0

@FCB24 strava, runkeeper

0

A to nie jest tak, że najpierw muszą prosić klub o zgodę na ewentuane negocjacje, jeżeli zawodnik ma ważny kontrakt?

0

@Dankho94isback ja oglądałem

0

@bartas97 nie dadzą rady

0

@KacperVEB C+ online chyba jest ta walka

1

@jankojanini na początku meczu miał kilka niebezpiecznych strat

0

@agaFCB czeka na autobus do Dąbrowy Górniczej

1

@MesQueUnClub96 noo i wyrównanie w 8

0

@jacobFCB brawo Poziomka

1

@jacobFCB ślepnąc

0

@tristan87 myślałem że w Stalowej Woli ludzie mają większe poczucie humoru

6

Sprzedać i brać Tobiasza, póki obaj w formie

0

@MESSIah16 Kacper Tobiasz

4

@matirix20 Lepsze połączenie ma Paryż z Barceloną, dalej jedzie pekaesem do Madrytu.

0

@Bobert_Kubicki "zarabiam tyle ile wynegocjowałem, ktoś zgodził się na moje warunki"

0

Game over .

0

@Rewolucja123 dobry z niego jasnowidz

0

Olaboga ...

0

@msbigd to też będzie szkoda że grał w Barcelonie?

0

@msbigd a jak Messi coś odjebie za kilka lat to co?

0

@Emhyr Xavi już czeka

1

Szkoda że Inigo dał się przepchnąć afrykańskiemu plackowi.

1

@Sapos93 wyrejestrowali go z LM

0

Stanowski prowadzi debatę zamiast mecz oglądać, sezonowiec.

3

@Safrani no i po co było robić przekop Mierzei Wiślanej

0

@Maker0 ja pamiętam ten mecz jak dziś, bo zajebiście bolał mnie ząb, po bramce Iniesty chociaż na chwilę zapomniałem o bólu.

0

@4drian0 Inter Miami

4

@VegetaPolska nie widziałem

0

@emeu Kubala .

1

@emeu szare .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?