0

@Colon spróbuj, całkiem niedawno piłem, dużo nie kosztuje, a smakuje nie najgorzej.

1

@norbi77 Wiśniowski popatrzył jak to wygląda od środka w C+ i szybciutko spitolił z powrotem do Eleven

1

@norbi77 dla mnie to farmazoniarz i opowiadacz, któremu wydaje się że jest alfą i omegą od ligii hiszpańskiej. A po filmiku z Sousą odleciał kompletnie.

1

@Cochise dla mnie nigdy nie był top komentatorem, mocno średni w tym swoim opowiadaniu

1

@Emhyr chłopa na żółtko elegancko wyciął

0

@Klejnot_Nilu Fabiński, Fabiański, co za różnica

0

Ronaldo kopie w dupę Katarczyków z PSG

6

Ernest uśnie na ławce i pykniemy ich 2:0

3

Luke Littler, pierwszy leg i 9ta lotka, jebaniutki

0

@tristan87 odeszła Maja to.się posypało

0

@Colon Kazbek Peak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W Leeds jeden z najlepszych zawodników, podobnie jak Raphinha, gorszy od Romeu nie jest.

0

Trenowanie Barcelony, niespełniony, mokry sen Mourinho i niech tak pozostanie.

0

@Chaoss strava, runkeeper

5

Wymienić za Maguire

0

"Każda porażka jest nawozem sukcesu"

0

@Emhyr Sylvinho

0

@regatta52 od stycznia

1

@JimMorrisonFCB Popiołka nie grał Wacław Kowalski?

9

Dawać Real, póki jesteśmy w formie.

0

@Stagiryta pytanie do faceta, czy kobiety?

1

Nie no elegancko, wpuszczać chłopa po kontuzji na kartoflisko, co mogło się nie udać.

1

Łysy sabotażysta w końcu schodzi

0

@stone80 Świętokrzyski to blisko jakiej granicy jest?

1

@stone80 wszystkie? Świętokrzyski, Wielkopolski, Ojcowski, Kampinoski

0

@FcPortoFan1999 przynajmniej jeszcze jednej

0

@Arkon Liverpoolu?

0

@poskus a nawet Vitorek

0

Wskakujemy na podium, teraz to już poleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?