0

Kto byłby mistrzem olimpijskim w spamie na la rambli?

4

Z dwojga złego, lepej być chvjowo przygotowanym na igrzyska i nie zdobyć medalu, niż być zajebiście przygotowanym na igrzyska, jak Fajdek, i też nie zdobyć medalu.

1

@kubix05 piękne to były igrzyska

0

@blakkudium same kapcie

0

Dobry artykuł, naprawdę. Myślę, że bez znaczenia z jakim numerem będzie grał.

0

@gaq a nie zrobił kupę?

0

Alcaraz pęknął? Czy pękł?

0

@escarabajo wezmą Silvę z powrotem?

0

@Ogorinho1974 taaaak

0

Po śladach, czy śladami?

1

@Rupert_Haubica oj tam, derby z al- zielonapietruszka to byłoby coś

1

@partymaker bo 4 lata wcześniej IO w Moskwie zbojkotowały USA i inne państwa zachodnie, w ramach rewanżu 4 lata później ZSRR i blok wschodni nie pojechaliły do Los Angeles. Wyłamały się m.in. Rumunia czy Jugosławia.

2

@ShawnC przed tygrysami w Afryce? Ciekawe

2

W Barcelonie brakuje jakiegokolwiek myślenia, nie tylko strategicznego ale i logicznego.

4

No i został nowym cebularzem

0

"Francuz zdobył złoty medal w pływaniu na 200 metrów stylem motylkowym i na 200 metrów stylem grzbietowym w przeciągu niespełna dwóch godzin."

Drugi zdobył stylem klasycznym (żabką), a nie grzbietowym

1

@lucca87 w pływaniu na setkę dowolnym

0

@macio_944 nie może zgłupieć ktoś kto już jest głupi

0

@kubix05 upływ czasu jej nie posłużył

0

ciągło się to rozpoczęcie niczym saga transferowa mbappe do realu

1

@MessiForeverTheBest piczopolo na małe bramki

4

Dobra, znicza odpala Cristianu, Messi przypali mu knota

0

Dembele odpala znicza

0

@TheNekro94 a jak chiny?

1

@Kamilos84 tak, wojana lidla z biedrą ma być zawieszona

1

@FcPortoFan1999 Gabri Veiga

2

Ucho od śledzia panie Kramer

1

Wielga Legja .

1

@MesQueUnClub_87 ale na swoją czy jako gość? Ciemny brąz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?