0

Xavi to taktyczne zero koma zero

0

Ten gwizdek to Bklasy nie powinien sędziować, największy kiep w Hiszpanii

0

Marność nad marnościami i wszystko marność

0

6

Co za czasy, żeby wiadomość o zarejestrowaniu zawodnik urastała do takiej rangi.

2

@FCB_dimiC ciężko to się słucha skrzeczącego Kręcidły

0

W tym Flyminense to klub emeryta grał, średnia wieku podstawowego składu to 31,8 lat, a w wyjściowej jedenastce trzech zawodników przed 30stką

1

Oglądanie ostatnich meczów Barcelony podchodzi pod syndrom sztokcholmski.

0

Bramkarz z dyskoteki, obrona Częstochowy, pomoc drogowa i atak serca.

1

@BarcaToSensZycia dla mnie błąd Peni, wsadził Romeu na konia. Do prawej było bezpieczne granie.

0

Ale po co Pena grał do Romeu, miał Kounde po prawej

0

@The Game 10 to ja chyba inne mecze Yamala oglądam.

1

@The Game 10 czym Yamal zaskakuje? Zejściem za każdym razem na lewą nogę?

1

Pachnie manitą .

0

Czuć manitę .

1

@norbi77 dobrze prawi, polać mu.

0

@kamilop kareta

0

No i City drugi golas

0

@Emhyr może do dzisiaj był zdrowy

0

@Emhyr może dlatego że jest kontuzjowny?

1

@Sau_Ron mnie tu kłuje co innego.

1

Gdzie jest UEFA, gdzie jest FIFA?

0

@Rewolucja123 bieganie, głównie sprinty

1

@Kuba_1 a Newcastle dzisiaj?

1

Elegancki system, Tebas to lubi.

0

@Pawel13sz akurat tu pjerdoli

1

@DonCarletto z Radomia robił, baba została w Sosnowcu

46

Chłopy grubo po trzydziestce, a zachowanie 18latków.

0

@Herato Matić? ?

0

@AmigoBlancos zabrakło 25%, a to sporo ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?