barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10Messini liczba sezonowcow? Jak nie wygramy Cl lub laliga to wgl ich nie bedziemy mieli nie wiem jak Ty ale ja mam ich w dupie i wole zeby Barca wygrywala kosztem(wplata) sezonowcow. Dlatego nigdy sie nie kieruj takim tokiem rozumowania
0
pisalem juz to ale jeszcze napisze ostatni raz
A ja chciałbym Neyamra. Dlaczego?
1.Jest młody i ma talent.
2.Jest najambitniejszym zawodnikiem na swiecie, a ambicje nam się przydadzą nawet jak przegramy ligę (Którą jeżeli przegramy to właśnie przez brak ambicji pokazują to ostatnie kolejki w których wygrywamy wszystko co sie da.
3. Jeżeli trafi do Barcelony mogą zrobić z niego jednego z jak nie najlepszego piłkarza na świecie. Chłopak przez 3 lata się dużo nauczy a i tak bedzie mial dopiero 23.
4. Spójrzcie na tabelę strzelcow lub kanadyjska real w tabeli strzelców ma 3 zawodnikow w pierwszej piatce my tylko jednego w pierwszej 10. Możecie mówic co chcecie ale potrzebujemy napastnika który przynajmniej przebije się przez 20 oprócz Messiego.
5. Najważniejszy dla mnie punkt jest szansa ze magia jaką prezentował nam Ronaldinho powróci jeżeli ktoś to zrobi to tylko on.
6. Alexis - Messi - Neymar nazwiska mówią same za siebie. Atak kosmiczny.
7. Jeżeli Real wygra z nami walkę o niego (a wygrac moze tylko jezeli my odpuscimy) to chłopak moze nam sprawic dużo problemów (nawet nie w bezpośrednich pojedynakch, ale w lidze też) i nastrzelać nam bramek.
Pozdro
VeB
0
adan23 dziekujemy za twa opinie juz z tad mozesz wyjsc i nigdy nie wracac.
0
Najbardziek oplacalo sie w tym sezonie Bayernowi. 2 msc. W LM drugi w Budeslidze 2 w dfb pokal. Pemietajcie tez o premii dla zawodnikow ktorych nie musielismy wyplacac (premia za cdr jest mala jezeli wgl jest)
0
ciapciak 2 sezony i tak o 3-4 bramki pobije
0
Tata mojego kolegi stwierdzil ze Lewandowski jest najlepszym pilkarzem rep. Polski.
A tak na serio gowno mnie obchodzi kto tak mowi nawet nie uzyl slowa Barca. Naprawde nie jest trudno znalezc takie wypowiedzi i o Messim i o Ronaldo.
0
KMaster10 na pilce znasz sie tyle co Ronaldo o tym kto jest najlepszy.
Jezeli kiwki to drybling to facepalm. A jezeli kiwki to tricki, pytam sie gdzie jest drybling
0
I w tym momencie staracilem do niego znowu respekt ktory gosc sobie sam u mnie odpracował. Mou go nakręcił
0
No to teraz myślę że na 90% jest Nasz. Ale zaczekajmy na oficjalne wiesci
0
Oby to pole position wygral Real.
Pozdro
0
Van Persie? Jezeli go kupimy pozalujemy to wiem na pewno.
Lewy obronca Alba lub Bale nie przepadam za gosciem ale ma petarde w nodze a to jest wazne w takich meczach jak np. Z Chelsea lub Inter.
Srodkowy obronca tu nie mam pewnosci Milan Silvy nie odda dlatego osobiscie zaryzykowalbym kupnem Martineza.
Napastnik .... Niepotrzebny! Srodkowym jest Messi i zartem mowiac niezle mu to idzie wszystkie opcje oprocz Adriana za drogie (dlugi sie same nie splaca) a nawet jak nie daj Boze Messiemu cos sie stanie jest Villa ktory moze tam grac ewentualnie Cesc.
Ja caly czas marze o Neymarze (chociaz o potwierdzenie ze w 2013r. dolaczy! )Juz nie bede wklejal swoich wypocin o nim bo dostane jeszcze warna za spamowanie.
Pozdrawiam
0
Ma ktos linka do tabeli? Z gory dzieki
0
FCB-Anej nie zesraj sie Messi zagra w dzisiejszym meczu jak powiem ze odchodzi do realu tez uwierzysz?
0
Kiedy dokladnie zaczyna sie okienko transferowe z gory dzieki.
Pozdro
0
Cuenca 4 nie mam czasu zeby napisac dlaczego wyzej ale zasluguje przynajmniej na 6
0
Sroka za to Ty jestes glupi... Pep nigdzie nie mowi ze chelsea to slaba ekipa wiec nie wiem o co Ci chodzi
0
ja chciałbym Neyamra.
1.Jest młody ma talent.
2.Jest najambitniejszym zawodnikiem na swiecie, a ambicje nam się przydadzą.
Barca mogłaby z niego zrobic super jak nie najlepszego piłkarza na świecie. Chłopak przez 3 lata się dużo nauczy a i tak bedzie mial dopiero 23.
4. Spójrzcie na tabelę strzelcow lub kanadyjska real w tabeli strzelców ma 3 zawodnikow w pierwszej piatce my tylko jednego w pierwszej 10. Możecie mówic co chcecie ale potrzebujemy napastnika który przynajmniej przebije się przez 20.
5. Najważniejszy dla mnie punkt jest szansa ze magia jaką prezentował nam Ronaldinho moze powrócic.
6. Alexis-Messi-Neymar nazwiska mówią same za siebie. Atak kosmiczny.
7. Jeżeli Rela wygra z nami walkę o niego (a wygrac moze tylko jezeli my odpuscimy) to chłopak moze nam sprawic dużo problemów (nawet nie w bezpośrednich pojedynakch, ale w lidze też) i nastrzelać nam bramek.
I jeszce trochę o Guardioli. Przeczytałem ostatnio komentarz od razu pomyślemem ze sezonowca jednak jak pomyslalem to ma to jakis sens.
Cytuje jak to mniej więcej wyglądało ,,Guardiola powinien odejsc nie przez to ze przegralismy z realem czy przegramy z chelsea on zawsze byl jest i bedzie ikona naszego klubu i w naszych sercach jednak Barcelona jest przewidywalna każdy wie, ze musi ustawic mur i liczyc na kontre lub 0-0. Po co Pep ma odejsc jak przegra lige 12 pkt.? Niech odejdzie jako najlepszy. Tym bardziej ze Pep cały czas nas przygotowuje do odejscia.
Barcelonie byłby potrzebny trener z charyzmą. Przypomina mi sie mecz Hiszpania-Rosja nasi sąsiedzi potrafili grać tylko z kontry Hiszpania zagrała defensywnie i wygrała 3 lub 4 do 0. Jak Barcelona by tak zagrala z obojetnie jakim przeciwnikiem to bylby pogrom absolutne zaskoczenie...
No ale pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieje ze ktos przeczyta moje wypociny.
VeB
Pozdro
Niestety musialem podzielic komentazr na dwie czesci
0
Jak już trochę to wszystko ucichło pozwolę sobie napisać komentarz.
Czy przegralismy na wlasne zycznie? Moim zdaniem na wlasne zyczenie przegralismy z Chelsea ale juz z realem niezbyt. Nie analizowalem dokladnie meczu (ogladalem w barze), ale tu poprostu coś nie grało. Pep nie wiedział jak ustawić zespół tą prawdziwą Barcelonę widziałem może 5-10 minut było to podajże druga czesc pierwszej polowy i juz krotszy okres po wejsciu Alexisa. Nie wiem co zawiniło i tak jak zgadzam się że Tello zagrał słabo to błagam nawet nie szukać pretensji do Thiago. Znałem jego umiejętności ale to co wczoraj pokazał to był mecz życia, dla mnie on i Messi brali ciężar gry na siebie i potrafili przedryblowac 2-3 graczy na raz. Jednak mielismy swoje sytuacje Xavi i Tello mieli chyba najlepsze...
Ale zmierzam do tego ze najlepszy klub swiata (nawet jak mu wczoraj nie wyszło) jest zarazem najbardziej nieskutecznym na świecie. Weźmy pod uwagę 3 ostatnie mecze kolejno z Levante 1-2(w) Chelsea 1-0(p) i Real 1-2(p). Wszystkie trzy drużyny strzeliły nam bramkę pierwsza po kontrowersyjnym karnym a w calym meczu miala tylko jedna szanse na drugą bramkę. Druga strzeliła po jedynym groźnym strzale bramkę, przy czym my marnowaliśmy 2 strzały na pustą bramkę mielismy slupek i poprzeczkę i dwie sytuacje sam na sam prawie stracilismy tez tak glupia bramke jak z realem tylko wtedy nie wybijał Alves. Z Realem nie zagraliśmy w swoim stylu ale dominowaliśmy i 2 bramki to byl minimum. Musimy sciągnąć kogos kto bedzie te bramki strzelal oprócz Messiego no i możemy jeszcze zaliczyc Alexisa. Na Ville juz bym nie liczyl bo ma juz swoje lata i myslalem ze ten bedzie ostatnim dobrym sezonem Villi. Van Persie? Nigdy pilkarz moze i dobry ale nie stworzony do gry kombinacyjne a przede wszystkim jest srodkowym napastnikiem a rola ta jest juz zajęta (Messi) dlatego wkleję jeszcze raz moje marzenie transferowe nr.1
0
ventriloquist1 wyobraź sobie pilkarza ktory dostal szanse zycia na ktora sobie zasluzyl i jej nie wykorzystuje. Guardiola mial dwie opcje
-zdjac go wczesniej i popsuc pewnosc siebie nawet mozna powiedziec zniszczyc go
-nie zdejmywac zamoze go pocieszyc i sklamac ze go nie zdjął dlatego bo dobrze gral. I nie podlamywac go psychicznie tak samo bylo z mlodzikami w meczu z ossasuna
0
ooo sezonowcy rzeczywiscie odeszli. Nie widze zadnych komentarzy o sprzedazy calej Barcelony. Jedyny pocieszenie oprocz lecha dzis.
VeB
0
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/528041101506336162962132095236812129649408349263333n.jpg
10-1 dziekuje dobranoc
0
Pisałem juz raz napisze jeszcze jeden
A ja chciałbym Neyamra. Dlaczego?
1.Jest młody i ma talent.
2.Jest najambitniejszym zawodnikiem na swiecie, a ambicje nam się przydadzą nawet jak przegramy ligę (Którą jeżeli przegramy to właśnie przez brak ambicji pokazują to ostatnie kolejki w których wygrywamy wszystko co sie da.
3. Jeżeli trafi do Barcelony mogą zrobić z niego jednego z jak nie najlepszego piłkarza na świecie. Chłopak przez 3 lata się dużo nauczy a i tak bedzie mial dopiero 23.
4. Spójrzcie na tabelę strzelcow lub kanadyjska real w tabeli strzelców ma 3 zawodnikow w pierwszej piatce my tylko jednego w pierwszej 10. Możecie mówic co chcecie ale potrzebujemy napastnika który przynajmniej przebije się przez 20 oprócz Messiego.
5. Najważniejszy dla mnie punkt jest szansa ze magia jaką prezentował nam Ronaldinho powróci jeżeli ktoś to zrobi to tylko on.
6. Alexis - Messi - Neymar nazwiska mówią same za siebie. Atak kosmiczny.
7. Jeżeli Rela wygra z nami walkę o niego (a wygrac moze tylko jezeli my odpuscimy) to chłopak moze nam sprawic dużo problemów (nawet nie w bezpośrednich pojedynakch, ale w lidze też) i nastrzelać nam bramek.
Pozdro
VeB
0
On dla mnie był przereklamowany od momentu kiedy strzelił niecałe 4 lata temu Strzelił bramkę Niemcom w finale. Villa wprowadził Hiszpanie do finału a to on zgrana cały łup i 3 najlepszego na świecie. Każdy ma piłkarza którego przereklamowanie odkrył wcześniej niz inni mój to własnie Torres.
0
Przepraszam nie doczytałem następnych komentarzy zignorujcie ...
0
Rozwad
moze takie sa ale na pewno nie od 2000r o ile sie nie mylę Alves dostal zolta z Chelsea i nie mógł przez to grac w finale z manu .
Pozdro
0
Nie wiem czy najgorsze to brak skutecznosci ja bym zaliczyl do najgorszych kontrowersje w meczu.
0
Tak oglądam ten real i powiem wam ze juz dawno nie widzialem takich symulantow jak oni. Wystarczy ze sa w polu karne lub jest na 100% pewne ze straca pilke i od razu leza... Rzeczywiscie szkoda tej straconej bramki przez sporting, ale maja jeszcze szanse pod warunkiem ze nie beda tak faulowac bo sie skonczy czerwienia...
Pozdro
0
wg mnie najlepszy pilkarz na swiecie jego kontrola pilki jest po prostu nieziemska.
Pozdro
VeB
0
Czkamy Maradona, czekamy.
0
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ
Już zadawałem te pytanie już na fejsie ale nikt mi nie odpowiedział.
Na wstępie chciałbym pogratulować rozwinięciem strony jest to bezapelacyjnie najlepsza strona o Barcelonie w Polsce.
Pomysł z aplikacją też fantastyczny, ale jest jeden minus...
Komentarze są dla mnie i pewno też dla innych najważniejszą częścią strony ich nie ma w wersji mobilnej. Dlatego moje pytanie czy będzie taka możliwośc z uwagi na to ze to jest wersja beta. Lub jak mogę dostać się na normalną strone za pomocą urządzenia mobilnego? Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdro