aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Janusz jest Januszem na jakiego nie zasługujemy
0
@FcPortoFan1999 Wdowczyka to nie powinno być już dawno w poskiej piłce.
0
@PatrykBarca szczęśliwie, są mi obce takie problemy ;-)
0
@ranger3120 noo, z tym sianem co zarabia ma faktycznie ciężko.
0
@tristan87 prawie wygrałeś
0
@tristan87 prawie tak dostojny jak Lucjusz
1
@kubix05 Stanisław Paluch z wunglem jedzie
0
@ranger3120 czyżby to był @tristan87 ?
1
Jutro po południu grill u Lewusa i tak to się będzie kręcić karuzela.
1
@MesQueUnClub96 bo nie przedłużył?
1
Szkoda że Tworki nie mogą wszystkich pomieścić.
0
@Sinirsey trudny ten nasz język ojczysty.
0
@TheNekro94 jak co zrobi?
1
@Sinirsey a nawet jak gwizdnie.
2
@mekston REM .
3
To ci Darwin Nunez
0
@A4ron a ja życzę awansu Leeds
0
@tristan87 złoto olimpijskie
1
@Mroziu jest na C+ now
0
@MesQueUnClub96 Bayern też gra dzisiaj przecież
0
@jacobFCB a dlaczego ona jest Staśko, powinna być Staśka
1
@kubix05 Mistrzostw Europy 2022? Przy Miliku
0
@barcelonaLM dzieci z pucharu tymbarku
0
Nie uznał, szok, szok i niedowierzanie
0
@emeu dinamo tirana
3
@emeu flamurtari .
0
Ile będzie pauzował? Jak jeden mecz to może odbębnić w PK?
0
@Sulimo ze szpinakiem
0
@waletpl no właśnie, a Barcelony się zawsze czepiali
0
@FCB24 strava, runkeeper