aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi to taktyczne zero koma zero
0
Ten gwizdek to Bklasy nie powinien sędziować, największy kiep w Hiszpanii
0
Marność nad marnościami i wszystko marność
0
@Pedri16Future Morata
6
Co za czasy, żeby wiadomość o zarejestrowaniu zawodnik urastała do takiej rangi.
2
@FCB_dimiC ciężko to się słucha skrzeczącego Kręcidły
0
W tym Flyminense to klub emeryta grał, średnia wieku podstawowego składu to 31,8 lat, a w wyjściowej jedenastce trzech zawodników przed 30stką
1
Oglądanie ostatnich meczów Barcelony podchodzi pod syndrom sztokcholmski.
0
Bramkarz z dyskoteki, obrona Częstochowy, pomoc drogowa i atak serca.
1
@BarcaToSensZycia dla mnie błąd Peni, wsadził Romeu na konia. Do prawej było bezpieczne granie.
0
Ale po co Pena grał do Romeu, miał Kounde po prawej
0
@The Game 10 to ja chyba inne mecze Yamala oglądam.
1
@The Game 10 czym Yamal zaskakuje? Zejściem za każdym razem na lewą nogę?
1
Pachnie manitą .
0
Czuć manitę .
1
@norbi77 dobrze prawi, polać mu.
0
@kamilop kareta
0
No i City drugi golas
0
@Emhyr może do dzisiaj był zdrowy
0
@Emhyr może dlatego że jest kontuzjowny?
1
@Sau_Ron mnie tu kłuje co innego.
1
Gdzie jest UEFA, gdzie jest FIFA?
0
@Rewolucja123 bieganie, głównie sprinty
1
@Kuba_1 a Newcastle dzisiaj?
1
Elegancki system, Tebas to lubi.
0
@Pawel13sz akurat tu pjerdoli
1
@DonCarletto z Radomia robił, baba została w Sosnowcu
46
Chłopy grubo po trzydziestce, a zachowanie 18latków.
0
@Herato Matić? ?
0
@AmigoBlancos zabrakło 25%, a to sporo ;-)