0

@Malkey95 powodzenia bracie

1

@Malkey95 chyba już wejdzie, 3:1

1

@Malkey95 no to mają karnego

0

@Slazzy w Rzeszowie masz 3 jednostki, na ul. Lwowskiej, Langiewicza i Dąbrowskiego

1

@Kapitan hawk golas Betisu

2

@ranger3120 owczarek środkowoazjatycki

0

@Firestone taa, zorientował, pewnie mu ktoś podpowiedział

1

Na filmikach z treningów każdy ładuje w okienko, a w meczu żadnej dobrej wrzutki.

3

Adam Mickiewicz: Dziady

0

@Nazio_87 ktokolwiek

4

Laboga szczytuje po raz czwarty

3

Jest orgazm Labogi

0

@kanver_ i scenarzysta ;-)

0

Kupa do kwadratu

0

@PatrykBarca spokojnie, dopiero się rozkręcają

1

@Comfortable_ puszczaj 1 mecz

1

Na Rambli relacje lepsze niż na flashscore

0

@TR3YWAY z Chelsea

0

@LukaszFan ej, to romantyzm futbolu

3

@Rewolucja123 sutannę ściągnij

0

Co ta Legia... .

1

@kubix05 stosowana, często doustnie

0

@Rifek bo mają bana od youtuba na głównym kanale

8

Nie zgadzam się, Felix albo Martinez

0

@takisobiektos Inaki Williams gra dla Ghany

1

@chojecky wypowiedzenie liczy się od 1go listopada.

1

@chojecky odliczanie do końca okresu wypowiedzenia

0

@HighestInTheRoom z Gomezów tylko Andre

0

@tristan87 szkoda

0

@FcPortoFan1999 oficjalnie odszedł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?