aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 strava, runkeeper
0
A to nie jest tak, że najpierw muszą prosić klub o zgodę na ewentuane negocjacje, jeżeli zawodnik ma ważny kontrakt?
0
@Dankho94isback ja oglądałem
0
@bartas97 nie dadzą rady
0
@KacperVEB C+ online chyba jest ta walka
1
@jankojanini na początku meczu miał kilka niebezpiecznych strat
0
@agaFCB czeka na autobus do Dąbrowy Górniczej
1
@MesQueUnClub96 noo i wyrównanie w 8
0
@jacobFCB brawo Poziomka
1
@jacobFCB ślepnąc
0
@tristan87 myślałem że w Stalowej Woli ludzie mają większe poczucie humoru
6
Sprzedać i brać Tobiasza, póki obaj w formie
0
@MESSIah16 Kacper Tobiasz
4
@matirix20 Lepsze połączenie ma Paryż z Barceloną, dalej jedzie pekaesem do Madrytu.
0
@Bobert_Kubicki "zarabiam tyle ile wynegocjowałem, ktoś zgodził się na moje warunki"
0
Game over .
0
@Rewolucja123 dobry z niego jasnowidz
0
Olaboga ...
0
@msbigd to też będzie szkoda że grał w Barcelonie?
0
@msbigd a jak Messi coś odjebie za kilka lat to co?
0
@Emhyr Xavi już czeka
1
Szkoda że Inigo dał się przepchnąć afrykańskiemu plackowi.
1
@Sapos93 wyrejestrowali go z LM
0
Stanowski prowadzi debatę zamiast mecz oglądać, sezonowiec.
3
@Safrani no i po co było robić przekop Mierzei Wiślanej
0
@Maker0 ja pamiętam ten mecz jak dziś, bo zajebiście bolał mnie ząb, po bramce Iniesty chociaż na chwilę zapomniałem o bólu.
0
@4drian0 Inter Miami
4
@VegetaPolska nie widziałem
0
@emeu Kubala .
1
@emeu szare .