1

@xvcWinterSoldier użytkuję Grit Xa od ponad dwóch lat, bateria trzyma ok. 10 dni, w tym czasie robię ok. 7 treningów biegowych w sumie jakieś 10 godzin. Mam powyłączane wszystkie powiadomienia i całodobowy pomiar tętna, bo jest mi to niepotrzebne. Trochę waży, ale teraz tego nie czuję. Ślad gps pokazuje ok, jedna dyża wada, że fabrycznie wychodziły z wadliwym barometrem, czy też wysokościomierzem. Naprawiali to w ramach gwarancji, ponoć wymieniali jakiś oring. Mój egzemplarz też był w serwisie, ale dalej do dupy pokazuje wysokość n.p.m. Od Polara raczej nic więcej nie kupię, wcześniej miałem Vantage M. Teraz raczej pójdę w coś od Corosa, poczytaj o tym producencie. Garmina nie miałem to się nie wypowiem,pozdro.

0

@Inzynier18 oc przedłuża się automatycznie

"28 ust. 1 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, jeśli posiadacz danego pojazdu mechanicznego najpóźniej na jeden dzień przed zakończeniem umowy ubezpieczenia OC zawartej na 12 miesięcy nie złoży do towarzystwa ubezpieczeniowego wypowiedzenia, to umowa ta zostaje automatycznie przedłużona na okres kolejnego roku."

1

@TR3YWAY tak jest, Herr Flicka w pakiecie z Helgą

1

@RosjaninBut Danka Holecka i Wonż Kondrat

0

@Cobra303 młode nie chcą dawać, stare nie chcą zdychać

1

@Sulimo Błajana

0

@Pedri16Future a co ma Stanowski do Kanału Sportowego teraz?

3

Dobrze że ten wpjerdol był wczoraj, a nie dzisiaj, człowiek zdąrzył ochłonąć przez niedzielę.

0

@ParlesCuyol5 @Popitek12 no chyba żeby nie miał racji, to wtedy to nie

1

Herr Flick niczym Nikodem Dyzma

0

@Emhyr oj tam, zobaczymy :-)

2

@Emhyr jak Ćwiąkała coś pisze to potem dzieje się odwrotnie, także 9 pkt. Girony pewne

0

@norbi77 mówię że to fejk

0

@Maynard666 taa i mogą szprechać z Gundo i Lewym

0

Dawać Sylvinho po Euro

0

Po Euro przychodzi Sylvinho

1

Zaorać i zgasić światło

0

Degrengolada trwa w najlepsze

0

@Rsk94 jak nie poważna, widzieli na co dzień jak funkcjonują zawodnicy, których mogli wprowadzić potem do pierwszego zespołu

0

@Herato ale trenowali wcześniej rezerwy

0

Szkoda chłopa .

3

Też mam taką nadzieję mordo

0

@Arden bo mają dupę zatkaną wtedy

0

@PIWOSZ89 odwrotnie będzie dobrze

6

@Saviola88 uja tam wiedział, mitoman jeden

0

@MESSIah16 co z tego żeby chodziła, jak nike już teraz nie nadąża produkować koszulek.

1

@TridenteMSN o Roberto

0

@TridenteMSN o tym że mógł jej nie stracić

0

@TridenteMSN nie stracić piłki

0

Brawo kurba.. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?