2

Aj Pepe, że mu po plecach nie przeszedł

0

@FcPortoFan1999 tylko Andrzej Zydorowicz

4

Szansa! Aj jezusmaria!

9

@MesQueUnClub96 najlepiej samobójczą

0

Meczycho, oby była dogrywka

0

@Jonyx niby tak, ale teraz to 99% wpisów to spam o trwającym meczu

3

@Jonyx dobrz że chce Ci się pisać na rambli

0

@kamiVeB Carvalaj, już po pierwszej.żółtej było wiadomo że pauza w półfinale

1

Ten Taylor to dzban nad dzbany

0

@BorzyKrzys oboje z Podkarpacia

0

Poszedł chłop na rympał i karny

0

Dobrze że nie trzeba było grać dogrywki

1

@michal1899 nie, nie tylko Twoim

0

@PizzerMan masaż kobido to masaż twarzy, znam ludzi którym pomógł w migrenie

0

@PizzerMan próbowałeś masażu kobido?

0

@FCB_dimiC tu porządny liść się należy, a nie klaps

0

Więcej emocji jest w darcie niż w tej formel einz

2

@zadafcb normalnie oglądali, tak jak na żywo na stadionie

2

Deco to mi wygląda na kolaboranta

2

@MesQueUnClub96 ławka jest do siedzenia

2

Robercik elagancko wypocznie do tego czasu

1

@maroon mam podobnie

1

Jakby Lewy strzelił te 2 karne to byśmy wygrali :-P

1

@Tabaluga37 ale nie tego 40%?

1

@MesQueUnClub96 @Ptasior rozłożyć kogoś na łopatki

1

O nawet go Flick nie sprawdzi, jaja. Widać jest ciśnienie na zamknięcie roku obrachunkowego.

0

No i sfrajerzyli w drugim meczu z rzędu

2

A Pablo González Fuertes został, sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu.

0

@Lucyfffer a Hans Jörg Butt?

1

Belgia bierze mistrza Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?