0

@FcPortoFan1999 gdzieś już tego ila widziałem, tylko nie mogę skojarzyć gdzie. Skąd on był, bo nie oglądałem od początku.

2

Nie na takie newsy czekam, na takie nie.

0

@Ptasior przecież to dawny pomagier Tuska, jak i Morawiecki zresztą

0

@Deeespacito i to na wstecznym

0

I jak? Miało być łatwo, prosto i przyjmnie wedle znawców, a tu dupa i kamieni kupa.

1

@Rewolucja123 w siebie, nie dziękuj

5

Odpowiadam: będzie.

0

@FcPortoFan1999 @Tadeusz0312 pewnie umarł Janusz Filipiak

0

@FcPortoFan1999 wyrywa, albo i nie
A jednak

0

@LukaszFan nie zrozumiałeś, w 71tej minucie Yamal poszedł do kibla w trakcie meczu i barcelona grała w osłabieniu przez 9 minut.

0

@VegetaPolska Podoliński był na stażu, albo i jest w Barcelonie.

41

@partymaker a nawet za niego

0

Skrót meczu to za dużo powiedziane, na filmiku są tylko akcje bramkowe.

0

@Szmulek może dlatego że Girona należy do City Group, jak Manchester City

0

@Kgorecki2500 jak kazało, na prywatnej działce?

0

@Kgorecki2500 taki trawnik i żadnego drzewa, bez sensu

0

@tristan87 to meczyki będą miały info z pierwszej ręki

1

@Szmulek on nie odróżnia Frankiego od Fermina

2

@Michu94 oby się Tebas nie dowiedział

0

@AFA90 bo C+ ma prawo do meczu drugiego i trzeciego wyboru
Ja tam płacę 115, ale ma 2 pakiety połączone, w tym jest cały viaplay, eleveny, polsaty premium i c+

27

Jak dla mnie obecny format rozgrywej jest optymalny.

2

@FCBparasiempre pamiętam jakby to było wczoraj

1

@FcPortoFan1999 łatwiejsza forma to Sporting, tak jak Anderlecht, a nie Anderlecht Bruksela, dobrej nocy.

0

@FcPortoFan1999 nie ma takiego klubu jak Sporting Lizbona

0

@Kgorecki2500 a urodziła się dziewczynka

26

Xavi chyba używa wersji demo, patrząc na grę Barcelony

0

@Michael24 z tempem nike to na pewno

0

@Michael24 taa, 2025 roku

1

@Marcelinho99 te automatyzmy takie mieszane z Bayernem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?