aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryse niedobrze, taką Marsylię czasem bym obejrzał.
0
Ligue 1 pokazuje jakaś stacja, czy nikt nie wykupił praw?
0
A Bartra golas....
1
@Majowy_ 4:1 i 3:0
0
To Leszek Orłowski dalej komentuje? Miało go nie być od tego sezonu.
1
@Romario87 xD xD ahaha
1
@ranger3120 canal+
10
Do Wielkiego Piątku powinni zdążyć
0
@mordini123 efekt olimpiady
7
Daję znać w komentarzu: mam to w dupie, a po staropolsku, mam to w rzyci.
1
Wiadomo skąd Atleti miało kasę na Alvareza ;-)
1
Barca przygotowana tak jak Fajdek na igrzyska
1
@Pasiak barca one, aplikacja
0
@blakkudium ta transmisja wygląda jak gra Barcelon6
0
@TheNekro94 nie oglądałem pierwszej połowy więc się nie wypowiem :)
0
@Fabik87 u mnie do dupy póki co
0
Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie jest najlepsza
0
Jak transmisja na barca one? Dopiero włączyłem i tnie co chwilę, a i jakość też nie najlepsza
1
@Herato Ronaldo Luís Nazário de Lima
0
@tristan87 do tesco akutat udało mu się wjechać
0
@tristan87 jeden traktorem na komendę chciał wjechać
0
@LeonadisPL T-Raperzy znad Wisły
2
@mordini123 Pat i Mat, asy nad asami.
0
@Dankho94isback luis enrique
2
W końcu odetnie pępowinę
0
@Culer9002 ale serwowali ci francuzi dzisiaj
7
"Sport: João Cancelo myśli tylko o Barçy"
to tak jak ja
0
Kto byłby mistrzem olimpijskim w spamie na la rambli?
4
Z dwojga złego, lepej być chvjowo przygotowanym na igrzyska i nie zdobyć medalu, niż być zajebiście przygotowanym na igrzyska, jak Fajdek, i też nie zdobyć medalu.
1
@kubix05 piękne to były igrzyska