barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja chciałbym Neyamra. Dlaczego?
1.Jest młody i ma talent.
2.Jest najambitniejszym zawodnikiem na swiecie, a ambicje nam się przydadzą nawet jak przegramy ligę (Którą jeżeli przegramy to właśnie przez brak ambicji pokazują to ostatnie kolejki w których wygrywamy wszystko co sie da.
3. Jeżeli trafi do Barcelony mogą zrobić z niego jednego z jak nie najlepszego piłkarza na świecie. Chłopak przez 3 lata się dużo nauczy a i tak bedzie mial dopiero 23.
4. Spójrzcie na tabelę strzelcow lub kanadyjska real w tabeli strzelców ma 3 zawodnikow w pierwszej piatce my tylko jednego w pierwszej 10. Możecie mówic co chcecie ale potrzebujemy napastnika który przynajmniej przebije się przez 20 oprócz Messiego.
5. Najważniejszy dla mnie punkt jest szansa ze magia jaką prezentował nam Ronaldinho powróci jeżeli ktoś to zrobi to tylko on.
6. Alexis - Messi - Neymar
nazwiska mówią same za siebie. Atak kosmiczny.
7. Jeżeli Rela wygra z nami walkę o niego (a wygrac moze tylko jezeli my odpuscimy) to chłopak moze nam sprawic dużo problemów (nawet nie w bezpośrednich pojedynakch, ale w lidze też) i nastrzelać nam bramek.
Pozdro
VeB
0
To co napisze będzie tylko moim zdaniem i nie musicie się z nim zgadzać.
Nie widzę chłopaka w przyszłości w Barcelonie. Już po tym jak trzyma się na nogach można to wnioskować.
Pozdro
0
Nareszcie konsekwentny sędzia, który ma ,,jaja". Taki powinien być w finale.
VeB
0
jeszcze mu mało... Lubię go jako zawodnika ale jako człowiek strasznie nastawiony na pieniądze takie jest moje zdanie.
Pozdro
VeB
0
Markus32
Chyba oglądaliśmy inny sezon. Caluteńka strona narzekała na Ville na brak skuteczności...
0
Szczerze już te teksty z playem się znudziły. Mogliby wymyśleć coś nowego ...
0
A ja mu dziękuje za tą bramę z wolnego kiedy byłem w Barcelonie na meczu ze Sportingiem, nigdy tego nie zapomnę.
VeB
Pozdro
0
Mam nadzieję ze akurat ten bój przegramy ;)
0
Nowy Hleb rośnie
0
Pytanie nie związane z tematem.
Kłocę się juz z kolegą dwa tygodnie kto wygrywa ligę w pzrypadku gdy obie drużyny mają tyle samo pkt.
1.Ten kto wygrywa GD
2. Ten kto ma więcej bramek
Byłem pewny ze ten kto ma wiecej bramek ale juz tak mnie przekonywal ze sam nie wiem...
VeB
Pozdro
0
michal26
nawet nie mysl ze to sie uda ... Inzaghi ,,wyczerpał" się kiedy miał 34 lata zaden napastnik nie bedzie gral z taką formą do 40-stki Messi na takim poziomie pogra max do 32 a później trochę jeszcze postrzela ale na pewno nie 50/sezon w wieku 39lat.
0
Ja się zgadzam z 5 dla Pedro ale nie z 6 dla Victora duża niepewnosc w jego grze naprawdę sie bałem w tym meczu abt Valdes nie popelnil zadnego bledu a w efekcie bramke dla rywali
0
Przyznajmy Busquets był wielkim symulantem i to przez niego Nasz Klub jest od nich wyzywany. Ale jeżeli ktoś ogląda mecze a nie zobaczy po meczu wynik to wie ze Sergio już taki nie jest. Teraz Busquets pokazuje prawdziwą klase na boisku i bardzo sie zmienił na pozytywne oczywiście.
VeB
Pozdro
0
Co tam robi Mascherano chyba są zawodnicy którzy bardziej grają fair nawet z Naszego Klubu
0
edek1992 dotychczas też tak mówiłem i nie mam nic do Ronaldo ale Ozil gra wg mnie lepiej od niego. Oglądam mecze realu (od kiedy nas wyprzedzili trzea liczyc na ich strate pkt) i Ozil naprawdę gra skrzypce to Ronaldo strzela ale jakoś najaktywniejszy nie jest.
0
Wy tak bronicie Pepa ale Alexis jasnowidzem nie jest ...
0
To co on w końcu powiedział ? Pytanie do tych którzy widzieli początkowy tytuł newsa.
0
GenerałXavi chyba nie zrozumiał lol
0
Ja nie wiem kto jest najlepszy. Zawsze mówiłem że Messi, ale po ostatnich GD i tym sezonie stwierdziłem że jest nim Iniesta, król dryblingu i spokoju, to podanie wczoraj do Xaviego palce lizać.
Jest to tylko moje zdanie
Pozdro.
0
i to odrózia Guardiole od Mourinho. Nie zwala na sędziów tylko potrafi przegrać z ,,jajami"
0
Bo Ronaldinho wie ze jezeli ktos przywroci jego magie to Ty :-)
0
Van Persie do Barcy to wg mnie najgorsze z możliwych posunięć ale to jest tylko moje zdanie
Pozdro
0
Sędzia zawsze wszystkich krzywdzi to się też dotyczy Barcy...
Pozdro
0
a na igrzyskach nie bylo tak ze moga wziasc jeszcze trzech starszych ?
0
Czyżby fani sie od ciebie odwrócili najlepszy piłkarzu który jest bedzie i był?
0
flenkiewicz, dzięki za twoją głupote leżę ;)
0
Nie zgadzam się z kilkoma ocenami
Mascherano a Puyol- Masche zanotował bardziej znaczne odbiory niż Puyol ale obrona i tak sobie kiepsko radzila wiec obniżyłbym ocenę Puyolowi o 1 a ocenę Javiera pozostawiłbym bez zmian.
Thiago - bez przesady nie był równy z Iniestą który wziął na siebie ciężar gry Alcantara tego nie zrobił ... Ja osobiście Thiago postawiłbym ocenę 6
Alexis - dałbym mu 9 nie znam się aż tak bardzo na taktyce ale czy robotą Alexisa było na pewno krycie obrońcy czy to nie jest robota Abidala Masche i Puyola przecinać dośrodkowania ? A Sanchez był wręcz wszędzie w obronie i w ataku i to mus też daje +.
Tak już poza ocenami to Alexis jest świetnym transferem patrząc na jego skuteczność która nie oszukujmy się jest o wiele lepsza od skuteczności Villi kto oglądał poprzedni sezon to wie o co chodzi.
Pozdro
VeB
0
aaadiixx niestety nie jestem ,,Bogiem" i nawet nie wiem o jaki komentarz Ci chodzi mógłbys powiedzieć ?
0
podsumowując 100 ileś komentarzy
I Real i Barca to świetne drużyny ale Barca na dzień dzisiejszy jest lepsza
0
fllaczek nie ale sukcesy naprawdę szybko schodzą na drugi plan jak zaczyna się nowa liga i nowy ,,lepszy" real... Nie wiem czy zdobyli dzięki Franco czy nie bo nie jestem specjalistą w tamtym wieku ale wiem że zwycięzców się nie sądzi