aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto byłby mistrzem olimpijskim w spamie na la rambli?
4
Z dwojga złego, lepej być chvjowo przygotowanym na igrzyska i nie zdobyć medalu, niż być zajebiście przygotowanym na igrzyska, jak Fajdek, i też nie zdobyć medalu.
1
@kubix05 piękne to były igrzyska
0
@blakkudium same kapcie
0
Dobry artykuł, naprawdę. Myślę, że bez znaczenia z jakim numerem będzie grał.
1
https://weszlo.com/2024/08/06/bartosz-frankowski-tomasz-musial-sedziowie-alkohol/
Ci dopiero zrobili pranka
0
@gaq a nie zrobił kupę?
0
Alcaraz pęknął? Czy pękł?
0
@escarabajo wezmą Silvę z powrotem?
0
@Ogorinho1974 taaaak
0
Po śladach, czy śladami?
1
@Rupert_Haubica oj tam, derby z al- zielonapietruszka to byłoby coś
1
@partymaker bo 4 lata wcześniej IO w Moskwie zbojkotowały USA i inne państwa zachodnie, w ramach rewanżu 4 lata później ZSRR i blok wschodni nie pojechaliły do Los Angeles. Wyłamały się m.in. Rumunia czy Jugosławia.
2
@ShawnC przed tygrysami w Afryce? Ciekawe
2
W Barcelonie brakuje jakiegokolwiek myślenia, nie tylko strategicznego ale i logicznego.
4
No i został nowym cebularzem
0
"Francuz zdobył złoty medal w pływaniu na 200 metrów stylem motylkowym i na 200 metrów stylem grzbietowym w przeciągu niespełna dwóch godzin."
Drugi zdobył stylem klasycznym (żabką), a nie grzbietowym
1
@lucca87 w pływaniu na setkę dowolnym
0
@macio_944 nie może zgłupieć ktoś kto już jest głupi
0
@kubix05 upływ czasu jej nie posłużył
0
ciągło się to rozpoczęcie niczym saga transferowa mbappe do realu
1
@MessiForeverTheBest piczopolo na małe bramki
4
Dobra, znicza odpala Cristianu, Messi przypali mu knota
0
Dembele odpala znicza
0
@TheNekro94 a jak chiny?
1
@Kamilos84 tak, wojana lidla z biedrą ma być zawieszona
1
@FcPortoFan1999 Gabri Veiga
2
Ucho od śledzia panie Kramer
1
Wielga Legja .
1
@MesQueUnClub_87 ale na swoją czy jako gość? Ciemny brąz