aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RysiuBaza zagra jak wyleczy kontuzję
0
@Culer9002 a ok, sprytny koleś
0
@Culer9002 w żonglowaniu, czy układaniu?
1
@VamosVamos w jakim polu karnym?
0
@piobyd1 prosto z Rumunii
0
@VeB 1899 prawdziwi kibice byli przed czasami Pepa
0
@bari_94 po co karne, utrzymać 1:1
0
@Pawel13sz w 1/4 grają
21
Po dobry humor jutro rano
3
@MesQueUnClub96 ale z posypką
1
@emeu bez punktów :-P
0
@emeu grazer ak
3
@Emhyr zasłabnięcie
1
@TheNekro94 w sumie to mają najłatwiejszy terminarz do końca
1
@MesQueUnClub96 a co to za klub Hamburg?
3
@emeu hsv i fejenord
1
@emeu spoko, przegapiłem 2 pierwsze pytania dzisiaj, a to był strzał byleby coś napisać jako pierwszy ;-)
1
@emeu trudno, co zrobić
0
@emeu to pięć ......
0
@emeu cztery .....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byle do zimy
0
@Koorsik Barcelona grała ostatni mecz 30.03, PSG 31.03, 03.04 i 06.04
1
@DLFCB pewnie na przegląd jedzie
0
@Pustelnik przed pierwszym meczem Barcelona miał 9 dni odpoczynku, PSG zagrało wtedy 3 mecze
2
@Rust_Cohle i lotki, nie zapominaj o lotkach
0
@Visca_barca Wolvęrhampton
0
@Pedri16Future Inigo pauzuje za kartki
1
Chorizo w górę i jedziemy z nimi w
0
@kubix05 rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana