mecze? Po dwoch slabszych juz 80% strony po nim jezdzilo a rok temu to byl nasz czolowy zawodnik wiec nie oceniajmy go pochopnie

0

Pyrzo_Barca pokusiłbym się, ale teraz nie mam czasu ;)

0

Pinto za wysoko takie blędy w takim meczu nie powinny się zdarzać więc 4

0

Nawet nie wiecie jak mnie tym newsem ucieszyliscie. Urodzilem sie wlasnie w Hamburgu i regularnie tam jezdze, co znaczy ze pojade na mecz Barcy :)

0

Pinto uwielbiam gościa

0

Pique hahah

0

Z tego co widzę Valdes gra dla tych którzy są przy piłce

0

Czy wy za przeproszniem jestescie normalini ? Rozumiem 2-3 komentarze ale polowa brzmi,, Gdzie bedzie ten mecz" ludzie czytajcie komentarze nie spamujecie.

0

ŁukaszNidzica
Arsenal nie dostanie więcej od tottenhamu?

0

,,15 milionów euro oraz włączenie do operacji serbskiego obrońcy, Kolarova"
Taka oferta to smiech na sali...
Ale uważam ze sprzedanie Brazylijczyka po prostu jest nieopłacalne i będzie nas dużo kosztowało. Ponieważ dochodzi wtedy transfer na msc. Alvesa, chyba że Muniesa sprostałby zadaniu.
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?