0

@JarekS Deco to taki Dyzma, nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje. Pracuje ze względu na układy i bycie byłym zawodnikiem. Jak dla mnie Roque nie potafi biegać, o technice której nie ma, nie wspomnę.

1

@xvcWinterSoldier albo szczęśliwie po rozwodzie

0

@JarekS gówno tam oglądał, Roque to nawet biegać nie potrafi, drobi na placach jak gejsza, czy sarenka.

2

@Herato Mbappe nie dał jeszcze żadnej jakości w Realu

1

@TR3YWAY odeszli Joaosy, Roberto, czy Alonso

0

Żeby nie skończył jak de Gea

25

A jak Yamal zgubi formę to będzie żądał obniżki?

1

@FcPortoFan1999 viaplay

4

Piłkarzy i trenerów Hiszpania ma wybitnych, ale działacze, czy sędziowie to totalna amatorka

0

@TaleOfUs taki typ, chvja wiem, ale się wypowiem

0

@FcPortoFan1999 ma trenerów, tylko słabych

26

"Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda,
Tak się zaczyna wielka przygoda..."

1

@Encore że baciaty nie tańczyli

11

Powinni mu jeszcze znaleźć dobrego psychologa

10

Simons może ma za ciasno te warkoczyki zawiązane, dlatego robi miny jakby mu się srać chciało.

0

@arasz1819 no tak ;-)

0

@Lucyfffer bo musi być jedenastu chłopa

0

@arasz1819 to jeszcze nie tak daleko od Rzeszowa

0

@arasz1819 gdzie są Sulistrowiczki?

0

Lamine strzelił na 1:1 a reakcja Pedriego jest przy stanie 2:1

1

@BulaKG ociera łzy szczęścia banknotami

0

@Douglas no właśnie, też miałem pytać

0

@Albatros oni tacy nie są

5

Sprzedać póki coś wart, żeby nie zostać z nim jak z Umtitim

0

Pickford to niezły pajac

0

@PaPo cięcie getrów daje tyle samo co kiedyś plaster na nosie

2

@Firestone i niż Felix z karnego

1

Wyrównują fajf o kloki

2

@Donio gest ze wskazaniem na swoje jajca w kierunku Słowaków po wyrównującej bramce w meczu 1/8.

5

No i jest dogrywka no i jest okazja otworzyć kolejne piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?