aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aj Pepe, że mu po plecach nie przeszedł
0
@FcPortoFan1999 tylko Andrzej Zydorowicz
4
Szansa! Aj jezusmaria!
9
@MesQueUnClub96 najlepiej samobójczą
0
Meczycho, oby była dogrywka
0
@Jonyx niby tak, ale teraz to 99% wpisów to spam o trwającym meczu
3
@Jonyx dobrz że chce Ci się pisać na rambli
0
@kamiVeB Carvalaj, już po pierwszej.żółtej było wiadomo że pauza w półfinale
1
Ten Taylor to dzban nad dzbany
0
@BorzyKrzys oboje z Podkarpacia
0
Poszedł chłop na rympał i karny
0
Dobrze że nie trzeba było grać dogrywki
1
@michal1899 nie, nie tylko Twoim
0
@PizzerMan masaż kobido to masaż twarzy, znam ludzi którym pomógł w migrenie
0
@PizzerMan próbowałeś masażu kobido?
0
@FCB_dimiC tu porządny liść się należy, a nie klaps
0
Więcej emocji jest w darcie niż w tej formel einz
2
@zadafcb normalnie oglądali, tak jak na żywo na stadionie
2
Deco to mi wygląda na kolaboranta
2
@MesQueUnClub96 ławka jest do siedzenia
2
Robercik elagancko wypocznie do tego czasu
1
@maroon mam podobnie
1
Jakby Lewy strzelił te 2 karne to byśmy wygrali :-P
1
@Tabaluga37 ale nie tego 40%?
1
@MesQueUnClub96 @Ptasior rozłożyć kogoś na łopatki
1
O nawet go Flick nie sprawdzi, jaja. Widać jest ciśnienie na zamknięcie roku obrachunkowego.
0
No i sfrajerzyli w drugim meczu z rzędu
2
A Pablo González Fuertes został, sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu.
0
@Lucyfffer a Hans Jörg Butt?
1
Belgia bierze mistrza Europy