0

@roberto1212 ostatnio byłem na Polska Niemcy w tamtym roku w czerwcu, nie było problemu

0

@roberto1212 mam, raz wchodziłem na bilet jakiejś kobiety

1

@Kratos1990 to nie powód, to okazja

3

@FCBparasiempre tak jest, trzeba uczcić oglądając maszynę Probierza.

1

@TheNekro94 jamknik, niemiecka rasa

0

@Blue9 a ie wyrejestrowali go do końca sezonu?

2

@Rhaan albo cała reszta jest jeszcze ujowsza

1

@kubix05 przygód kilka wróbla Ćwirka

1

@Who_you_mam z tym krupnikiem to nie mam problemu

0

@QQL5 bez problemu, byłem kilka razy na kadrze, nigdy na swoje dane na bilecie

1

@kubix05 krupnik

5

Cóż za zaskoczenie.

0

@Cataloniec94 Wolałbum Twaro, czy Pełkę zamiast Smoka

3

@Stinger_ no i elegancko.

1

@Culer9002 i to do przerwy

0

@Herato wykartkował się na mecze z Las Palmas i Cadiz

0

"Xavi jako trener Barçy jest niepokonany przeciwko Diego Simeone (5 zwycięstw)."

Chyba "przez" Diego Simeone

1

@Matheu12 a 30 minut temu pisali że jeden z najgorszych

0

@Tasde zlał, cokolwiek to znaczy

0

@MateuszJrk co 3 dni

1

@MesQueUnClub96 trzeba wiedzieć jak nazywa się najwyższy szczyt Rumunii

0

@emeu no właśnie

1

@emeu Viorel Moldovan

1

@emeu a co to za nazwa państwa?

0

@emeu Ilie Dumitrescu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@emeu dinamo i steaua bukareszt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker Masz City - Newcastle w FA Cup.

0

@Michael24 pasuje jak pięść do nosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?