5

@kanver_ i lekko 12 punktów

0

Brawo Legia .

3

@VegetaPolska za mało komentatorzy w trakcie meczu spuszczają się nad Relem?

0

Ojojoj . .

1

@FcPortoFan1999 nie Dunaj?

0

Partidazo!!!!!!!

1

Oglądanie Barcelony to już czysty masochizm

2

Koszulka jak koszulka, ważne żeby zdobywali w niej trofea.

2

@budel17 dyrektor tvp sport, który robił sam z siebie eksperta w programach tvp, zwłaszcza po meczach kadry. A pojęcie ma mniejsze niż większość użytkowników rambli, żałosny typ.

0

@budel17 Szkolnikowski to ten mitoman z przerośniętym ego, przydupas Kurskiego co mówł jaki to on był niezależny?

7

Miałeś, chamie, złoty róg...

1

@dmcteam M.A.S.H., Alf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matt121 a wiesz że z piątki nie ma spalonego?

0

@Emhyr Roque ma już żonę? Uwinął.się chłopak

0

@ricardo0705 w poniedziałek ma być magazyn piłkarski 0:0, prowadzić ma Twaro, Kowal, czy tam Rudzki, od kwietnia ponoć Piechota

0

No i wuj no i cześć

3

@Azrik kończy mu się kontrakt 30 czerwca, nie chciał przedłużyć to skreślony i pewnie ławka, jak Milik kiedyś

1

@Culer9002 zapomniałeś przecinka między jedynkami

1

@xvcWinterSoldier pewnie po modelu, nie wiem.
Na facebuku jest np. społeczność użytkowników polara i tam jest masę informacji.
Może innych producentów też są

1

@xvcWinterSoldier w internetach ;-)

1

@xvcWinterSoldier a i jeszcze jedna rzecz, sprawdź sobie do kiedy przewidziane jest wsparcie producenta, aktualizacje itp.

Co nie kupisz będziesz zadowolony.
Dla mnie najważniejsza jest bateria

https://www.ceneo.pl/133865793

Tu masz ten pierwszy z możliwością słuchania muzyki, jeśli to dla Ciebie ważne.

1

@xvcWinterSoldier tak naprawdę muszisz sobie zadać pytanie do czego ten zegarek ma Ci być potrzebny, czy do sportu, czy do powiadomień, czy do płatności, czy do słuchania muzyki, czy do płatności, czy innych rzeczy. Poczytaj o dedykowanych aplikacjach do nich, która najbardziej Ci podchodzi. Potem jaki masz budżet. A dopiero pewnie kolejny zegarek będzie tym docelowym :-)

1

@xvcWinterSoldier mam kilku znajomych co przesiedli się na Corosa i nikt nie narzeka. Bateria długo trzyma, podwójny gps, podoba mi się z wyglądu. A dlaczego nie Garmin? Nie wiem, lubię się odróżniać, większość ludzi ma Garminy, sporo znajomych też mnie przekonuje, ale jakoś jest mi nie po drodze z garminem tak jak i z suunto. Nie twierdzę że to złe zegarki, ale mnie nie przekonują. Dla mnie ważny jest dokładny ślad gps, tu polar jest ok, długoś pracy baterii, porządny barometr, mapy offline itp. Zresztą, najgorzej kupić pierwszego smatwatcha, potem już doskonale będziesz wiedział co potrzebujesz, czego używasz i kolejny sprzęt to będzie przemyślany zakup.

2

@MESSIah16 Nikodem Dyzma naszych czasów

1

@xvcWinterSoldier użytkuję Grit Xa od ponad dwóch lat, bateria trzyma ok. 10 dni, w tym czasie robię ok. 7 treningów biegowych w sumie jakieś 10 godzin. Mam powyłączane wszystkie powiadomienia i całodobowy pomiar tętna, bo jest mi to niepotrzebne. Trochę waży, ale teraz tego nie czuję. Ślad gps pokazuje ok, jedna dyża wada, że fabrycznie wychodziły z wadliwym barometrem, czy też wysokościomierzem. Naprawiali to w ramach gwarancji, ponoć wymieniali jakiś oring. Mój egzemplarz też był w serwisie, ale dalej do dupy pokazuje wysokość n.p.m. Od Polara raczej nic więcej nie kupię, wcześniej miałem Vantage M. Teraz raczej pójdę w coś od Corosa, poczytaj o tym producencie. Garmina nie miałem to się nie wypowiem,pozdro.

0

@Inzynier18 oc przedłuża się automatycznie

"28 ust. 1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, jeśli posiadacz danego pojazdu mechanicznego najpóźniej na jeden dzień przed zakończeniem umowy ubezpieczenia OC zawartej na 12 miesięcy nie złoży do towarzystwa ubezpieczeniowego wypowiedzenia, to umowa ta zostaje automatycznie przedłużona na okres kolejnego roku."

1

@TR3YWAY tak jest, Herr Flicka w pakiecie z Helgą

1

@RosjaninBut Danka Holecka i Wonż Kondrat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?