0

buzinga
Jest tylko jedna roznica w porownaniu Cuenci i Tello z Afellayem, Holender mimo, ze nie wyglada 26 na karku ma.
Po drugie zawsze Barcelona faworyzowala wychowankow pewnie dalej tak bedzie jezeli Ibi zostanie.
Co do samego Afellaya mozliwosci ma, ale gry Barcy nie rozumie :/
Probuje, ale to nic innego jak podawanie pilki do tylu.
W Bacelonie nie pokazal nic oprocz polfinalu z Realem, osobiscie wydaje mi sie pracowitą osobą jednak irytuje mnie za kazdym razem kiedy gra moze pierwsze mecze i niechec do Holenderskiej pilki tak mnie do niego zniechęcily.
Pozdro

0

elFrasco
Albo masz 10 lat albo masz cos nipoukladane w glowie.
Powiedziales juz swoje i prosze cie wyjdz

0

elFresco sam jestes debil :/
Co do Pique naprawde cieszy mnie jego powrot do starej formy, chociaz do niej jeszcze troche :D

0

endriu2
Przesadzasz prezentuje poziom lepszy od 90% kibicow Barcy i Realu

0

Aha jeszcze jedno.
Dlaczego my gramy prawie jak w srodku sezonu a Real jak na poczatku?
Przeciez patrzac na ostatnie sezony ten jest bombowy
Wszystko to dzieki presezonie w ktorym tylko raz gralismy poza starym kontynentem.
Niestety Nasz zarzad woli pieniadze niz moze kluczowe pkt na koniec sezonu :/ I to mnie martwi bardzo
Pozdro

0

Markus32
Zgadzam sie z Toba za wczesnie mowic a nawet myslec o mistrzostwie. Jednak takie 5pkt moga byc kluczowe pod koniec sezonu
Pozdro

0

A jednak chlopak sie nie zamknal :)
contantine16 wiem ze inni moge miec problemy z opanowaniem sie, ale taka gwiazda (nie wiem jakiego innego slowa uzyc) tej strony jak Ty nie powinna odpowiadac takiemu pajacowi :D
Pozdro

0

Dostal bana chlopak chyba :D

0

Heh jezeli chodzi o sytuacje gdzie sedziowie pomagaja/okradaja Barce/Real ogladam wszystkie mecze i pisze na kompie pod koniec sezonu opublikuje moze byc ciekawie
Pozdro

0

Wow a jednak rzeczowe komentarze sa brane pod uwage :)
Mylilem sie przepraszam
Pozdro

0

Nastepnym razem nie bede sue wysilac przekonywac redakcji bo jest tu kilkanascie ,,reczowych komentarzy" a odena Bysiego nadal taka sama :/
Pozdro

0

Dzik2007
Alexis. Puyol. Pique. Alba
Pozdro naprawde swietny pomysl dzieki bo sie naprawde usmialem i poprawiles mi dzien

0

Busquets 7? Naprawde? Najpewniejszy punkt w pierwszej polowie jak tez nie w drugiej. Real nie mogl sie podniesc po tym jak Sergio ich w 1 polowie powstrzymywal w KAZDEJ kontrze lub probie wejscia na polowe Barcy. Dodatkowo wielki spokoj w dryblingu i przyjeciu pilki. Ja bym mu dal 10 jakby nie blad przy kryciu.
Po tym wystepie sadze ze spokojnie moze powalczy o tytul najlepszego dm'a z Francuzem Makelele.
Na dodatek jeszcze idzie to ze w porownaniu z Messim i Pedro byl to zawodnik poprostu lepszy.
Pozdro

0

Tito kocham cie :D
Wiem ze uwielbiacie tego Afellaya ale w Naszym klubie nie pokazal nic kompletnie nic oprocz jednego podania w pofinale LM. On poprostu nie ma DNA Barcy :/
Widac ze trener ma jaja ,,to nie jest klub towarzyski"
Pozdro

0

Fajne buty. A reklama przypomina troche co Andres robil w czwartek. Ze wzgledu na stroje :D
Pozdro

0

Dinio
Haha jestes smieszny akurat rozumiem te znienawidzenie mojego rocznika i nic do tego nie mam, ale ktos madrzejszy ode mnie pewnie nie od Cb :D Powiedzial ze Barca gra lepiej niz w 2008 powiedzial to 2 lata temu i byl nim Pep Guardiola. W 2008 nie zawsze przewazalismy teraz ciagle jestesmy faworytami.
Ps naucz sie pisac nazwisko Samuela bo chyba z 5 razy blad popelniles
Pozdro

0

Santana10
Nie twierdze ze Pinto ma stac czy musimy kogos kupic ale jestes slepo w Victora zapatrzony.
Ps sory za 2 komentu pod rzad
Pozdro

0

Donio nie osmieszaj sie. Az mi szkody tobie tlumaczyc dlaczego jestes w bledzie

0

Moim zdaniem byl ktos lepszy od Iniesta lub porownywalny.
Sergio Busquets gral wczoraj jak profesor.
Ozil ozil Sergio i ozila nie ma to samo z Ronaldo

0

Napisze sobie kmoentarz bo sprawa troszke ucichla i moze ktos wyczyta moje wypociny.
Po pierwsze Nie mowcie ze Real musi zaatakowac, bo jak to powiedzial pewien madry czlowiek ,,kazdy wie jak gra Barca", a to pozwala im grac z kontry
2. Bronilem Valdesa przez cale swoje zycie jak ktos mial watpliwosci nawet po tym meczu na SB gdzie bylo 3-1. Ale od 3-4 misiecy nic nie wnosi. Ja wiem ze sa trudne sytuacje jak np. 1 na 1, ale on ostatnio puszcza co okazje akurat czesto tak mamy ze okazja jest 100% ale czasami takie cos trzeba obronic, a on nic nie robi ostatnim meczem, gdzie myslalem ze odzyska forme (mylilem sie) byl mecz na wyjezdzie z Levante. Potem juz puszczal wszystko co lepsze, nigdy mu nie zaponę interwencji z Chelsea w 2008, ale widac ze chlopak ma kryzys i to nie maly :(
3. Do rewanzu podchodze optymistycznie ale czuje ze nie odbedzie sie bez kontrowersji nie przypadkiem bylo 3-2 :D Czuje ze moze byc remis i wielki placz kibicow z realu. No ale pozyjemy zobaczymy
A i jeszcze jedno Busquets

0

Markus32
Dokladnie tak jak bylo w lidze pare miesiecy temu wygramy wygramy i tylko 1pkt. A pozniej placz. 1 rzecz to pokora

0

Hieny wszedzie hieny

0

Juraczek1
Za takie cos powinien byc ban bo psujesz dobre imie adminow oraz strony.

0

OMG tylko 58k? Niepamiętam kiedy tak było ostatni raz ale mam nadzieje, że Lament ma racje i rzeczywiście wszyscy czekają na superpuchar

0

Oczywiscie pio2007 :D
Pozdro

0

ktoś tu chyba remisik na początek będzie mieć xd

0

barcaclue97
hahaha chyba inaczej rozumiemy piłka kazdy ma swój sposób ;D
to co powiedziałeś to wg. mnie największy mit realowców.
Messi gra od urodzenia, a za piłką zmienił nawet kontynent i grał w internacie. Ronaldo zaś chodził sobie do klubu i dopiero później przeszedł do Sportingu.
Pozdro

0

Moge odpuscic tylko strzal bo tu mnie pezekonales ze Messi jest bardziej skuteczny.
Ogladam co tydzien mecze Realu i Barcy (nie wiem jak ty) i Ronaldo co 5 mecz pakuje cos glowa (nie potrafie wymienic teraz konkretnych dat/meczy)
Karne nadal trzymam swoje i tu ja nie będę Cie juz przekonywac skoro tak uwazasz ale Messi je strzela niepewnie i zmarnowal juz 4 Ronaldo zmarnowal tylko 2, a strzelal plus/minus2 5 karnych wiecej.
Wg mnie
Ronaldo- bardziej wszechstronny
Messi- lepszy :D
Pozdro

0

pio2007
Teraz się kompromitujesz coraz bardziej z komentarza na komentarz.
po 1. Gra głową? Wymieniasz przykład z 2008r ! Ronaldo głowa pakuje co 5mecz, Messi raz na rok.
po2. Ronaldo jest szybszy i tu nie ma nic do gadania bo to jest udowodnione, jednak Messi ma lepsze przyspieszenie.
po3. stałe fragmenty gry dal Leo? Karne bez porównania (jabyś miał wątpliwości to Ronaldo), rzuty wolne też dla portugalczyka (co najlepsze z komentarza na komentarz sam zaprzeczyłeś sobie)
po4. Otwórz oczy i spójrz obiektywnie ;D Ja przyznaje, że Messi jest o wiele lepszy, ale błagam... trochę obiektywizmu
Pozdro

0

pio2007
Ronaldo jest szybszy ma mocniejszy strzał, lepszą głowkę, rzuty wolne wgl stałe fragmenty gry (karne).
Messi drybling i podanie, ale te dwa atrybuty niszczą Crisa
A charakter już tu nie ma nic do rzeczy i mówie to obiektywnie Ronaldo jest bardziej wszechstronny
Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?